طراحی قالب وردپرس

ایده های کسب و کار اینترنتی موفق در ایران و دنیا

ایده های کسب و کار اینترنتی

سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستانی که به فکر ایده های کسب و کار اینترنتی هستند تا بتوانند از طریق اینترنت کسب و کاری ایجاد یا بهتر کنند .
چنان چه موضوع ایده های کسب و کار اینترنتی را در اینترنت سرچ کنید موضوع هایی همانند کسب
۳۴ ایده کسب و کار اینترنتی پولساز
۷ روش ساده خلق ایده جدید و خلاق
درامد اینترنت با ۲۰ ایده پولساز در سال ۲۰۱۹
و از این نوع جمله ها
بزار خیلی ساده و راحت بگم و خیالتون رو جمع کنم که کسب در امد از اینترنت کاری بسیار سخت و دشوار است.
ولی چنان چه مهارت کافی در اینترنت داشته باشید بسیار کار اسانی خواهد بود .
در این مقاله ما میخواهیم به روش های کسب درامد در اینترنت بپردازیم و راه ای مختلفی را پیش پای شما قرار دهیم.
چه نوع کسب و کار اینترنتی را میخواهید انجام دهید ؟
در مرحله اول باید کسب و کاری که میخواهید راه اندازی کنید را مشخص کنید .
ومعیار های خودتون رو برای ادامه کسب و کار یا ایجاد کسب و کار مشخص کنید
همینطور یک چارت برای خودتون طراحی کنید و ایده کسب وکارتون رو بر روی یک کاغذ ترسیم کنید
مشخص کنید که کجا هستید و میخواهید کجا برید .
و سه سال اینده تون رو بر روی ان رسم کنید.(یعنی سه سال اینده با ایده کسب و کاری که راه اندازی کردی گجا میخوای باشی در چه مقامی)
من میخوام روشی به شما دوستان عزیز یاد بدم تا بتونید راحت تر چارت ایده کسب و کار خودتون رو ترسیم کنید.

روش Gospagospa

شما میتوانید با این روشی که در ارنیکاوب سه سال اینده خودتان را برنامه ریزی کنید .

برای راحت تر نشان دادن این فرایند یک مثال ساده میزنم .

فرض کنید یک روز برنامه رفتن به بالای یک کوه را دارید برای شروع مسیر سوار ماشین خود میشید و حرکت میکنید در ابتدا مسیر خودتون رو به با بالای کوه مشخص میکنید. قبل حرکت وضعیت اب و هوا را چک میکنید همینطور وسایل مورد نیاز به بالای کوه را فراهم میکنید یا شاید هم به دوستان خود اطلاع میدهید که همراه شما به بالای کوه بیایند. در ادامه مسیر  به علت خاکی بودن جاده دیگر نمیتوانید با ماشین رانندگی کنید بلاجبار مجبورید با دوچرخه ادامه مسیر را طی کنید بعد از فاصله ای به مسیر های نا هموار و سنگی شکل بر میخورید به ناچار مجبورید ادامه مسیر را با پای پیاده تا قله ادامه دهید. قله کوه همان هدفی است که انتخاب کردید. (gol) مسیری که تا قله کوه طی کردید همان برنامه ریزی است که شما بر روی کاغذ ترسیم میکنید(stratesy).

و وسایل نقلیه ای که عوض کردید همان اهداف کوتاه مدت شماست. برای برنامه ریزی سه ساله خود (عدد سال متغیره و شما میتوانید بر اساس اهداف خود سال های متعددی را بر روی چارت gospa خود بیاورید )(objective). بین دو هدف مشخص در مسیر رفت به قله شما وسایلی بر اساس شرایط موجود زمان خود اماده کرده بودید مثلا برای مسیر سنگی شما همراه خود دوچرخه وسایل گرمایشی اب و مواد غذایی و … اماده کرده اید که در محیط gospa به ان استراتژیک میگویند. در بین دو راه باید plan های مختلفی را در نظر بگیرید مثلا چه کار هایی یا چه پارامتر هایی را در نظر بگیریم تا به هدف اول خود برسیم. و بعد از ان باید plan ها را باید به بخش های کوچکتر به اسم activity تقسیم کنید. مانند فضای مجازی به چند activity تقسیم میشوند مانند تلگرام یا اینستاگرام , بر این اساس شما میتوانید چارت پیشبینی سه سال اینده خودتان را کامل کنید. در ادامه مقاله میپردازیم به روش های مختلف کسب درامد از طریق اینترنت . ولی قبل از ان شما باید هدف خود را مشخص کنید . در چه راهی میخواهید قدم بردارید این بستگی به شما دارد در طول روز چند ساعت وقت ازاد داشته باشید یا حاظرید چقدر بابت کسب و کار خودتان هزینه متقبل شوید.

انتخاب یک هدف خاص

ما به انتخاب یک هدف خاص اسرار داریم زیرا با انتخاب کردن اهداف گوناگون هم خود را گیج میکنید و هم در این راه زمان و پول زیادی را از دست میدهید. به کلمه اختصاصی بیشتر توجه کنید فکر خود را مشغول یک کسب و کار اختصاصی کنید .کار کردن اختصاصی (یعنی خودت برای خودت کار کنی) خودش یک ایده کسب و کار اینترنتی عالی است .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398