طراحی قالب وردپرس

آموزش طراحی سایت را در کجا فرا گیریم؟

با توجه به رشد وب و پر اهمیت شدن طراحی سایت ها مجموعه ها و یا شرکت های بسیاری در زمینه آموزش طراحی سایت ورود کرده اند و می توان گفت که بازار آموزش های مختلف در این باره داغ است. یکی از مشکلاتی که وجود دارد افراد سودجو هستند که سعی می کنند از آب گل آلود ماهی بگیرند و سودی به جیب بزنند. برای این مجموعه ها یاد گرفتن داوطلب کلاس ها مهم نیست و تنها فاکتور مهم مقدار هزینه ای است که شخص پرداخت می کند.

شاید شما نیز از تبلیغات کاذب در مورد این که بهترین آموزشگاه طراحی سایت فلان مجموعه است و یا ما به بهترین نحو به شما طراحی سایت را آموزش می دهیم خسته شده باشید. این تبلیغات معمولا از طرف مجموعه ها و یا شرکت هایی به وجود می آید که در زمینه وب، جدید الورود هستند و یا بلعکس بسیار قدیمی کار می کنند و با ترفند های جدید وب آشنا نیستند. زمینه وب و به طور کل فضای اینترنت در حال گسترش است و حتی اصطلاحات و موارد پرکاربرد در آن به مرور زمان تغییر می کنند. این مهم باعث می شود که استادان و یا مدرسین نحوه های طراحی سایت، به دنبال منابع جدید و اطلاعات به روز در دنیای وب باشند.

اینکه چگونه میتوان یک کلاس مناسب و قابل اعتماد پیدا کرد تا حدودی کار مشکلی است. اما سعی ما بر این است تا تفاوت را به شما در امر آموزش نشان دهیم تا خودتان قضاوت کنید و بتوانید گزینه بهتر را پیدا کنید.

برای اینکه بتوانید معیار های خوبی داشته باشید می توانید به مواردی که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم دقت کنید.

تجربه و سابقه کاری

تصویری از یک کلاس کامپیوتر برای آموش طراحی سایت

یکی از معیار های مهم در زمینه طراحی سایت تجربه مدرس و یا شرکت برگزار کننده کلاس ها می باشد. گاهی دیده میشود که دانشجویان رشته های شبکه و یا کامپیوتر به دلیل کمبود درآمد و موارد این چنینی کلاس هایی را راه اندازی می کنند تا در آن به بقیه مواردی را آموزش دهند. اینکه بعضی از این دانشجویان اطلاعات خوبی دارند و می توانند آن ها را در اختیار دیگران قرار دهند، بسیار خوب است. اما بعضی از موارد وجود دارد که برای یادگیری آن ها تنها نمیتوان از عامل علم و مباحث تئوری کمک گرفت و خود مدرس باید آن کار را انجام داده باشد تا بتواند از تجربیات خود نیز به داوطلبین کلاس خود بگوید.

برخی شرکت ها نیز تازه کار هستند و هنوز تجربه برگزاری کلاس و آشنایی با فضای تدریس را ندارند. این مجموعه و یا شرکت ها ممکن است برای یادگیری بد نباشند اما می توان برای یادگیری بهتر از شرکت هایی استفاده کرد که سال های طولانی است در این زمینه در حال فعالیت هستند و با شرکت های معتبر دیگری در ارتباط اند. قطعا شرکت های بزرگ مزیتی را تشخیص داده اند تا از این شرکت برای طراحی وب سایت خود استفاده کنند.

نکته دیگری که می تواند به شما در این زمینه کمک کند، چک کردن نظرات مشتریان یک مجموعه است. اگر به دنبال یک کلاس فوق حرفه ای هستید و می خواهید بهترین انتخاب را داشته باشید، از مشتریان هر شرکت در مورد نحوه کار آن و رضایت داشتن و نداشتن درباره کیفیت کار بپرسید. قطعا مشتریان می توانند به شما بفهمانند که آیا این شرکت میتواند آموزش به شما بدهد یا خیر.

نمونه کار های طراحی سایت حرفه ای

این که یک فرد یا مجموعه ادعای استادی کند و شروع به تدریس مباحثی از جمله آموزش طراحی سایت کند، باید این مورد را هم در نظر داشته باشد که در صورتی این آموزش ها مفید خواهد بود که خود او نیز بتواند پروژه هایی را ارائه کند و بتواند با افتخار از رزومه خود و سایت هایی که خودش طراحی کرده است بگوید.  این مثال مانند این است که استادی برای کنکور به شما درس دهد و برنامه ریزی انجام دهد که خودش رتبه ۵ رقمی در کنکور آورده است.

آیا آموزش در حین کار است و یا فقط تئوری

بعضی از مدرسین تنها بر روی مباحث به صورت تئوری تاکید دارند و به داوطلبین در حین کار موارد را آموزش نمی دهند. زمانی که شما در حین کار و یا رشد یک وب سایت به صورت واقعی یادگیری را آغاز می کنید می توانید تجربه هایی را برای خود کسب کنید و علاوه بر این، کار بر روی وب سایت واقعی از شما حس تنبلی و اینکه کار را کامل انجام ندهید دور می کند زیرا در صورت ناقص انجام دادن آن مشکلاتی ثانویه پیش خواهد آمد.

آیا بعد از یاد گیری شما را وارد بازار کار میکند یا خیر

یکی از ویژگی های خاص که بعضی از شرکت ها دارند این است که بعد از سری آمزش هایشان به داوطلبین کلاس های خود، پروژه هایی را محول می کنند. شما به عنوان یک تازه وارد در فضای وب شاید نتوانید در ابتدا یک پروژه را بر عهده بگیرید ولی در برخی از این کلاس ها بعد از یادگیری مباحث اصلی و تکمیل یادگیری پایه ای، پروژه ای به کار آموزان داده می شود تا بتوانند کم کم وارد عرصه حرفه ای شوند و خودشان بتوانند کار شخصی خود را آغاز کنند.

بهترین آموزشگاه طراحی سایت کجاست؟

آموزش طراحی سایت را در کجا فرا گیریم؟

جواب به این سوال مقداری سخت است و نمی توان گفت که دقیقا چه کسی بهترین است. اما چیزی که شما می توانید به عینه مشاهده کنید و بر اساس مشاهده آن را انتخاب کنید مزیت های هر شرکت است. وقتی شما می توانید به آموزشگاهی بروید که با قیمتی مناسب به شما طراحی وب سایت را به صورت حرفه ای آموزش می دهند و پس از آموزش کامل و ورود به دنیای وب به شما پروژه ای را محول می کنند تا بتوانید به علم خود بیافزایید.  همچنین سابقه طولانی در امر تدریس آموزش طراحی سایت و مشتریان بزرگی در این زمینه دارند تنها سوالی که پیش می آید این است که کلاس ها از کی شروع میشود؟!
آرنیکا وب تمام تلاش خود را کرده تا در طی چندین سال اخیر بتواند بهترین و به روز ترین آموزش ها را در اختیار شما قرار دهد و به صورت حرفه ای طراحی سایت را به یکایک شما عزیزان آموزش دهد. امیدواریم  با حضورتان در این کلاس ها بتوانید رشد مورد نظر خود را داشته باشید و با قدرت کار حرفه ای خود را شروع کنید.

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398