طراحی قالب وردپرس

۵ استراتژی جدید در ایجاد لینک

ایجاد لینک، یکی از تاکتیک های سئو است (لینک بیلدینگ) که بخش اعظمی از بهینه سازی سایت را شامل می شود. تکنیک های زیادی در این زمینه وجود دارد اما موارد زیر آخرین دستاوردهای سئو است :

۱ –  منابع را ایجاد و گوگل را مطلع کنید

شما میتوانید با کنار هم قرار دادن یک ویدئو، کاغذ سفید و یا تصویر، گوگل را در رابطه با موضوع مورد نظرتان آگاه کرده و با مردم ارتباط بر قرار کنید. هنگامی که سوالی در رابطه با موضوع مورد بحث به صورت آنلاین مطرح شد، میتوانید با استفاده از ارسال لینک به این سوال پاسخ دهید.

۲ – مطالب فرد دیگری را به روز کنید

سعی کنید از بهترین مطالب خود بازدید کنید و آن را گسترش و بهبود بخشید. شما میتوانید در عوض ارسال پست مهمان، با مسئول وبلاگ در ارتباط بوده و با استفاده از مطالب خود وبلاگ او را آپدیت کنید.

ایجاد لینک

۳ – ایجاد لینک با خرید آگهی های تصویری

اخیرا برخی از افراد با خرید آگهی های تصویری اقدام به ایجاد لینک کرده اند چرا که بر این باورند که این آگهی ها نسبت به آگهی های نوشتاری از قدرت بیشتری برخوردارند. با استفاده از این آگهی ها میتوانید افرادی را که صاحب وبلاگ هستند یا کسانی را که وقت خود را در اینترنت میگذرانند به سمت خود جذب کنید.

۴- کار با متخصصان سئو

بهترین روش برای منتشر کردن مطالب همکاری با متخصصان است. بنابراین قبل از انتشار مطالب از افراد متخصص برای چک کردن و ویرایش مطالب خود کمک بگیرید.

۵ – در دایرکتوری های اینترنتی عضو شوید

سعی کنید در دایرکتوری اشتغال مربوط به سایتها، شرکت ها و سازمانهای معتبر مثل پیوندها عضو شوید. این دایرکتوری ها می تواند شامل وب سایتهای مربوط به فهرست های اینترنتی مانند DMOZ و امثالهم باشد.

برای مشاوره در زمینه سئو می توانید با متخصصان سئو در گروه آرنیکاوب در ارتباط باشید.

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398