آرنیکاوب، تخصص در طراحی قالب وردپرس و کدنویسی وب سایت

درباره ما

گروه آرنیکاوب (Arnika Web) ، از سال ۱۳۸۷ فعالیت رسمی خود را شروع کرد و هم اکنون با تجربه ای چندین ساله، در خدمت شماست.

گروه آرنیکاوب در زمینه ارائه انواع خدمات تخصصی در زمینه تجارت الکترونیک، پیاده سازی هویت سازمانی آنلاین و همچنین ارائه راهکارهای بازاریابی تحت وب با سابقه ۷ ساله، تا کنون توانسته است بیش از ۴۰۰ پروژه موفق را در کارنامه خود ثبت کند.

هدف ما، تیم همدل آرنیکاوب، در نهایت یک چیز است : رضایت مشتری و مشتری مداری، خط مشی گروه آرنیکاوب، به این ختم می شود که کلیه امور و خدمات و محصولاتی که ارائه می شود، می بایست در نهایت برای رفع نیاز یک فرد یا یک سازمان بوده و منتهی به رضایت وی شود. همین رضایت مشتریان تا به امروز عامل ماندگاری ما بوده است.

  • کیفیت خدمات یکی از مهمترین اصولی است که رضایت مشتری را به دنبال دارد و این اصل اولین قدم در جلب این مهم است.
  • سرعت ارائه خدمات، بعنوان دومین اصل، باعث شده که به هر طریقی، رضایت مشتریان محترمی که سرعت برای آنها مهمترین عامل است جلب شود.
  • خدمات پس از فروش و پشتیبانی واقعی اصل دیگری است که نشان از تعهد ما نسبت به خدمات ارائه شده به مشتری دارد.
  • همچنین گروه آرنیکاوب دوره های آموزشی را برای علاقه مندان به این حوزه و کسانی که دوست دارند طراحی سایت را به صورت حرفه ای و تخصصی بیاموزند در نظر گرفته است

تخصص در درجۀ اول، علاقه به کار در درجه دوم و فضای صمیمی در کنار محیط حرفه ای، باعث می شود تا متخصصین و اعضای گروه آرنیکاوب بهترین کارایی را در قبال وظایفی که به آن ها محول شده داشته باشند و در نهایت برآیند کاملا مثبتی را از کاری که انجام می شود، داشته باشند.

ما امیدواریم که بتوانیم برای شما خدمتی صادقانه  انجام دهیم.