طراحی قالب وردپرس

دوره ی آموزشی دوازدهم – فروردین ۹۴

دوازدهمین دوره آموزشی شرکت آرنیکاوب با رویکرد طراحی کاربر محور و با تدریس مدرس مجرب دوره های آموزشی طراحی قالب وردپرس و طراحی رابط کاربری، مصطفی پورعلی برگزار می شود. در این دوره به مانند دوره قبل دو نفر از همکاران عزیز ما بعنوان مربی پروژه پا به پای دانشپذیران آنها را معرفی میکنند. در این دوره دانشپذیران بصورت تیمی فعالیت دارند که در پایان هر جلسه کار تیم ها مورد بررسی قرار گرفته و ایرادات آنها برطرف و پیشنهاداتی برای بهبود کار به ایشان ارائه خواهد شد. همچنین نکاتی در مورد بازار کار و نحوه ی اعمال نظر مشتری در مورد مبحث مطرح شده بیان خواهد شد.

این مهم است که تدریس مهارت های وب و طراحی رابط کاربری با توجه به اینکه مقوله ای مهارتی-هنری است، لذا می بایست به خوبی هدایت شود که این کار توسط مدرسین مجرب به دانشپذیران عزیز در محیطی صمیمی و بیانی شفاف توضیح داده خواهد شد.

این دوره در تاریخ ۲۹ فروردین ماه شروع می شود و بمدت ۱۵ جلسه ۳ ساعته است که در هر جلسه دو استراحت ۱۰ دقیقه با پذیرایی مناسب از دانشپذیران محترم بعمل خواهد آمد.

جهت اطلاعات بیشتر به بخش دوره های آموزشی مراجعه فرمایید . در صورتی که سؤالی در مورد دوره آموزشی فروردین ماه شرکت آرنیکاوب دارید با ما در ارتباط باشید.

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398