طراحی قالب وردپرس

آموزش کسب و کار اینترنتی و آنلاین

به نظر میرسد که برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی، شما فقط به یک وبسایت خوب نیاز دارید. این موضوع تا حدی درست است اما کافی نیست ، شما نیاز به فهمیدن این مسئله دارید که چگونه کسب و کار آنلاین خود را در یک راه هوشمند و با مهارت های تخصصی راه اندازی کنید. اما در واقع برای کسب مهارت های لازم نیاز است تا آموزش های لازم جهت راه اندازی کسب و کار اینترنتی موفق را ببینیم. در ادامه برای کسب آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی و آنلاین با ما همراه باشید.

آموزش راه اندازی کسب و کار آنلاین و اینترنتی

آموزش راه اندازی کسب و کار آنلاین و اینترنتی از صفر

 

مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی از صفر

برای اینکه وارد دنیای کسب و کار شوید، اولین انتخاب و قطعا مقرون بصرفه ترین آن، ورود به دنیای الکترونیکی و در واقع، کسب و کار اینترنتی یا انلاین است که با یک وب سایت، یک صفحه در شبکه های اجتماعی و یا استفاده از پیام رسان ها آغاز می شود.

کسب و کار اینترنتی، واژه ای است که این روزها زیاد شنیده می‌شود. اما آموزش کسب و کار اینترنتی به چه معناست؟به چه کاری کسب و کار اینترنتی میگویند؟

کسب و کار اینترنتی همانطور که از اسمش پیداست به توانایی در امد زایی و فروش در اینترنت میگویند. به عنوان مثال، اگر شما به لباس یا کفش احتیاج داشتید به مغازه ها سر زده و کالای مورد نظر خودتان را انتخاب میکردید اما حالا فقط با یک جستجوی ساده در اینترنت ده ها سایت فروش لباس یا کفش را مشاهده میکنید که در انها انواع مدل ها با قیمت های مختلف وجود دارد و شما میتوانید با انتخاب مدل مورد نظرتان،آن را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.حتی برای پرداخت قیمت آن نیز لازم نیست به بانک بروید و میتوانید در خانه هم اینترنتی پرداخت کنید.

 

کسب و کار آنلاین یا اینترنتی، به نوعی کسب و کار میگویند که فعالیت هایش بر پایه اینترنت و براساس  پتانسیل های اینترنت است. کسب و کار اینترنتی یا آنلاین (online business) نوعی “کسب و کار الکترونیک” است با دو ویژگی منحصر به فرد:

 • ایده کسب و کار بر قابلیت ها و امکانات اینترنت استوار است و بدون آن ادامه کاسبی میسر نیست.
 •  تمام (یا عمده) فعالیت شرکت بر روی اینترنت انجام می شود.

مزایای کسب و کار اینترنتی نسبت به کسب و کار سنتی

با توجه به عدم محدودیت در فضای کسب و کار اینترنتی نسبت به کسب و کار های سنتی و فیزیکی، باز و گسترده بودن دایره فعالیت و … مزایای آموزش کسب و کار اینترنتی بسیار است که از جمله آن می توان به: عدم محدودیت داشتن مکانی و فضا، هزینه پائین برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی، اطلاع رسانی وسیع تر، ارایه خدمات به طیف وسیعی از مشتریان، امکان بازاریابی قدرتمند، امکان مدیریت همزمان چندین کسب و کار اینترنتی، عدم محدودیت زمانی و …. اشاره نمود که همین موارد کافی است تا اهمیت و ضرورت راه اندازی کسب و کار اینترنتی یا تبدیل کسب و کار فعلی خود به کسب و کار اینترنتی برای شما روشن شده و به آن فکر کنید.

با بررسی های انجام شده ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که کسب و کار آنلاین یا راه اندازی کسب و کار اینترنتی چه فوایدی نسبت به کسب و کار های فیزیکی و غیر اینترنتی دارند؟ در این بخش نمونه هایی از فواید کسب و کار اینترنتی را ذکر می کنیم.

 • ارتباط دوطرفه با مشتری در کسب وکار
 • فرایند ها و پروسه ها بصورت خودکار یا نیمه اتومات
 • بدون محدودیت های زمانی که در نوع سنتی وجود دارد
 • راهکارهای تبلیغاتی بسیار قوی و ارزن
 • شبکه بزرگ و پیچیده همکاران آنلاین
 • احیا زمان مفید در شبانه روز برای انجام امور کسب و کار
 • مدیریت همزمان چندین کسب و کار آنلاین
 • توانایی دسترسی به نتایج و اطلاعات فروشگاه یا سایت
 • دسترسی راحت به اطلاعات شما توسط مشتریان
 • افزایش ارزش و اعتبار تجاری شما با سرعتی بالا
 • بدون محدودیت مکانی و حتی بدون نیاز به مکان
 • عدم محدودیت های تبلیغات کاغذی و پر هزینه
 • تغییرات با سرعت و آسان در کسب و کار
 • وب سایت یا اکانت شبکه اجتماعی شما، نمایی از کسب و کار شما
 • اطلاع رسانی و ارائه ی خدمات با کیفیت تر به مشتریان وفادار
 • هزینه بسیار کم راه اندازی کسب و کار آنلاین

اهمیت داشتن سایت در کسب و کار آنلاین و اینترنتی

امروزه داشتن یک وب‌سایت یکی از مهمترین بخش های راه اندازی کسب و کار اینترنتی بوده که با رشد و توسعه کسب کارهای آنلاین و همچنین افزایش نیاز مردم جامعه به استفاده از فضای مجازی برای رفع نیازهای روزمره خود، شرکت های طراحی سایت و بهینه سازی روز به روز توسعه و افزایش پیدا کرد و بدین ترتیب نیاز به یادگیری مهارت های طراحی سایت نیز به همان ترتیب افزایش یافت.

چرا داشتن وب سایت در کسب و کار آنلاین مهم است

چرا داشتن وب‌سایت در کسب و کار اینترنتی مهم است؟

مهارتهای طراحی سایت از آنجا که ارتباط مستقیمی با رشد کسب و کارهای آنلاین دارد، نیاز است که دائما در ذهن مدیران کسب و کارها بروزآوری و نوسازی گردد و بدین ترتیب است که موسسات و شرکت ها و بخشهای خصوصی و دولتی آموزش طراحی وب‌سایت روز به روز توسعه و رشد پیدا می کنند و به همین ترتیب است که تولید دانش در این حوزه در حال افزایش است.

این رشد در کشور ما همسان با دنیا کاملا مشهود بوده و با توجه به اینکه از لحاظ فناوری های وب و فضای آنلاین ما همزمان با دنیا در حال پیشروی هستیم، به شکل خوبی توسعه یافته است و این فرصت برای کسب و کارهای آنلاین کاملا مهیاست تا با آموزش طراحی سایت و مهارت های کسب و کار آنلاین و دیجیتال مارکتینگ – در کنار مشاوره دیجیتال مارکتینگ – بتوانند آنرا توسعه داده و رشد بیشتری را در این فضا از آن خود کنند.

هر کسب و کار آنلاین نیاز به طراحی سایت اختصاصی خود دارد

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که این همه وب سایت های رنگارنگ و گوناگون درون شبکه بزرگ و عظیم اینترنت چگونه ساخته می شوند؟ چرا بعضی از وب‌سایت ها خیلی ساده و بی روح اند در حالی که بعضی دیگر از آنها خیلی پر رنگ و لعاب هستند و به مخاطب احساس پیشرفته بودن می دهند که این احساس باعث می شود که مخاطب تبدیل به مشتری ثابت شما می شود .

البته آن دسته از وبسایت های شلوغی که لبریز از پلاگین ها ی غیر مفید و غیر جذاب هستند به هیچ وجه مد نظر ما نمی باشد پس طراحی یک سایت حرفه ای به کسب و کار شما شهرت و اعتبار می بخشد.

امروزه طراحی و آموزش ساخت وب سایت به یک شغل و کار پر درآمد تبدیل شده چرا که کسب و کار های قدیمی و کلاسیک که تنها به مراجعه ی مشتری به فروشگاه و یا دفتر خدماتی محدود می شد  در حال منسوخ شدن هستند و این کسب و کار ها برای باقی ماندن در عرصه ی رقابت نیازمند این هستند که به حوزه اینترنت ورود پیدا کنند  که برای این کار باید وبسایت اختصاصی کسب و کار خود را راه اندازی کنند. برای راه اندازی و طراحی یک وبسایت مخصوص کسب و کار، مدیر کسب و کار یا باید خود طراح وبسایت باشد یا اینکه طراحی وب سایت خود را با پرداخت هزینه ای به یک طراح وبسایت واگذار کند.

مزایای داشتن یک سایت

شما برای اینکه بخواهید محصولات و یا خدمات خودتان را به دیگران معرفی کنید و کسب و کارتان را توسعه دهید نیاز به یک سایت دارید تا دسترسی مشتری به محصول شما آسان تر و بدون محدودیت زمانی و مکانی صورت گیرد.  که این سایت نقش یک بروشور تبلیغاتی و همچنین حکم دفتر کار برای شما دارد و می توانید با طراحی سایت حرفه ای بازاریابی خود را گسترش دهید.

 

برای مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود همین حالا با مشاورین خبره این حوزه ارتباط برقرار کنید.

شما اگر مدیر یک کسب و کار هستید و یا حتی اگر دنبال یک شغل پر درآمد می گردید نیازمند این هستید که مهارتهای مرتبط با مدیریت وب‌سایت را فرا بگیرید.

برای مشاوره در حوزه طراحی سایت و معرفی محصول یا کاتالوگ آنلاین با کارشناسان آرنیکاوب در ارتباط باشید.

 

آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی و آنلاین مناسب چه کسانی است :

مدیران شرکت از طریق بکار گیری متدهای بازاریابی نسبت به سایر رقبا پیشی بگیرید

فروشندگان و مغازه داران ، شما میتوانید از طریق متدهای کسب و کار آنلاین محصول خودتان را بدون هیچ هزینه ایی به مشتری عرضه کنید

معلمان و مدرسین ، از طریق کسب و کار آنلاین میتوانید بصورت آنلاین تدریس کنید و هزینه بگیرید

وکلا ، از طریق معرفی خودتان در حوزه های اینترنتی میتوانید مشتریان خود را بیابید

پزشکان ، با راه اندازی کسب و کار اینترنتی میتوانید مشتریان اینترنتی خود را بیابید

صاحبان کسب و کارهای سنتی ، اگر بفکر تبدیل کسب و کار خود به کسب و کار اینترنتی نباشید درچند سال آینده بازار خوبی نخواهید داشت

فواید آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای دانشجویان

هنگامی که دانشجو میشوید بیشتر به هدف و آنچه در نظر خود دارید نزدیک میشوید و میتوانید با تلاش به هدفتان برسید و با وقت آزاد تری که در پیش دارید به راحتی خواهید توانست از زمان و فرصت هایتان کسب درآمد کنید، چطوری؟ با کسب و کار اینترنتی دانشجویی.

کسب و کار اینترنتی از راههای موثر و ساده ای است که میتوان حتی در خانه و به صورت پاره( وقت بدون مجبور بودن به انجام کار در زمان خاص) نیز انجام داد.

در این کسب و کار اینترنتی نیازی به سرمایه زیادی ندارید و میتوانید با حداقل پولی که در اختیار دارید،  برای خود درآمد داشته باشید. از کارهای مفید و سوداوری که میتوانید بهره ببرید این است که هر توانایی که دارید  (زبان انگلیسی ،یاد داشتن بخش های مختلف کامپیوتر، ترجمه متن، تعمیرات و… ) با کسانی که این مهارت ها را ندارند و مشتاق یاد گیری هستند به اشتراک بگذارید و آموزش دهید. و همچنین میتوانید برای اینکه یک بازاریاب موفق شوید و بتوانید بازاریابی کنید در دوره های مجازی دیجیتال مارکتینگ شرکت کنید و سپس کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

 

فواید آموزش کسب و کار اینترنتی و آنلاین در جهت ایجاد کسب وکار اینترنتی در منزل

کسب درآمد اینترنتی در منزل از آن موقیعت های طلایی  برای همه ی افراد جامعه است , که نباید از دست برود ,به عنوان مثال خانم هایی که سرپرست خانواده هستند, آنها درعین حال که یک خانواده را از نظرمالی تامین می کنند باید بتوانند به عنوان یک همسر ویا مادر وظایف خود را انجام دهند .

کسب وکاراینترنتی در منزل یک فرصت عالی برای آنها است اما متاسفانه بسیاری از افراد با نداشتن ایده ی خوب برای کسب وکار اینترنتی در منزل این فرصت طلایی را از دست می دهند و این فرصت ناب را به دیگران واگذارمی کنند.  اما جای نگرانی نیست از هم اکنون شروع کنید ما به شما کمک می کنیم تا ایده خود را پرورش دهید و ان را به یک کسب وکار اینترنتی در منزل تبدیل  کنید.برای مثال شما می توانید یک محصول که می شود در منزل ان را تهیه کرد ,در فضای کسب وکار اینترنتی خود به فروش برسانید البته با ایجاد فضای مناسب کسب وکارو یک بازازیابی خوب ودقیق

فواید آموزش کسب و کار اینترنتی و آنلاین در جهت انجام کسب وکار اینترنتی با حداقل امکانات

امروزه استفاده از تلفن‌ های هوشمند در بین افراد جامعه افزایش یافته‌است و ابزارهای کاربردی درآنها به سرعت در حال افزایش است . با توجه به گسترش استفاده از این وسیله وقابلیت اینکه درهر زمان ومکان براحتی می توان از آن استفاده کرد, بسیاری از مردم ترجیح می دهند بسیاری از نیازهای خود را از طریق تلفن های همراه برطرف کنند.

با توجه به این نکات  می توان گفت اکنون زمینه ی کسب وکار اینترنتی با موبایل ایجاد شده ودامنه ی آن رو به افزایش  است. شما می توانید از این بستره ایجاد شده است کمال استفاده را کنید وکسب وکار خود را راه اندازی کنید. مانند انجام کارهای کوچک مثل تبلیغات .بازاریابی وکسب درآمد از برنامه و … .

 

سرفصل های دوره آموزشی راه اندازی کسب و کار آنلاین و اینترنتی 

چگونه با کمترین هزینه کسب و کار خود ر ا شروع کنیم ؟

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که  راه اندازی یک کسب وکار بدون سرمایه, مگر می شود ؟

در پاسخ به این سوال می شود گفت “بله”.احتمالا این روزها عبارت “کسب وکار اینترنتی” را زیاد شنیده باشید.  امروزه یکی از مهم ترین دلایلی  که بسیاری از مردم برای  کسب وکار خود به سمت اینترنت کشیده می شوند این است که می شود بدون سرمایه یا کمترین سرمایه شاید کمتر از صدهزاز تومان و با توجه به این نکته که در کسب وکار اینترنتی هیچ گونه محدودیتی ازنظرنوع محصولات وخدمات  نیست ,می توان شروع به فعالیت کرد و از آن سود زیادی برد.

برای مثال شما می توانید با استفاده از نرم افزار ورد پرس وبا خرید یک هاست ودامنه با کمترین هزینه یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و از ان کسب در آمد کنید .درواقع می توان گفت این نمونه ایی کوچک از کسب وکار اینترنتی بدون سرمایه است.

شناخت دلایل شکست یک کار و جلوگیری از آن 

شناخت دلایل شکست یک کسب و کار اینترنتی، میتواند کمک موثری در موفقیت در کسب و کار آنلاین داشته باشد. دلایل مختلفی از جمله عدم کسب مهارت لازم ، عدم توجه به نیازهای مشتری و…. وجود دارد که میتوان از تمامی اینها در جهت رشد و موفقیت یک کسب و کار استفاده کرد .

گام های اجرایی برای راه اندازی کسب و کار موفق و دائم 

در دوره آموزشی راه اندازی کسب و کار آنلاین و اینترنتی، گام های اجرایی راه اندازی کسب و کار اینترنتی آموزش داده میشود و آموزش ها بصورت کاملا عملی و کاربردی برای هر کسب و کار آنلاین می باشد.

انتخاب مناسب ترین ایده  کسب و کار برای هر فرد

با توجه به تیپ های شخصیتی هر فرد ، مناسبترین نوع کسب و کار آنلاین به شما پیشنهاد خواهد شد.

نحوه راه اندازی سایت اینترنتی 

در دوره تخصصی آموزش راه اندازی کسب و کار آنلاین به شما نحوه راه اندازی یک وب سایت با تمامی امکانات لازم آموزش داده میشود.

نحوه بهینه کردن سایت در موتورهای جستجوگر گوگل 

آموزش های لازم برای راه اندازی یک سایت و بهینه کردن آن در موتورهای جستجوگر گوگل و ترفند های کاملا کاربردی برای سئو آموزش داده میشود.

آموزش بازاریابی اینترنتی 

برای راه اندازی یک کسب و کار موفق نیاز به آموزش ابزارهای لازم بازاریابی اینترنتی است و تمامی موارد لازم و ابزارها به شما آموزش داده میشود.

آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی 

شبکه اجتماعی بعنوان ابزاری جهت بازاریابی و فروش است . اگر بتوانید از این ابزار بدرستی استفاده کنید میتوانید محصول یا کسب و کار خودرا به خوبی به مشتریان معرفی کنید. تمامی اصول و موارد لازم جهت بازاریابی شبکه های اجتماعی آموزش داده خواهد شد.

آموزش تبدیل مخاطب به مشتری (فانل)

بعد از طراحی سایت ، جذب مخاطب و تبدیل کردن آن به مشتری از مهمترین اهداف است . ابزارهای مختلفی وجود دارد که با بکاربردن آنها منجر به بهبود تجربه کاربری و تبدیل مشتری به مخاطب یا فانل است . با یادگیری این ابزارها میتوانید جذب مخاطب داشته باشید.

آموزش سایت لندینگ پیچ یا صفحات فرود 

لندینگ پیچ یا صفحات فرود ، صفحه های مهم در یک وب سایت است که در جهت بازاریابی و فروش محصولات طراحی میشود. برای داشتن یک صفحه لندینگ پیج موفق  فروش یا معرفی کالا و…. نیاز به طراحی یک صفحه فرود براساس اصول بازاریابی ست که در دوره آموزش راه اندازی کسب و کار آنلاین به شما آموزش داده میشود تا بهترین و موثرترین صفحه لندینگ پیج را داشته باشید.

آموزش نحوه فروش موفق به مشتری 

برای داشتم فروش موفق و مداروم کردن این فروش نیاز به دانستن اصول فروش دارید. در دوره آموزش راه اندازی کسب و کار آنلاین و اینترنتی اصول های مهمی مانند نحوه فروش موفق ، نحوه تبدیل مشتری به مشتری وفادار  و سایر اصول های مهم آموزش داده میشود.

آموزش تبلیغ نویسی

درکسب و کار اینترنتی بعلت نداشتن ارتباط مستقیم با مشتری جهت جذب مشتری نیاز به نوشتن جذاب ترین محتوا و دانستن اصول بازاریابی محتواست .

بررسی بوم کسب و کار 

بوم کسب و کار یا به عبارتی مدل کسب و کار اینترنتی موضوعی است که میتواند به شما ثابت کند ایا کسب و کار مدنظر شما درامد زایی خواهد داشت یا منجر به شکست می شود. توجه به تکمیل بوم کسب و کار آنچنان پر اهمیت هست که کارآفرینان و مدیران ارشد سازمان ها جهت مسیر دهی به کسب و کار مدنظر شان از این مدل ناب استفاده می کنند. بنابراین تهیه بوم مدل کسب و کار برای کسب و کار اینترنتی و آنلاین به مراتب از اهمیت ویژه ای برخوردار است که بایستی شما به عنوان صاحب کسب و کار اینترنتی و آنلاین به آن توجه نمایید.

آموزش نحوه تبدیل کردن مهارت یا ایده به پول 

آموزش بهترین و کوتاه ترین ر اه برای شروع کسب و کار اینترنتی 

استراتژی تولید محتوای مناسب برای جذب مخاطب 

آموزش استراتژی تبدیل کسب و کار به برند و ساخت برندینگ 

نحوه استفاده از بازاریابی ویروسی و تاثیر شگرف آن بر کسب و کار 

نحوه برتری به سایر رقبا تحلیل رقبا و ایجاد مزیت رقابتی 

آموزش نحوه ایجاد مزیت رقابتی 

 ایمیل مارکتینگ و افزایش چند برابری فروش 

آموزش ایده پردازی برای خلاقیت در  فروش و نحوه ارائه محصول به بازار 

تحلیل کسب و کار های موفق و برند 

شناخت و تحلیل کسب و کارهای نوپا 

مشاوره برای انتخاب نام مناسب و هدفمند برای برندینگ 

آشنایی با هویت سازی برند 

نحوه ایجاد ایدولوژی برای کسب و کار 

چطور میتوانید درعرض کوتاه مدت به درآمد ابیده آل خود رسید

 

 

قواعد اصلی راه اندازی کسب و کار اینترنتی

کار های زیادی را برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی باید انجام داد. برخی از این مراحل برای راه اندازی هر نوع کسب و کار آنلاین، استانداردها می باشند، ما چندین نکته ی برجسته را که مورد نیاز یک کسب و کار که به طور کامل مبتنی بر اینترنت است را در این متن آورده ایم.برای آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی با ما همراه باشید تا پس مطالعه این برگه شما قواعد اصلی راه اندازی کسب و کار اینترنتی را خواهید آموخت.

مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی

۱- نام شرکت شما یا گروه کاریمشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی

اگر شرکت شما در حال رفتن به سوی هدایت شدن توسط اینترنت می باشد. شما باید این را در نظر داشته باشید که نام دامنه ی خود در دسترس نگه دارید. اگر میتوانید از اعداد و خط تیره به جای کلمات استفاده نکنید. نام وبسایت شما میتواند شامل کلمات کلیدی نیز باشد. به طور کلی اگر محتوای وبسایت شما بهینه سازی شده خیلی لازم نیست که دوباره کاری کنید.

۲- انجام مسائل حقوقیمشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی

کار های قانونی کسب و کار خود را انجام دهید، این کار برای کسب و کار اینترنتی خیلی واجب نیست اما باعث می شود دغدغه ذهنی شما کم و پول شما اندوخته شود. پیدا کردن یک وکیل خبره ممکن است هزینه بر باشد اما در دراز مدت خواهید دید که هزینه کردن برای این کار ارزشمند بوده و شما بابت این هزینه راضی خواهید بود.

نماد اعتماد، ساماندهی سایتها، گواهی نامه و اقلام دیگر که ممکن است مورد نیاز گروه شما باشد را نیز دریافت کنید. از راه اندازی حساب بانکی خود نیز مطمئن باشید.

۳- نوشتن یک ایده ی کسب و کار

این نباید پیچیده باشد اما حتما باید نوشته شود، این است که کسب و کار شما را مانند قطب نما هدایت می کند، توسعه و پرورش می دهد. ماموریت شما باید بازار هدف شما را، رقابت شما را، خدمات شما را و استراتژی شما را برای بازاریابی گروه یا شرکت موردنظر شامل می شود. اگر شما به دنبال سرمایه گزار برای کسب و کار خود می گردید، باید ایده ی خود را به او نشان دهید.

۴- تنظیم استراتژی بازاریابی آنلاین

این ممکن است نیاز به استخدام یک تیم بازاریابی یا شرکتی آنلاین داشته باشد. اما آنچه باید انجام دهید پیدا کردن همین تیم است که به شما کمک کند. با یک استراتژی بازاریابی آنلاین نه تنها کمک به شهرت وبسایت شما می کند بلکه در رسانه های اجتماعی هم موثر است.

در این مرحله شما باید کاملا بر روی بازار هدف خود تمرکز کنید، به دلیل اینکه استراتژی بازاریابی در کسب و کار اینترنتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، هر چه بیشتر روی این قسمت کار شود تاثیر بیشتری در کسب و کار شما خواهد داشت.

۵- توسعه وبسایت

طراحی و توسعه دو چیز کاملا متفاوت است. طراحی باید همراه با ترکیب بندی، ظاهر و گشت و گذار هدفمند بازدید کننده در سایت باشد. سئو و تجربه ی کاربری باعث توسعه یافتن وبسایت شما می شود.

مطمئن باشید که مرجع بازار هدف شما هنوز در این مرحله است. همچنین اگر شما در حال دریافت وجه آنلاین هستید باید از ایمن بودن سرور خود برای سرمایه گذاری مطمئن شوید، این نکته کلیدی است که به مشتریان در هنگام پرداخت وجه به صورت آنلاین احساس امنیت می دهد.

۶- شبکه های اجتماعی

تبلیغات توسط شبکه ‌های اجتماعی بسیار تاثیرگذار و بزرگ بوده و همچنین مناسب بودجه‌‌ ی شما می باشد. بنابراین شبکه اجتماعی را که فکر می کنید بازار هدف شما از آن بیشتر استفاده می کنند راه اندازی کنید. اگر شما فکر می کنید که آن ها بیشتر از فیسبوک استفاده می کنند، یک صفحه ی فیسبوک راه اندازی کنید و اگر فکر می کنید که آن ها از تماشای فیلم لذت می برند، یک کانال یوتیوب یا آپارات راه اندازی کنید. لازم نیست که در تمام سایت ها حضور داشته باشید اما اگر یک صفحه یا یک کانال را راه اندازی کردید، آن را رها نکنید و توسط آن مخاطبان خود را جذب کنید.

۷- راه اندازی اولیه

راه اندازی اولیه به این معنا است که تنها تعداد محدودی از کاربران در مورد وبسایت شما میدانند و شما به آن ها برای دیدن سایت، آزمایش فرم تماس، بررسی بعضی فرایند ها و خواندن مطالب سایت دسترسی داده اید تا در آخر نظرات و پیشنهادات خود را درباره ی سایت به شما بگویند. این خیلی مهم است که تجربه ی کاربران از دغدغه های شما باشد. شما می خواهید که کاربران در پیدا کردن و استفاده کردن از سایت شما راحت باشند و در اصطلاح سایت شما کاربر پسند باشد.

۸- نکات آخرراه اندازی کسب و کار اینترنتی

 • همه چیز در اول کار ممکن است هیجان انگیز و شاید هم نگران کننده به نظر برسد. اگر شما در راه اندازی اولیه ی سایت خود موفق شوید، تا آخر، کار برای وبسایت شما هموار خواهد شد.
 • از کد های Google Analytics خود برای نظارت بر ترافیک و بازدید کنندگان سایت مطمئن شوید.
 • نقشه ی سایت خود را برای بارگزاری سریع تر سایت به گوگل ارائه دهید.
 • در همه ی شبکه های اجتماعی که عضو هستید هم خبر دهید.
 • مطمئن شوید که همه ی لینک های شما کار می کنند.
 • وبسایت خود را در مرورگر ها و دستگاه های مختلف آزمایش کنید تا مطمئن شوید که همواره کاربر پسند می باشد یا نه.

امیدوارم که این مطلب به شما در راه اندازی کسب و کار اینترنتی کمک کرده باشد.

 

برای مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس با ما: کلیک کنید.

برای شرکت در دوره های آموزش راه اندازی کسب و کار کلیک کنید.

 

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398