طراحی قالب وردپرس

طراحی فروشگاه آنلاین در مشهد

با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی و توسعه بستر های تحت وب و گسترش کارایی تلفن های هوشمند در میان مردم و الکترونیکی شدن دولتها و عموما خدمات انها. کسب کارها به دنبال توسعه بیشتر هستن و قدم بر دنیای الکترونیک یا دیجیتال گذاشته اند و با اغوش باز فرصت ها و ریسک هایی رو که در مقابل اونها قرار میگیره را میپذیرند و سرمایه گذاری ها خود را بر این زمینه ارتقا میبخشند و با طراحی یک فروشگاه آنلاین یا اینترنتی تلاش می کنند تا درآمد بیشتری داشته باشند.

فروشگاه آنلاین چیست ؟

فروشگاه انلاین یا اینترنتی به فروشگاهی گفته میشه که تحت وب و یا به صورت نرم افزارهست که مکانی برای عرضه ای محصولات شماست . مشتریان شما با مراجعه به فروشگاه انلاین خرید خودشون رو انجام میدن و شما با تجربه ای خوب برای انها بدون هزینه رفت امد برای و نیروی انسانی  با بالا ترین کیفیت و کارایی کالای خودتون رو به مشتری معرفی کردین و به فروش میروسونید .

حالا چرا فروشگاه آنلاین ؟

اگر تا حالا دقت کرده باشین خیلی اوقات قصد داریم یک کالایی رو خریداری کنیم ، ولی وقت اون رو نداریم که به بازار سر بزنیم یا به عبارتی اصلا نمیدونیم کجا باید مراجعه کنیم . بستر اینترنت و وب این مشکل را برای ما حل کرده که خیلی راحت میتونیم به یک سایت فروشگاهی سر بزنیم و سر از قیمت ها و کالاهای موجود دربیاریم و حتی اینترنتی خرید کنیم و برامون اون کالا رو بیارن . اینجور ی شما میتونید دستت بالا در مقابل رقباتون در بازار داشته باشین زیرا شما در دسترس مشتری هستین اما اونها شاید نباشند  .

در حوزه ای بازاریابی و فروش همیشه شاهد این هستیم که متخصاصان این حوزه معتقدند که بازار هدف مهم ترین جز برای اجرای برنامه های بازاریابی می باشد و کانال توزیع نقش موثری در فروش دارد. یک فروشگاه آنلاین که میتونه به مشتری های ما ۲۴ ساعته حتی در روزهای های تعطیل سرویس بده نه تنها بازار هدف مارو گسترش میده بلکه باعث میشه کسب کار ما روز به روز پله های رشد خودشو طی بکنه . بزارید راحتر بگم وقتی شما خوابید هم پول در میارید . و لازم نیست دره فروشگاهتون رو صبح به صبح باز کنید و تا پاسی از شب در اونجا بمونید به انتظار مشتری .

فروشگاه اینترنتی طراحی

فروشگاه اینترنتی طراحی

ویژگی های یک فروشگاه انلاین چیست؟

۱. ارائه خدمات مناسب به مشتری و انسجام در ارائه خدمات ،‌ قیمت کالاها و توضیحات اضافی .
۲. رنج گسترده ای از کالا ها با اشکال گوناگون و قیمت های متفاوت میتواند در ویترین فروشگاهی شما قرار بگیره.
۳. یک سیستم پرداخت اینترنتی که کمک میکنه به مشتری های شما و خطاهای انسانی را از بین میبره و مجبور نیستید هزینه های زیادی صرف کنترل های داخلی بکنید چرا که شما یک فروشگاه انلاین دارید .
۴. همیشه برای یک صاحب کسب کار امار فروش در یک روز حائز اهمیت بوده و با یک سیستم الکترونیکی شما خواهید فهمید در روز چه مقدار فروش داشته اید و مشتریان شما در چه ساعاتی علاقمند به خرید هستند.
۵. شما با یک فروشگاه انلاین میتونین مشتری های بالقوه و بلفعل را تشخیص بدید.
۶. مشتریان ثابت شما صاحب پرتال بخصوص خودشون میشن و شما میتونید براشون از مابقی مشتریان تعرفه های خاصی در نظر بگیرین و اونهارو از تخفیفات و ترفیعات فرو ش جدید مطلع کنین.
۷.فروشگاه شما ۲۴ ساعت فعاله حتی در روزهای تعطیل.
۸. فروشگاه اینترنتی محدود به مکان نیست شما در تمام تلفن های مشتریانتون در دسترسشون هستید.
۹. خریدار میتونه ساعت ها در فروشگاه انلاین شما حضور داشته باشه و مشغول رصد کالاها و مقایسه باشه .
۱۰ . در یک فروشگاه انلاین حق انتخاب بیشتری برای خرید مشتری ما خواهد بود.
۱۱. تحویل کالا خریداری شده درب منزل.
۱۲. ابزار تبلیغی اثر گذار در جهت فروش و عرضه کالاهای ما.
۱۳. کاهش هزینه های نظیر اجاره محل ‌،‌ فروشنده ،‌اب ،‌برق ، گاز ، انبار ،‌خواب سرمایه و غیره با مقایسه نسبت به یک کسب کار سنتی .

فروشگاه اینترنتی طراحی

فروشگاه اینترنتی طراحی

ویژگی های شهری مثل مشهد برای تاسیس فروشگاه انلاین چیست ؟

مشهد یکی از پر جمعیت ترین شهر های ایران که ۳/۸ دردصد جمعیت کل کشور هست و جمعیت جوان به این پارامتر کمک فراوان خواهد نمود و با بررسی ضریب جوانی جمعیت که از تقسیم جمعیت کمتر از ۱۵ سال به کل جمعیت بدست می آید، ضریب جوانی ۲۵/۰۱ می باشد. لذا هر جمعیتی که ضریب جوانی آن ۴۰ درصد و بیشتر باشد عنوان جمعیت دارای ساختار جوان نامیده می شود. این ضریب برای جمعیت زن و مرد در شهر مشهد به شرح ذیل می باشد:
ضریب جوانی جمعیت زنان: ۲۴/۴۷
ضریب جوانی مردان: ۲۵/۵۶
از اونجای که اشنایی جوانان با تکنولوژی و اینترنت گسترده تره  این جمعیت ساختاری اماده در شهر ما برای طراحی فروشگاه آنلاین در کسب و کار اینترنتی هست که باعث پیشرفت خواهد شد .

ارنیکاوب این امکان رو به شمایی که به دنبال یک فروشگاه انلاین هستید میده تا کسب کارتون رو با همکاری ما توسعه بدید.

این مطلب رو نیز مطالعه کنید 

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

دیدگاهها و نظرات کاربران عزیز

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.