طراحی قالب وردپرس

چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق داشته باشیم؟

یک فروشگاه اینترنتی موفق نیازمند ایده پردازی و اجرای درست است.هدف باید منطقی وصحیح باشد. تمام محاسبات مربوط به سود و درامد ماهیانه وسالیانه باید انجام گردد.

از رایج ترین مشکلاتی که یک فروشگاه انلاین دارد کم اعتمادی یا بی اعتمادی مشتریان به دلیل عدم دسترسی نسبت به آن است.از مواردی که یک فروشگاه  را برای مشتری مطمین می کند: کیفیت محصول.اطمینان از خدمات پس از فروش و اطمینان از تحویل کالا پس از دریافت وجه است.یک شرکت طراحی سایت برای طراحی یک سایت فروشگاهی موفق علاوه بر داشتن مهارت و دانش نرم افزاری لازم باید با تجارت الکترونیکی و بازاریابی انلاین هم آشنا باشد تا بتواند مشتریانش را درست راهنمایی کند.

 

 

ما اینجا تعدادی از سایت های فروشگاهی را برای شما مورد بررسی قرار می دهیم

 ۱٫دیجی کالا

یکی از موفق ترین فروشگاه های مجازی دیجی کالا است که پس از رسیدن به شهرت افراد زیادی اقدام به کپی برداری از روی آن کردند اما دلیل اینکه هیچ کدام از آنها به شهرت دیجی کالا نرسیدند…مشخص است! برای بهترین بودن باید خلاق بود.۲٫شیکسون

این سایت نمونه ی بارز تلفیق یک اسلاید شو با یک قسمت محتواست که ۷۰ درصد صفحه را به خود اختصاص داده است و گرافیک بسیار زیبایی دارد.خواندن اطلاعات این سایت با هر دستگاهی امکان پذیر است.نوع استایل و قالب این سایت با نهایت دقت و فقط براس عرضه ی پوشاک انتخاب  و طراحی شده.به دلیل عرضه ی تخصصی مدیریت دقیقی روی سفارش و تحویل کالا وجود دارد.

 

  1. زنبیل

در این فروشگاه از لوازم خانگی تا لوازم موسیقی می توانید پیدا کنید.گرافیک این سایت کاملا حرفه ایست و کالاها دارای چنان طبقه بندی دقیقی هستند که تنها از یک برناه نویس و کارشناس فروش با تجربه چنین دسته بندی  بر می آید.زنبیل تمام انتظاراتی که یک مشتری از یک سایت فروشگاهی دارد را برآورده می کند واهمیتی به اینکه متخصصین به گرافیک این سایت  توجه کنند یا نه نمی دهد.

  1. کیمیا

فروشگاه کیمیا به دلیل گرافیک تقلبی و کپی از سایر سایت ها مخاطبینش را از دست خواهدد داد. این فروشگاه نه تنها از گرافیک کپی استفاده می کند بلکه بخاطر کپی کردن تنها  المان های مورد توجه از سایر سایت ها همچنین به دلیل استفاده کردن ازگرافیک اصلی ضعیف در سایر قسمت ها بیشتر ارزش کار خود را پایین آورده است.

۵ ویژگی یک فروشگاه اینترنتی موفق

۱- گزینه هایی برای جستجوی پیشرفته بگذارید.

در طراحی  سایت فروشگاه های اینترنتی اگر امکان جستجوی پیشرفته دارید یا میتوانید قسمتی برای انتخاب قیمت .انددازه.رنگ.مدل وسایر ویژگی های کالا اختصاص دهید این کار را انجام دهید تا افزایش چشمگیر سود خود را ببینید.

۲- تا حد ممکن نزدیک شوید.

برای مثال با رنگی کردن بخش مورد نظر در کالا به شما نشان می دهد که کدام یک از ویژگی های این کالا در نتایج ظاهر می شود.

۳- اطلاعات ضروری را به اشتراک بگذارید.

در یک فروشگاه اینترنتی بسیاری ازمحصولات برای شرایط ویژه ای قابل استفاده هستند بنابراین اختصاص دادن قسمتی برای جزییات محصولات می تواند به مشتری برای بهترین انتخاب کمک کندکه اینخود تاثیر بسزایی در رتبهبند-اعتبار و سود سایت شما دارد.

۴- اگرفهمیدید به من هم بگویید.

اگر در طراحی سایت یک فروشگاه  قسمتی برای نمایش مشخصات کالا وجود نداشته باشد و کاربر را مجبوربه ثبت خرید بدون آگاهی از مشخصات کالا بکند.کاربر دیگر هیچ وقت به آن سایت بازنمیگردد.

۵- هر چه عکس بیشتر بهتر.

چون خریدار نمی تواند محصول واقعی را ببیند، مجبورید با نمایش عکس، مشخصات، فیلم و حتی رابط کاربری سه بعدی (هرجا که لازم و مناسب بود)، به کاربر کمک کنید که حس کند محصول را قبل از خرید میتواند بطور کامل تجربه کند. یک عکس از یک زاویه خاص که کارخانه برای همه می فرستد کفایت نمی کند. از همه زوایای محصول عکس بگذارید.

امکان مقایسه ی محصولات

در برخی مواقع کاربر دوست دارد محصول مورد نظرش را از بین چندین محصول مشابه انتخاب کند در نتیجه اگر سایت شما برای محصولاتش امکانی برای مقایسه فراهم کند این یک مزیت است و احتمال اینکه کاربر برای خرید دوباره به سراغ سایت شما بیاید بیشتر می شود چراکه می داند می تواند کالای مورد نظر خود را از بین چندین محصول با ویژگی های متفاوت انتخاب کند ومیتواند وجه تمایز هریک را بداند.

برای سفارش طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس فروشگاهی اینجا را کلیک کنید.

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در آذر 1399