طراحی قالب وردپرس

طراحی سایت و ارتباط آن با کسب و کار هوشمند

بعد اینکه شما تصمیم گرفتید کسب و کار خود را آنلاین کنید، مشخص کردن بستر کسب و کار هوشمند شما مهم ترین چیز است . بستر هایی مثل سایت ، اینستاگرام و تلگرام از بستر هایی هستند که شما می توانید استفاده کنید .

اما چرا باید از سایت استفاده کرد وقتی می توان از بستر شبکه های اجتماعی برای هوشمندی کسب و کار استفاده کرد ؟

کسب و کار هوشمند

کسب و کار هوشمند

اول یک نکته : تمامی شبکه های اجتماعی خود بر روی بستر سایت ها هستند .

سایت ها دارای اعتبار بیشتری نسب به شبکه های اجتماعی  هستند و اعتماد مشتری در بستر سایت بیشتر است . بعد از اینکه مخاطب شما به شما اعتماد کرد شما موظف به ارائه خدمات کامل می باشید . شما در بستر هایی به غیر از سایت با محدودیت های بالایی مواجه هستید . در صورتی که در سایت شما با هیچ گونه محدودیتی روبه رو نیستید که این خود مهم ترین ضرورت و اهمیت طراحی سایت در کسب و کار هوشمند است .

شما در سایت می توانید تعداد بی نهایت محصول را در یک لحظه به مخاطب خود ارائه کنید . و یا نه شما میخواهید یک وبسایت برای معرفی شرکت خود راه اندازی کنید . شما خود به عنوان مدیر یک کسب و کار هوشمند برای پیدا کردن یک کسب و کار در کجا جستجو می کنید ؟؟ در اینترنت که خود معنای سرچ در موتور های جستجوایی مانند گوگل را می دهد و اگر شما میخواهید در گوگل باشید باید سایتی داشته باید که طراحی سایت حرفه ای بر روی آن صورت گرفته باشد  .

ضرورت و اهمیت طراحی سایت در کسب و کارهای آنلاین رو می توان در پرداخت هم مشاهده کرد . شما برای پرداخت در بستر های دیگر با مشکلات زیادی مواجه هستید که در صورت اینکه با مشکلاتی مثل پرداخت نکردن مشتری بعد از انجام کار یا ارسال محصول مواجه نباشید شما باید وقت زیادی را برای پروسه پرداخت بگزارید در صورتی که در سایت شما بدون هیچ گونه مشکلی همه چیز را به صورت اتوماتیک انجام میدهد و مخاطب شما بعد از انتخاب محصول ، مبلغ را پرداخت می کند و شما فقط باید محصول را برای او ارسال کنید .

اما ضرورت و اهمیت طراحی سایت در کسب و کارهای آنلاین برای شرکت ها ایی که فقط قصد معرفی خود را داند به چه صورت است ؟

در شرکت ها عملا شما نمی توانید خود را به راحتی و با شفافیت در بستر هایی به غیر از سایت معرفی کنید . درصورتی که معرفی شرکت در یک سایت کار بسیار راحتی است و با بیشترین امکانت شما میتوانید شرکت خود را به مشتریان و مخاطبانتان ارائه کنید .

 

ارتباط کسب درآمد و طراحی سایت

زندگی این روز ها بسیار پر مشغله است و مردم آگاه در جست و جو راهی برای وارد کردن کسب و کارشان در فضای آنلاین، یا  کسب در آمد از طریق اینترنت هستند تا بتوانند از طریق کسب درآمد از اینترنت پولدار شوند! خب در مرحله اول این افراد به یک سایت نیاز دارند. ما میخواهیم در مورد یکی از راه‌های کسب درآمد آنلاین، یعنی طراحی سایت با شما صحبت کنیم. در حال حاضر طراحی سایت به عنوان یک مهارت شناخته شده است وکسانی  که مهارت طراحی سایت را دارند میتوانند با برنامه نویسی طراحی سایت هم برای خود و هم برای دیگران به کسب درآمد بپردازند.

این ارتباط بین کسب درآمد و طراحی سایت باعث شده است که بیشتر افراد جامعه به سمت راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی برود چون در حقیقت با داشتن یک سایت زیبا و کاربر پسند برای کسب و کار خود به مشتریان خود این اطمینان را میدهیم که در کسب و کار خود حرفه ای و بروز هستیم  نکته ای که شما باید در نظر داشته باشید این است که باید طراحی سایت خود را به شرکت های حرفه ای که در زمینه تولید محتوا و طراحی وب سایت ها حرفه ای می باشند بسپارید چون شما با این کار باعث:

۱-  کاهش هزینه ها

مهم ترین راه برای کسب درآمد کاهش هزینه و رشد سود آوری است این امر یکی از مزایای طراحی سایت برای کسب درآمد است.چرا؟

به دلیل این که هزینه نگهداری و برنامه نویس یک سایت حدود چند میلیون است در حالی که بازاریابی مناسب سایت شما باعث رشد رونق در کسب وکار شما می شود که اگر سایت شما به درستی طراحی شده باشد و دارای بهترین محتوا باشد بازدید کنندگان سایت شما را تبدیل به مشتریان ثابت شما می کند.

۲-  سهولت دسترسی

امروزه با توجه به صنعتی شدن شهر ها، افزایش جمعیت، ترافیک و آلودگی خیابان ها افراد به دنبال راه های آسان برای رفع نیاز های خود هستند. آن ها به جای رفتن به بازار که باعث میشود وقت زیادی را در ترافیک ها از دست بدهند و در آخر نتوانند خرید رضایت بخشی داشته باشند به راحتی و با صرف کمی از وقت خود میتوانند بهترین کالا را خریداری و درب منزلشان دریافت کنند و همچنین با توجه به قوانین و مقرراتی که وجود دارد مردم اعتمادشان به خرید های الکترونیکی بیشتر شده که این امر موجب افزایش کسب درآمد شما می شود.

۳-  قابلیت دسترسی

اگر شما یک دفتر بزرگ در بهترین نقطه شهر خود و یا حتی بهترین نقطه شهر تهران داشته باشید موفقیت شما را در حال حاضر تضمین نمی کند چرا که فضای آنلاین این امکان را برای تمامی مردم جهان فراهم کرده که بتوانند به راحتی و از طریق شرکت های حمل و نقل محصول و خدمات خود را در اختیار سایر مردم جهان قرار دهند پس در نتیجه طراحی سایت برای کسب و کار شما باعث کسب درآمد شما می شود.

۴-  بازاریابی گسترده تر

بازاریابی برای سایت از هر نوع بازاریابی دیگری سریع تر و کم هزینه تر است زیرا شما می توانید برای تبلیغ سایت خود از سئو بهره ببرید که به وضوح می توانید این را ببنید که مزیت طراحی سایت در کسب در آمد شما بسیار پر رنگ است.

۵-  افزایش اعتبار

امروز طراحی سایت برای  کسب وکارتان باعث افزایش اعتبار شما میشود چرا که طراحی سایت باعث برندینگ شدن نام تجاری شما میشود که این امر سبب درآمد بیشتری در کسب و کار شما می شود. نکته ای که در طراحی سایت و جود دارد در این است که هرکسی که وارد سایت شما می شود هویتی از کسب و کارتان را می بیند در نتیجه سایت خود را صرفا به خاطر این که یک سایتی برای کسب و کار خود دارید طراحی نکنید.

۶-  بروز بودن اطلاعات

هنگامی که بخواهید مشتریان خود را از تخفیفات، فروش ویژه و یا  محصولات جدید برای سال نو یا اعیاد خاص مطلع کنید باید از طریق تابلو، پوستر و… این کار را انجام دهید در صورتی که با طراحی سایت برای کسب و کارتان میتوانید به راحتی مشتریانتان را باخبر کنید و در نتیجه فروشتان را افزایش دهید.

 

۷-  ارائه خدمات بهتر

در واقع شما میتوانید برای ارئه مزایای محصول خود به مشتریانتان مقاله ای را در سایت خود آپلود کرده که این امر باعث افزایش آگاهی مشتریان از کسب و کار شما و افزایش اهمیت کسب و کار شما خواهد شد.

۸-  مزایای مادام العمر

شما می توانید از طریق طراحی سایت برای کسب درآمدتان تا هر زمانی که بخواهید تبلیغ کنید و دیگر مجبور نیستد در مقابل هزینه ای که پرداخت میکنید تایم محدودی را برای تبلیغ محصول یا خدماتتان داشته باشید.

علاوه بر مزیت های بالا برای طراحی سایت شما میتوانید از طریق مشاوره آرنیکاوب برای کسب درآمد خود بهره مند شوید.

فروش محصولات با سفارش طراحی سایت

یک فروشگاه اینترنتی فوق العاده باعث یک فروش بی نظیر میشود.

طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت در مشهد

با توجه به  افزایش تمایل مشتریان به خرید آنلاین و مزیت های روز افزون خرید آنلاین باعث حضور طراحان سایت برای طراحی سایت هایی برای فروش محصولات شده است. همان طور که در دنیای حقیقی همیشه نحوه بر خورد فروشنده نقش مهمی در خرید او از آن فروشگاه دارد در دنیای آنلاین امروزه هم این امر صادق است که اگر طرح سایت شما بر مبنای روانشناسی خرید، عناصر دیداری خوب و استراتژی های دقیق فروش باشد باعث استقبال مشتریان می شود.

عوامل بسیاری وجود دارد که باعث میشود خریداران آن را به عنوان یک سایت خوب به دیگران معرفی کنند طراحی سایت باید به گونه ای باشد که حس امنیت در خرید را به مشتری القا کند تا مشتری را به مشتری دائمی تبدیل کند.

 

برای طراحی سایت از کجا باید شروع کنم؟

پس از آن که این ضرورت را احساس کردید که برای کسب و کار خویش احتیاج به سایت و فعالیت در فضای مجازی و اینترنت دارید می توانیدبا مراجعه به سایت آرنیکاوب و راه های ارتباطی موجود اقدام به دریافت وقت مشاوره بفرمایید و این شانس را داشته باشید که از تجربه چندین ساله این مجموعه در جهت طراحی سایت و افزایش فروش و رونق کسب و کار هوشمند خویش بهره ببرید.

در نظر داشته باشید شما پس از مشاوره می توانید از تمامی پتانسیل کاری خود و کسب و کارتان در جهت ایجاد بستری مناسب برای سایت خود استفاده نمایید و همچنین با داشتن چشم انداز سال های اتی خود و بیان آن با کارشناسان ما به بهترین نحو مسیر رشد خود و مجموعه کسب و کارتان را بهبود ببخشید.

نتیجه گیری

با توجه به مواردی که گفته شد، می توانیم اینطور نتیجه گیری کنیم که طراحی سایت یکی از فاکتورهای تاثیر گذار و کلیدی در کسب و کار شما می باشد.پس در طرح ریزی کسب و کار خود، سفارش طراحی سایت  بسیار هوشمندانه است و مشتریان بالقوه بیشتری برای فروش محصولات خود خواهید داشت.

گروه طراحی سایت آرنیکاوب در مشهد،با ارائه بهترین سایت های سفارش مشتری، شما رادر ایجاد یک کسب کار و آنلاین و هوشمندانه یاری می کند.

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در آذر 1399