طراحی قالب وردپرس

وردپرس، انتخاب اول بازاریابان اینترنتی

حدود ۲۰ درصد از اینترنت بر پایه وردپرس بنا شده است (منبع) که با توجه به توسعه پذیری و سهولت در استفاده می توان از آن استفاده های زیادی کرد.

لازم به ذکر است که وردپرس بهترین انتخاب برای بازاریابان اینترنتی است. در حال حاضر استفاده از وردپرس به طور چشمگیری افزایش یافته و مسیر رو به رشدی را طی می کند. در واقع،حدود ⅓ از همه نصبهای وردپرس در سال گذشته انجام شده است که نشان از استفاده روز افزون آن دارد. در آخرین بررسی انجام شده ۱۴۵ میلیون از دانلود های وردپرس طی ۸ سال گذشته و ۴۵ میلیون در ۱۲ ماه گذشته انجام شده است. انجمن های وردپرسی در حال استفاده روزافزون است و همانطور که تقاضا برای میزبانی وب توسط وردپرس در حال افزایش است، افراد وابسته که تجربه کار با وردپرس را دارند می توانند از رشد این صنعت به منظور ارتقاء محصولات خود استفاده کنند.

سهولت در استفاده و کاربرد پذیری بالا با پلاگین ها بدون نیاز به کدنویسی از دیگر مزایای وردپرس است. در ژانویه ۲۰۱۲، بیش از ۱۹۰۰۰ پلاگین وردپرسی وجود داشت که این تعداد در حال حاضر به بیش از ۲۵۰۰۰ رسیده است که آمار چشمگیری به حساب می آید.

why-wordpress2

برای مثال، بازاریاب ها از پلاگین هایی مانند Ad Injection استفاده می کنند که کار اضافه کردن تبلیغات از هر شبکه ای مانند Google AdSense, Amazon Associates, ClickBank, TradeDoubler. را تسهیل می بخشد. برخی افراد، خود تبلیغاتشان را به صورت پست منتشر میکنند. ورد پرس یکی از آسان ترین رابط های کاربری را دارا میباشد و هنگامی که شما در حال ایجاد و بهینه سازی صفحه هدف هستید، شما را قادر می سازد تا با توجه به داده های مشتری که توسط پلاگین های تجزیه و تحلیلگر مانند clicky جمع آوری کرده اید صفحه را بهینه سازی کنید. Clicky رفتارهای مشتری را بررسی می کند و در عوض داده های کلی مانند Google Analytics، به جمع آوری داده های مبتنی بر کاربر می پردازد.

یکی از مزایای پنهان وردپرس در پکیج رایگان وردپرس وجود ندارد! این مزیت پلاگین یا تم وردپرس نیست بلکه افرادی هستند که طراحی قالب وردپرس را انجام داده اند. بیش از ۲۰۰۰۰ نفر از طریق وردپرس زندگی خود را می گذرانند. این بدان معناست که یک بازاریاب حرفه ای می داند که تنها حجم عظیمی از تم ها و پلاگین های قابل استفاده باعث افزایش کاربرد پذیری سایت نمی شوند. هنگامی که سوالی برای شما پیش می آید یا نیاز به مشورت دارید، هزاران نفر در داخل انجمن های وردپرسی حضور دارند تا به سوالات شما پاسخ داده و به شما در ایجاد یک وبسایت وردپرسی موفق و سودآور کمک کنند.

در انجمن افرادی حضور دارند که به طور حتم میتوانند شما را در ایجاد وبسایت وردپرس مطابق با اراده و سلیقه تان یاری کنند.

پیشنهاد ما این است که وردپرس را دوست داشته باشید.

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398