طراحی قالب وردپرس

کسب و کار اینترنتی مطمئن خود را در خانه راه اندازی کنید! (۱۰ ایده برتر)

10 ایده برتر راه اندازی کسب و کار اینترنتی مطمئن

آیا می توانید در خانه خودتان و با سرمایه کم کسب درآمد کنید؟ بله که می توانید! چگونه می توانید به راحتی کسب و کار اینترنتی مطمئن و آنلاین خود را راه اندازی کنید؟ تنها چیزی که شما نیاز دارید یک کامپیوتر یا لپتاپ متصل به اینترنت است! در این مقاله  ۱۰ ایده برتر کسب و کار اینترنتی را که نیازمند سرمایه کم و البته انگیزه زیاد هستند با شما در میان می گذاریم.

 

۱٫ کسب و کار اینترنتی تولید و فروش وبسایت

ایده کسب و کار اینترنتی ساخت و فروش وبسایت بسیار ساده و مطمئن است. قدم های راه اندازی این کسب و کار بدین ترتیب می باشد:

 • به یک ایده مناسب فکر کنید!
 • حال می توایند طراحی یک وبسایت را آغاز کنید.
 • با استفاده از تکنیک های گوناگون، تعداد بازدیدکنندگان وبسایت را افزایش دهید.
 • هنگامی که تعداد بازدیدکننده ها به میزان مطلوبی رسید، وبسایت خود را به دیگران می فروشید.

۲٫ فروشگاه آنلاین خود را بسازید

از ساده ترین کسب و کارهای اینترنتی مطمئن، می توان به فروش انواع محصولات اشاره کرد. محصولات می تواند تولیدی دیگران باشد. البته می توانید حتی دستسازه های تولیدی خودتان باشد! با طراحی وبسایت خود به سرعت این امکان برای شما فراهم می شود تا فروشگاه اینترنتی خود را تاسیس کنید.

۳٫ کسب و کار بازاریابی شبکه ای آنلاین

می توانید کسب و کار اینترنتی خود را با عضوگیری شبکه ای و فروش محصولات از طریق بازاریابی شبکه ای راه اندازی کنید. مراحل راه اندازی این کسب و کار بدین شکل است که:

 • یک وبسایت طراحی کنید.
 • عضوگیری را آغاز کنید.
 • اعضایی که در سایت عضو شده اند و هزینه پرداخت کرده اند از خدمات شما استفاده می کنند.
 • اعضا پس از خرید از شما، محصولات را به دوستان خود نیز معرفی می کنند.
 • این روند به صورت هرمی ادامه پیدا می کند.

۴٫ راه اندازی وبسایت کاریابی

تاسیس سایت های کاریابی نیز یک ایده ی کسب و کار اینترنتی مطمئن می باشد. شما از طریق سایت کاریابی، کارجویان را به شرکت ها، کارخانه ها و موسسه ها معرفی می کنید. در نتیجه علاوه بر اشتغال زایی برای دیگران، خودتان نیز درآمد کسب می کنید.

۵٫ کسب و کار اینترنتی ارائه خدمات

در راه اندازی این نوع کسب و کار بایستی صبور باشید! مسیر زیر را با شکیبایی طی کنید:

 • ابتدا وبسایت خود را طراحی می کنید.
 • از طریق این وبسایت، افراد ماهر به بازار کار معرفی می شوند.
 • کسانی وجود دارند که نیازمند دریافت خدمات جزئی مانند تعمیر لوازم منزل هستند. آنان از طریق سایت شما از بین افراد ماهری که در سایت ثبت نام کرده اند، فردی را برمی گزینند.
 • در نهایت شما به ازای این معرفی، کارمزد خود را دریافت می کنید.

۶٫ درآمدزایی از طریق وردپرس

آیا با پلتفرم وردپرس آشنایی دارید؟! آیا می دانستید که تقریباً ۳۰% وبسایت های اینترنتی، با وردپرس راه اندازی شده اند؟! وردپرس یک نرم افزار متن باز است. هر کسی می تواند به راحتی کدهای دلخواه خود را در آن بنویسد و تغییرات مطلوبش را ایجاد کند. بنابراین اگر توسعه دهنده وردپرس شوید قطعاً کسب و کار اینترنتی مطمئن خود را  راه اندازی کرده اید! بدین ترتیب به راحتی به صورت آنلاین درآمد کسب می کنید! شما با یادگیری وردپرس دو راه پیش روی خود دارید:

 •  وبسایت کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید.
 • به صورت آنلاین سفارش بگیرید و برای دیگران وبسایت طراحی کنید.

۷٫ ساختن وبسایت های مد و فشن

از مطمئن ترین ایده های کسب و کار اینترنتی، راه اندازی وبسایت های مد و فشن است! در این وبسایت ها شما مطالب مفید درباره مد و انواع لباس را به مخاطبین خود ارائه می دهید. در کنار آن با پذیرفتن تبلیغ برندهای معروف، درآمدزایی می کنید.

۸٫ ساختن وبسایت های مروری

دوست دارید دیگران نیز از تجربه شما استفاده کنند؟! در این سایت ها، شما تجربیات خود را به اشتراک می گذارید. اطلاعات را از منابع گوناگون گردآوری می کنید و آن ها را مرور می کنید. در کنار این فعالیت نیز با تبلیغات و نمایش آگهی درآمد کسب می کنید.

۹٫ راه اندازی وب سایت جهت برگزاری دوره های آموزشی

آیا مهارت شما در زمینه ای به قدری بالاست که می توانید آن را به دیگران ارائه دهید؟ تبریک! یک ایده کسب و کار اینترنتی مطمئن در دستان شماست!

افراد زیادی مشتاق یادگیری سریع و آسان هستند. آن ها نیاز به کسب مهارت دارند. بنابراین تمایل دارند در دوره های آموزشی شرکت کنند. با راه انداختن وبسایت خود، از همین امروز تدریس را آغاز کنید.

۱۰٫ کسب و کار اینترنتی مزایده آنلاین کالا

در این روش نیز شما می توانید به آسانی سایت خود را طراحی کنید. آنگاه انواع محصولات را به حراج گذاشنه یا به اعضای وبسایت اجازه دهید محصولات خود را برای فروش به مزایده بگذارند. از این طریق شما کارمزد دریافت می کنید. جهت آشنایی بیشتر با این نوع کسب و کار اینترنتی، سایت ebay را بررس کنید.

 

☑ نتیجه!

اگر به دنبال یک ایده کسب و کار اینترنتی مطمئن جهت کسب درآمد بیشتر هستید، اینترنت فرصت های زیادی را در اختیار شما می گذارد. در مقاله ای که خدمت شما ارائه شد ۱۰ ایده پولساز و مطمئن برای راه اندازی کسب و کار آنلاین مطرح شد. به نظر می رسد که برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی مطمئن، تنها به یک وبسایت خوب نیاز دارید. پس از تحقیق و انتخاب برترین ایده، با انگیزه و جدیت، کار خود را آغاز کنید. در این مسیر آرنیکاوب با بیش از ۱۲ سال تجربه حرفه ای در زمینه طراحی سایت های وردپرسی و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین در کنار شماست و آماده ارائه ی بهترین خدمات برای شما عزیزان است.

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398