طراحی قالب وردپرس

آموزش برنامه نویسی در مشهد

امروزه برنامه نویسی به یک شغل پر درآمد تبدیل شده و اغلب شرکت ها به دنبال یک برنامه نویس ماهر و حرفه ای برای طراحی قالب سایت و یا طراحی یک اپلیکیشن برای شرکت خود می باشند. در ادامه می خواهیم درباره آموزش برنامه نویسی توضیحاتی به شما بدهیم.

آموزش برنامه نویسی به درد چه کسانی می خورد؟

پای کامپیوتر نشسته و کد های بی معنی را وارد کنید و یا حتی ممکن است لازم باشد بعضی اوقات تا پاسی از شب بیدار بمانید و برنامه نویسی کنید.

همچنین یک برنامه نویس باید قدرت تحلیل بالایی داشته باشد به طوری که با نگاه به یک اپلیکیشن و یا وبسایت بتواند کد های مخصوص هر قسمت را در ذهن خود بیاورد. البته برای شروع باید با یکسری مباحث در حوزه ی IT آشنا شوید که این موضوع زمان زیادی از شما نخواهد گرفت و با یک جستجو ی کوچک می توانید این مباحث را فرا بگیرید.

آموزش برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

چگونه و از کجا برنامه نویسی را شروع کنم؟

ابتدا باید درباره زبان های مختلف برنامه نویسی و کاربرد هر کدام از آنها تحقیق کنید. همانطور که می دانید زبان های مختلفی در دنیا وجود دارند که به عنوان مثال می توانیم به زبان های c و c# و html و… اشاره کرد. هر کدام از این زبان ها کاربرد خودشان را دارند به عنوان مثال از html برای طراحی قالب وبسایت های اینترنتی استفاده می شوند. البته برای کمک به این زبان در طراحی های وب زبان هایی مثل css و php یا java script بسیار مهم هستند و میتوانند دست شما را برای یک طراحی دلپذیر باز بگذارند.

برای درک اهمیت استفاده از این زبان ها باید به طرح های گرافیکی جالب داخل بعضی از سایت ها مراجعه کنید. ایجاد طرح های گرافیکی باعث میشود که کاربرسایت شما مدت درگیر این افکت ها شود و مدت بیشتری را در سایت شما سپری کند و این برای سئو وبسایت شما بسیار مهم است.

پس از انتخاب زبان مورد نظر برای یادگیری نوبت به چگونگی یادگیری می رسد. همانطور که میدانید راه های زیادی برای یادگیری زبان های برنامه نویسی وجود دارد که هر کدام مزیت های خود را دارند به عنوان مثال شما میتوانید فیلم های آموزشی را دانلود کنید و در تمامی مدت روز هروقت موقعیت خوبی داشتید آن ها را ببینید از طرفی فیلم های اموزشی این مشکل را دارند که شما نمیتوانید بعد از دیدن آن ها سوالات خود را در مورد فیلم آموزشی از کسی بپرسید و راهی انجمن های پرسش و پاسخ میشوید که البته نمیتوانید به راحتی جوابی برای سوال خود پیدا کنید. با توجه به پیچیدگی زبان های برنامه نویسی و داشتن کتابخانه های بزرگ و ترفند هایی که فقط با تجربه بدست می آیند و از همین جهت برای کسانی که تازه می خواهند شروع کنند، پیشنهاد ما ثبت نام در دوره های  حضوری  آرنیکا است می باشد. در این دوره های معمولا شما میتوانید علاوه بر فهمیدن مباحث به صورت کامل و جامع سوالات خود را به راحتی بپرسید و جواب خوبی برای آن ها بدست بیاورید. در ادامه به مزایای دوره های حضوری اشاره خواهیم کرد.

تجربه های یک برنامه نویس ارشد

تجربه یکی از عوامل مهم برای اطمینان است. شما میتوانید با پرسیدن راه و چاه یک مسیر از یک نفر که تمامی مشکلات و موانع یک راه را میشناسد در وقت خود صرفه جویی کنید و به جای تجربه تمامی آن موارد و حتی صرف هزینه های زیاد به جایگاه بالایی برسید.

پرسیدن تمام سوالات

شما در کلاس های حضوری میتوانید بدون هیچ دغدغه ای تمام سوالات خودتان را استاد راهنمای خود بپرسید و در همان لحظه جواب خودتان را بگیرید و حتی اگر باز هم متوجه منظور استاد نشدید از او خواهش کنید تا دوباره برای شما آن مبحث را توضیح دهد ولی در انواع دیگر آموزش شما برای این کار ممکن است ساعت ها منتظر باشید تا جوابی از طرف استاد خود یا همان تولید کننده یدئو آموزشی بگیرید و تازه حتی ممکن است که آن شخص متوجه منظور شما نشود و جوابی به شما بدهد که آن چنان کاربری ندارد و شما مجبور هستید که آن مبحث را در اینترنت سرچ کنید که باعث میشود زمان بیشتری از شما گرفته شود و با مطالب نامربوط بسیاری روبرو شوید

اعتماد بیشتر به برگزار کننده کلاس

در کلاس های حضوری شما میتوانید از نزدیک با کسی که برای ما محتوا های آموزشی را تدریس میکند در ارتباط باشید و اعتبار او را بسنجید ولی در روش های غیر حضوری برای یادگیری شما نمیتوانید تا این حد اعتماد کنید و مبلغی را به کسی پرداخت کنید.. و البته در صورت بروز هر گونه مشکل شما میتوانید در دوره های حضوری شکایتی را تنظیم کرده و احقاق حق کنید ولی در آموزش هایی که در فضای مجازی صورت میگیرد شما این امکان را ندارید معمولا اگر مورد کلاهبرداری باشد در آخر چیزی دست شما را نخواهد گرفت.

ما برای راحتی شما، بالا بردن درصد یادگیری و استفاده کامل از مطالب دوره هایی را تدارک دیده ایم. در دوره های آموزش برنامه نویسی آرنیکاوب شما بدون هیچ پیش نیازی می توانید در انتها به زبان html مسلط شوید و به طور کامل طراحی قالب های سایت های اینترنتی را بیاموزید.

در دوره های کامل آموزش برنامه نویسی آرنیکاوب نه تنها شما به زبان html مسلط خواهید شد بلکه css و php نیز تا حدودی آموزش داده خواهد شد. همچنین با توجه به نیاز به طراحی برای قالب ها در این دوره های آموزش برنامه نویسی، آموزش کار با ابزار photoshop نیز آموزش داده خواهد شد.

 

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398