اسلایدشو

اسلایدر جی کوئری، اسلایدشو ها و گالری در هر وبسایتی که شما فکر کنید کاربرد دارند. (یا حداقل می توانند داشته باشند.) از سایت های ورزشی گرفته تا سایت های خبری و دانشگاهی (به نمونه کارهای شرکت آرنیکاوب مراجعه نمایید.) می توانند با داشتن اسلایدر به زیبایی فضا کمک کنند. در این مقاله به شما چند افزونه جی کوئری معرفی خواهیم کرد که می توانید از درون آنها بهترین و زیباترین اسلایدرها را پیدا کنید.

Slides

اگر به دنبال سادگی و زیبایی هستید این افزونه اسلایدشوی جی کوئری به کار شما می آید. از جمله ویژگی های آن می توان به Caption (نوشته زیر هر تصویر)، اسلایدشوی چندگانه و … می باشد.

اسلایدشو

jQuery.popeye

یکی از افکت های لایت باکس همراه با اسلایدشو همین افزونه می باشد. یکی از تفاوت های مهم این افزونه با افزونه های لایت باکس دیگر این باشد که از پنجره های پیش فرض ویندوز استفاده نمی کند.

اسلایدشو

jQuery Cycle Plugin

این افزونه انواع متفاوتی از افکت های حرکتی را (به هم ریخته، زوم، محو شدن) در اختیار شما قرار می دهد. امکانات بسیار زیاد دیگری می توانید با این افزونه اسلایدشوی سایت خود بیافزایید.

اسلایدشو

Nivo Slider

یکی از محبوب ترین جی کوئری ها برای اسلایدشو، Nivo Slider می باشد که شامل ۱۶ افکت حرکتی، تنظیمات سفارشی سازی و امکانات بسیار بیشتر می باشد. ضمنا این جی کوئری را می توانید به صورت افزونه وردپرس نیز خریداری کنید.

اسلایدشو

Pikachoose

Pikachoose یک افزونه سبک وزن جی کوئری می باشد که خصیصه هایی مانند راهنمای ابزار (tooltips) و پشتیبانی از حالت fancybox را داراست. ضمنا چهار قالب حرفه ای نیز برای فروش وجود دارد.

اسلایدشو

Coin Slider

این افزونه تحت نظارت MIT ساخته شده و نکته بسیار جالب در مورد Coin Slider این است که با آیفون و دیوایس های اندروید، سازگار است. ضمنا افکت های حرکتی این افزونه جی کوئری منحصر به فرد است.

اسلایدشو

Galleria

گالریا و قالب کلاسیکش تحت لیسانس MIT کدنویسی شده و شامل خصوصیاتی از جمله مقیاس بندی تصاویر، پشتیبانی از صفحات لمسی و قالب های حرفه ای اختیاری می باشد.

اسلایدشو

 Orbit

افزونه جی کوئری بسیار سبکی است که خصوصیاتی از جمله کاربری آسان، لینک و کپشن های اختیاری، منوی گلوله ای و غیره را داراست.

اسلایدشو

Supersized

این افزونه جی کوئری، اسلایدشویی که به شما عرضه می کند، فول اسکرین است. از این نوع اسلایدشو می توان در سایت های عکاسی (برای نمونه کارها) و همچنین سایت هایی که در آن ها نیاز است که عکس ها با سایز بزرگ به نمایش گذاشته شوند.

اسلایدشو

s3Slider jQuery Plugin

افزونه s3Slider به شما این اجازه را می دهد تا یک اسلایدشوی ساده با کپشن در اختیار شما را برای سایت خود بسازید.

اسلایدشو