طراحی قالب وردپرس

نمیدونی بایدکسب وکاراینترنتی رواز کجا شروع کنی؟(آموزش۸روش کسب و کار اینترنتی)

انواع کسب و کار اینترنتی

با رایج شدن ودر دسترس قرار گرفتن اینترنت بازار کسب وکار ها ی اینترنتی هم داغ شده وبرای اینکه از قافله عقب نمونی بهتره توهم کسب و کار های اینترنتی رو بشناسی و ازشون استفاده کنی اما به طور کلی میتوانیم کسب و کار های اینترنتی را به دو قسمت تقسیم کنیم :

سایتی که خودمان آنرا طراحی می کنیم وبه فعالیت در آن می پردازیم

 

۱-همکاری باشرکت ها یادور کاری(فعالیت برای کسب و کار دیگران و دریافت حقوق)

فریلنسر توسعه دهنده وب سایت

کسب وکار اینترنتی

۲-اما به طور کلی میتوان ۱۰روش درآمد اینترنتی را اینگونه بررسی کرد

         ایجاد یک فروشگاه( فروش لوازم فیزیکی)

شما با ایجاد یک فروشگاه و فروش محصولات خود میتوانید به درآمد بالایی در روز برسید در صورتیکه فروش اینترنتی به مراتب از فروش حضوری کم دردسر تر است.          حتی باکمی تمرین میتوان راه اندازی صفر تا صد سایت فروش محصولات دیگران را به دست گرفت  و در قبال آن پول دریافت کرد.

ایجاد یک فروشگاه( فروش محصولات آموزشی )

فروش محصولات آموزشی یکی دیگر ازراههای کسب در آمد اینترنتی است. و شما اگر علم یا توانایی دارید آن را در قالب فایل های آموزشی مثل فیلمpdf عکس و…        به دیگران عرضه می کنیدودر قبال آن پول دریافت می کنید

ساخت اپلیکیشن های کار بردی وعرضه به بازار

ساخت یک اپلیکیشن که بتواند یک مشکل رابرطرف کند یا کاربر پسند باشد میتواند درآمد بالایی برای سازنده ی آن داشته باشد

تبلیغات

یکی دیگر از راه های کسب در آمد آسان پدیرفتن تبلیغات دیگران در سایتتان است . فقط کافی است یک محتوای خوب برای سایت خود ایجاد کرده و ترافیک ایجاد            کنید آن زمان است که دیگران برای تبلیغات خود به سایت شما مراجعه می کنند و حاضرند مبلغ بالایی بپردازند

خرید و فروش دامنه

یکی از کسب و کار های اینترنتی خرید و فروش دامنه است به اینصورت که کافیست شما در یکی از سایت های حراج دامنه عضو شوید دامنه های دلخواه را باقیمت مناسب خریده وآن را با قیمت بالا تر به فروش برسانید

سئو

سئو نیز میتواند یک کسب وکار اینترنتی به حساب بیاید ،سئو نیاز به یادداشتن  زبان برنامه نویسی  نیست بلکه تنها با تمرین وصبر می توان در آن مهارت پیدا کرد.

فروش فالو در اینستا گرام

یکی دیگر از فعالیت های اینترنتی که باعث کسب درآمد میشود فعالیت در شبکه های مجازی است ،برای مثال اینستاگرام یکی از شبکه های پربازدید است و در آن میتوان از طریق فروش فالو ولایک به درآمد بالایی دست یافت.

دیگر اینکه هرچه شبکه شما بازدید بیش تری داشته باشد شما میتوانید سفارش تبلیغات بیش تری را  در شبکه اجماعی خود بپذیرید.

خرید و فروش سایت

ازدیگر کسب و کار های اینترنتی می توان خرید و فروش سایت را نام برد به این صورت که شما سایت هایی را باقیمت های پایین می سازید یا میخردد و بعد آن هارا با قیمت های بالا تر به فروش می رسانید.

امیدوارم با خواندن توضیحات بالا متوجه شده باشید برای کدام کسب و کار اینترنتی مناسب تر هستید.

 

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398