طراحی قالب وردپرس

مزیت های طراحی سایت با وردپرس

وردپرس یک سیتم مدیریت محتوا (cms) برای طراحی و راه اندازی سایت ها و فروشگاه های اینترنتی است که با زبان برنامه نویسی php کد نویسی و توسط  mysql پشتیبانی می شود.

این سیتم مدیریت محتوا رایگان و متن باز است که در سال ۲۰۰۳ ایجاد شده و به سرعت پیشرفت کرد به طوریکه در حال حاضر بالای ۷۶ میلیون سایت و وبلاگ در جهان

با وردپرس طراحی و راه اندازی شده اند.

قدرت وردپرس

چرا طراحی سایت با وردپرس؟

 

۱- پنل کاربری آسان وردپرس

پس از انتخاب نام سایت و خرید دامنه و هاست شما می توانید ورد پرس را روی هاست خود نصب کنید و وارد پنل کاربری خود شوید. می توانید از ابزار ها

و قالب های دلخواهتان استفاده کنید، به این صورت که ابتدا قالب را انتخاب کرده و با ابزار های متنوع متن و عکس  و ویدیو  های مورد نظر خود را روی سایت قرار دهید. تمام این امکانات برای سهولت شما به زبان فارسی هستند.

 

۲-  تطابق با استاندارد های SEO

قدرت seo

هسته وردپرس به صورت بهینه و استاندارد کد نویسی شده است تا به سایت شما کمک کند که در نتایج گوگل جایگاه بهتری داشته باشد. البته این تمام ماجرا نیست؛

موارد زیاد دیگری هم در این موضوع دخیل هستند. مثلا برای محتوایی که می خواهید منتشر کنید باید دقت کنید محتوا خیلی به SEO و جایگاه سایت شما در جستجو گوگل کمک می کند. در این باره می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و صفحه اول گوگل باشید.

 

۳-  امنیت بالای وردپرس

وردپرس از امنیت نسبتا خوبی برخوردار است. دقت کنید امنیت یک پارامتر نسبی است و هیچ وقت صد در صد نخواهد بود. به علت متن باز بودن این سیستم مدیریت محتوا برنامه نویسان زیادی در سراسر دنیا روی ارتقا امنیت این سیستم کار می کنند و آن را بروزرسانی می کنند تا راه های نفوذ کم تر و سخت تر شوند.

همچنین شما می توانید برای ایمن تر کردن سایت خود از افزونه های امنیتی که منتشر شده استفاده کنید. اولین قدم برای امنیت پنل کاربریقدرت امنیت وردپرس سیتم مدیریت محتوا، تغییر رمز اولیه آن است زیرا معمولا هکر ها رمز های اولیه را میدانند.

 

 

 

۴- کاهش هزینه

طراحی سایت با سیتم مدیریت محتوا وردپرس بسیار کم هزینه است. علاوه بر هزینه کم برای ایجاد سایت دیگر نیازی نیست برای اعمال هرگونه تغییر یا ویرایش متن به شرکت طراح سایت مراجعه کنید و منتظر اعمال تغییرات باشید. با وردپرس شما می توانید به پنل کاربری خود وارد شده و تغییرات جدید اعمال کنید یا مطالب جدید منشر کنید و سایت خود را بروز نگه دارید.

همچنین می توانید کابران خود را مدیریت کنید و به نظرات آنها رسیدگی کنید و نیاز کاربران یا مشتریان خود را برطرف کنید و به محبوبیت سایت خود بیافزایید تا شناخته شوید.

هزینه کم وردپرس

 

 

 

 

ویژگی های متعدد دیگری هم هستند که باعث انتخاب سیستم مدیریت محتوای محبوب وردپرس شوند اما ما مهمترین آنها را برایتان انتخاب کردیم.

برای انتخاب بهتر و دقیق شما تیم مشاوره و پشتیبان ما آماده پاسخگویی به دغدغه ها و سوالات شما هستند.

( تیم مشاوره آرنیکاوب)

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398