طراحی قالب وردپرس

بهترین افزونه های ۲۰۱۲

درسته که خبر نو شدن سال میلادی دیگر قدیمی شده و تقریبا یک ماه از آن می گذرد اما می توان با نگاهی به سالی که گذشت بهترین بهره را از آن (سال قبل) ببریم. چندی از بهترین افزونه هایی که سال گذشته به دوستان طراح معرفی شد را در این نوشته جمع آوری کردیم تا شما هم بتوانید از آن ها لذت ببرید.

Cuepoint JS

افزونه ای Open-Source می باشد که به ویدئوهای HTML5 زیرنویس و یا cue-point اضافه می کند. این افزونه برای سایت هایی که با زبان HTML5 کدنویسی شده اند بسیار مناسب است.

cuepoint

cuepoint

 

Hovercard

افزونه جی کوئری بسیار جالبی است. زمانی که نشانگر موس بر روی یک لینک، برچسب و یا هر المان HTML دیگر می رود، (بدون کلیک کردن) اطلاعات مرتبط نمایش داده می شود. این افزونه به طور اختصاصی برای فیسبوک یا توئیتر hovercard مخصوص دارد.

hovercard

hovercard

Revolver.js

اسلایدر جدیدی است که مانند کد Boilerplate یا Framework برای شما اسلایدر خودتان را می سازد. کار با آن بسیار راحت است و تا حد زیادی قابل شخصی سازی نیز می باشد.

revolverjs

revolverjs

Scrollorama

یک افزونه جی کوئری است که تقریبا هر آنچه “کارهای متحرک” مانند انتقال (Transition) را در ذهن دارید، به انجام می رساند.

scrollorama

scrollorama

Zip.js

نوعی کتابخانه جاوااسکریپتی است که برای زیپ کردن فایل به کار می رود. این کتابخانه می تواند برای سیستم مدیریت آنلاین فایل یا سایت هایی که کاربران آن نیاز به آپلود فایل دارند بسیار مناسب است.

zipjs

WP Remote

به شما این اجازه را می دهد که همه سایت های وردپرسی خود را از یک مکان و یک پیشخوان مدیریت و نگهداری کنید. برخی از کارهایی که می توانید انجام دهید شامل این است که هسته (Core)، افزونه و پوسته ها را به راحتی آپدیت نمایید.

wpremote

wpremote

Bear CSS

اپلیکیشنی آنلاین است که به شما کمک می کند براساس مارکاپ یا کدهای HTML، یک استایل شیت بنا کنید. کافی است فایل HTML خود را آپلود کنید و سپس Bear CSS یک قالب CSS به شما تحویل می دهد.

bearcss

bearcss

 

Zoomooz

 

یک افزونه جی کوئری بسیار جالب برای ساخت المان هایی که می خواهید بر روی آنها زوم شود. همه مرورگرهای مدرن در نت از این افزونه پشتیبانی می کنند. همچنین Zoomooz دارای گزینه های بسیار متنوعی است.

zoomooz

zoomooz

 

Backstretch

 

باز هم یک افزونه جی کوئری جالب که به شما اجازه می دهد تصویر پیش زمینه را با هر سایزی که می خواهید به هر صفحه ای که مدنظرتان است، اضافه کنید.

backstretch

backstretch

 

CSS3 Responsive Slider

 

دوستانی که قالبی واکنش گرا دارند اما از داشتن اسلایدری رنج می برند که در صورت کوچک شدن صفحه نمایش همچنان بزرگ و بدقواره می ماند، یکی از چاره های کارشان استفاده از این اسلایدر است. این اسلایدر به صورت اتوماتیک با توجه به تغییر سایز صفحه، اندازه خود را نیز تغییر می دهد. بسیار زیبا… !

css3responsiveslider

css3responsiveslider

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398