طراحی قالب وردپرس

دوره دهم آموزش طراحی قالب وردپرس

۲۱ مرداد ۱۳۹۳ :

همزمان با اتمام دوره نهم آموزش طراحی سایت و قالب وردپرس آرنیکاوب و استقبال خوب دانش‌پذیران از این دوره، در ادامه، برنامه ای خوب برای ثبت نام دهمین دوره آموزش کامل و کاربردی طراحی وب از صفر تا صد تنظیم کرده ایم.

دوره دهم آموزش طراحی قالب وردپرس آرنیکاوب، مثل بقیه دوره ها به صورت کاملا کارگاهی و کاربردی در محیطی جذاب و مناسب و با امکانات آموزشی خوب برگزار می شود. این دوره پس از اتمام دوره نهم بلافاصله و با همکاری  و برنامه ریزی بسیار خوب  از تاریخ ۱۵ شهریور شروع می شود و در تاریخ  ۸ مهر به پایان می رسد که به صورت ۴ جلسه در هفته و هر جلسه  ۳ ساعت با دو وعده پذیرایی ویژه و درخور همراه است. کلاس ها بعد از ظهرها تشکیل می شود اما بنابه نظر دانشپذیران امکان جابجایی ساعت آن به صبحها نیز وجود دارد.

دوره نهایتا ۱۰ نفر ظرفیت دارد و با توجه به کارگاهی بودن کلاس، بهترین ظرفیت در نظر گرفته شده است.

در این دوره سعی بر این است که مباحث روز در طراحی وب و جدیدترین تکنیکها در نظر گرفته شود که شما می توانید از بخش دوره های آموزشی اطلاعات کامل را دریافت کنید.

کل دوره ۱۵ جلسه است و در پایان دوره از افراد برتر دعوت به همکاری میشود. محل برگزاری دوره دهم آموزشی، دفتر شرکت آرنیکاوب است که مشخصات دقیق آن در صفحه ارتباط با ما آمده است.

جهت مشاوره و هماهنگی می توانید در ساعات کاری، با ما در ارتباط باشید .

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398