طراحی قالب وردپرس

ارتقاء تجارت برای شما هدف ماست

طراحی سایت وردپرس در مشهد

شرکت طراحی سایت وردپرس در مشهد  و مهندسی آرنیکا وب با داشن سابقه بیش از ۸ سال طراحی سایت در مشهد و سفارش طراحی سایت مشهد به صورت حرفه ای و داشتن پرسنل بسیار مجرب و اجرای بیش از ۲۰۰۰ پروژه ی موفق در عرصه ی سئو و طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات هدفمند تا به حال حسن نیت و توانایی های خود را به بسیاری از شرکت ها و موسسات به اثبات رسانده است.

طراحی سایت لازم است از لحاظ گرافیکی و فنی سطح بالایی داشته باشد. شرکت طراحی سایت وردپرس در مشهد، آرنیکاوب، با رعایت آخرین استانداردهای سئو و طراحی سایت وردپرس ، سایت معتبری را برای شما طراحی میکند که جایگاه مناسبی را موتورهای جستجو برای شما به ارمغان آورد.

هدف شرکت طراحی سایت آرنیکا وب، پیشرفت مشتریان خود می باشد.

 

طراحی سایت حرفه ای

شرکت طراحی سایت آرنیکا وب ، اصل و بنیاد خدمات خود شامل طراحی سایت های خلاقانه، سئو و بهینه سازی سایت، طراحی های گرافیکی، تولید محتوا و … را بر مبنای موفقیت و به اصطلاح جواب گرفتن مشتری قرار داده است.

ارائه ی خدمات شرکت آرنیکا وب و طراحی سایت در مشهد و شهرستان ها و حتی در خارج از کشور بوده و محدودیت مکانی از این بابت وجود ندارد و حتی با وجود این که شرکت طراحی سایت آرنیکا وب در مشهد قرار دارد ولی بیشتر طراحی های خود را در شهرستان ها انجام داده است.

خلاقیت تیم طراحی سایت در مشهد ، طراحی گرافیکی و به روز بودن تیم سئوی مبنا، دلیل اصلی موفقیت شرکت هایی بوده است که با ما همکاری داشته اند.

 

قیمت طراحی سایت

قیمت و هزینه ی طراحی سایت در آرنیکا وب با توجه به اصل سود عرف در نظر گرفته شده است. متاسفانه در همه ی زمینه های خدماتی که نظارت خاصی روی آنها نیست از جمله زمینه ی کاری طراحی سایت وردپرس، هزینه ها و قیمت ها بصورت غیر اصولی و غیر اخلاقی گفته می شود و از بی دانشی مشتریان سوء استفاده می گردد. هزینه ی طراحی سایت  های وردپرس در مشهد ما نسبت به طراحی حرفه ای و اختصاصی و میزان زمان و نیرو هایی که در نظر گرفته می شود و با سود عرف ۱۰ الی ۲۰ درصد در نظر گرفته شده است.

 

در طراحی سایت به چه نکاتی توجه کنیم؟

متاسفانه بعضا مشاهده شده است طراحی سایت های ورد پرس و جوملای بی کیفیت و حتی طراحی های اختصاصی بسیار ضعیف با قیمت های نجومی گفته شده است و شاید نزدیک به ۷۰ درصد مشتریان ما قبلا این تجربه ی تلخ را داشته اند.

سیاست غیر شفاف بودن : بدین صورت که بعضی از همکاران ما قیمت های بسیار کم و بصورت کاملا کلی گفته اند ولی در طول زمان با هر تغییر، مشتری ها با حجم عجیب از هزینه تراشی ها مواجه می شوند.

طراحی سایت وردپرس در مشهد، آرنیکاوب همیشه سیاست شفاف بودن را داشته و هزینه ی طراحی ای که گفته می شود از ابتدا هزینه های جانبی آن نیز در صورت ارتقاء و یا تغییرات در طراحی گفته می شود. (حتی در صورت عدم پرسیدن توسط مشتری)

 

نقش سئو در طراحی وب سایت

برای بیش از ۹۰ درصد مشتریان ما بالا آمدن سایت در گوگل و به اصطلاح سئو شدن سایت هدف اصلی از راه اندازی سایت می باشد. بصورت کلی میتوان گفت که هدف از طراحی یک سایت برای هر صاحب کاری ایجاد یک مغازه و دفتر در اینترنت است که با توجه به محدود نبودن به مکان و زمان بهترین راه برای تبلیغ محصول و خدمات می باشد.

شرکت طراحی سایت آرنیکا وب با در نظر گرفتن این موضوع، مهمترین هدف خود را برای تمامی مشتریان سئو میداند. هدف ما این است که مشتری با کمترین هزینه و زمان، مشتری های خود را در سطح اینترنت پیدا کند و بصورت عامیانه سایت برای مشتری زنگ خور بیاورد. توجه داشته باشید که دیگر کسی در سطح شهر دنبال یک فروشگاه و یا شرکت نمیگردد و با یک سرچ ساده در گوگل به هدف خود می رسد. اگر یک شرکت یا فروشگاه اینترنتی ای در کلمات مرتبط با خود بالا باشد، این مشتریان حداقل وارد مغازه اش می شوند ولی اگر هنوز سایت شما سئو نشده و در گوگل بالا نیست، این مشتریان به رقبای شما مراجعه می کنند و هر روز آنها قویتر خواهند شد.

هدف شرکت طراحی سایت آرنیکا وب برای مشتری خود این مهم است که طراحی سایتی که برای آنها انجام می دهد، بهترین کیفیت و بالاترین بازدهی را داشته باشد.

 

 

گرافیک در طراحی سایت

مسئله ی طراحی سایت وردپرس در مشهد به این موارد ختم نمی شود. حال تصور کنید سایت شما در کلمات کلیدی زمینه ی کاریتان در گوگل بالا آمده است و مشتریان زیادی به وب سایت شما سر میزنند. اگر مشتری شما یک سایت با طراحی نامناسب، سرعت لود پایین و چینش اشتباه روبرویش قرار گیرد، مطمئن باشید تمام هزینه ها و وقت هایی که بابت این سایت گذاشته اید هدر رفته است.

گرافیستان حرفه ای شرکت طراحی سایت در مشهد با آگاهی کامل از این امور، بصورت تخصصی و با حوصله ی فراوان مشاوره ای دقیق در امر طراحی سایت شما خواهند داد تا پایه ریزی طرح و برنامه ی شما از ابتدا مشخص باشد و مواردی که در بالا ذکر شد برای شما پیش نیاید.

 

جمع بندی اینکه همکاران ما در بخش گرافیک، برنامه نویسی ، سئو و تولید محتوا تمامی موارد مرتبط با یک طراحی سایت خوب و حرفه ای را به بهترین نحو در طراحی سایت وردپرس شما لحاظ و اجرا می نمایند.

 

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398