طراحی قالب وردپرس

اسلایدشو

اسلایدر جی کوئری، اسلایدشو ها و گالری در هر وبسایتی که شما فکر کنید کاربرد دارند. (یا حداقل می توانند داشته باشند.) از سایت های ورزشی گرفته تا سایت های خبری و دانشگاهی (به نمونه کارهای شرکت آرنیکاوب مراجعه نمایید.) می توانند با داشتن اسلایدر به زیبایی فضا کمک کنند. در این مقاله به شما چند افزونه جی کوئری معرفی خواهیم کرد که می توانید از درون آنها بهترین و زیباترین اسلایدرها را پیدا کنید.

Slides

اگر به دنبال سادگی و زیبایی هستید این افزونه اسلایدشوی جی کوئری به کار شما می آید. از جمله ویژگی های آن می توان به Caption (نوشته زیر هر تصویر)، اسلایدشوی چندگانه و … می باشد.

Slides

jQuery.popeye

یکی از افکت های لایت باکس همراه با اسلایدشو همین افزونه می باشد. یکی از تفاوت های مهم این افزونه با افزونه های لایت باکس دیگر این باشد که از پنجره های پیش فرض ویندوز استفاده نمی کند.

jQuery.popeye

jQuery Cycle Plugin

این افزونه انواع متفاوتی از افکت های حرکتی را (به هم ریخته، زوم، محو شدن) در اختیار شما قرار می دهد. امکانات بسیار زیاد دیگری می توانید با این افزونه اسلایدشوی سایت خود بیافزایید.

jQuery Cycle Plugin

Nivo Slider

یکی از محبوب ترین جی کوئری ها برای اسلایدشو، Nivo Slider می باشد که شامل ۱۶ افکت حرکتی، تنظیمات سفارشی سازی و امکانات بسیار بیشتر می باشد. ضمنا این جی کوئری را می توانید به صورت افزونه وردپرس نیز خریداری کنید.

Nivo Slider

Pikachoose

Pikachoose یک افزونه سبک وزن جی کوئری می باشد که خصیصه هایی مانند راهنمای ابزار (tooltips) و پشتیبانی از حالت fancybox را داراست. ضمنا چهار قالب حرفه ای نیز برای فروش وجود دارد.

Pikachoose

Coin Slider

این افزونه تحت نظارت MIT ساخته شده و نکته بسیار جالب در مورد Coin Slider این است که با آیفون و دیوایس های اندروید، سازگار است. ضمنا افکت های حرکتی این افزونه جی کوئری منحصر به فرد است.

Coin Slider

Galleria

گالریا و قالب کلاسیکش تحت لیسانس MIT کدنویسی شده و شامل خصوصیاتی از جمله مقیاس بندی تصاویر، پشتیبانی از صفحات لمسی و قالب های حرفه ای اختیاری می باشد.

Galleria

 Orbit

افزونه جی کوئری بسیار سبکی است که خصوصیاتی از جمله کاربری آسان، لینک و کپشن های اختیاری، منوی گلوله ای و غیره را داراست.

Orbit

Supersized

این افزونه جی کوئری، اسلایدشویی که به شما عرضه می کند، فول اسکرین است. از این نوع اسلایدشو می توان در سایت های عکاسی (برای نمونه کارها) و همچنین سایت هایی که در آن ها نیاز است که عکس ها با سایز بزرگ به نمایش گذاشته شوند.

Supersized

s3Slider jQuery Plugin

افزونه s3Slider به شما این اجازه را می دهد تا یک اسلایدشوی ساده با کپشن در اختیار شما را برای سایت خود بسازید.

s3Slider

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398