کارگاه آموزشی سئو – SEO

اگر سابقه‌ی راه اندازی سایت داشته باشید میدانید طراحی و کدنویسی و به طور کلی مسائل فنی تنها بخشی از راه‌اندازی یک سایت است و کارآترین و زیبا‌ترین سایت هم بدون مخاطب مرده است!

یعنی اگر سایت یا وبلاگی دارید که میخواهید دیده شود و بتوانید کسب در آمد داشته باشد باید علاوه بر موارد فنی به جذب مخطب هم رسیدگی داشته باشید. در هر کجای دنیا به نوعی دسترسی به اینترنت وجود دارد و افراد میتوانند شما را از طریق آدرس سایتتان بیابند. اما آیا یک آدرس سایت کافی است؟ مگر شما به همه دسترسی دارید که بتوانید آدرس سایت یا وبلاگتان را به آنها بدهید؟ مسلما خیر. لذا باید افراد به گونه ای شما را ببینند.

کارگاه آموزشی سئو

“دیده شدن”

میتواند به شکل های مختلفی انجام شود اما شاید بهترین آن از طریق سئو باشد. سئو یا همان بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (بگذارید ساده‌تر بگوییم، راحت تر دیده شدن در اینترنت)، امروزه تبدیل به علمی شده است که بدون آن هیچ کسب و کار و تجارت اینترنتی خواه بدون منفعت و خواه انتفاعی، به نتیجه نمی رسد.

این بدان معناست که اگر شما میلیون ها تومان هزینه طراحی سایت خود کرده باشید اما با سئو آشنا نباشید احتمال موفقیت شما کم خواهد بود.
کار سئو به طور کلی به موتورهای جستجو منحصر نشده و طیف وسیعی از تکنیکهای مختلف جذب بازدید کننده را شامل می شود. از بهینه سازی برای موتورهای جستجو گرفته تا چگونگی خوب نوشتن و شبکه های اجتماعی…

افراد متخصصی در این زمینه وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند، اما اگر مدیر سایتی هستید و یا تصمیم دارید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید، لازم است که خودتان متخصص این امر باشید و سایتتان را به راحتی دگرگون سازید برای دستیابی به این امر کافیست علم آنرا فرا بگیرید.

در واقع سئو یک فن نیست بلکه علم است که در کنار اصول فنی مربوطه می تواند شما را نسبت به رقبا و حریفانتان جلو براند. اگر این علم را فرابگیرید می توانید به راحتی بازدید سایت خود را چندین برابر کنید. دقت کنید که این کار، چیزی نیست که بتوان با چند تکنیک ساده و تقلب انجام داد. بلکه یک سرمایه گذاری ریسک‌پذیر و بلند مدت است که در صورتی که درست و حرفه‌ای انجام شود میتوانید بسیار سودده باشد.

پس هم اکنون نسبت به فراگیری این دانش نوظهور اقدام کنید چرا که رقبای شما لحظه به لحظه در حال پیشی گرفتن از شما هستند و کافیست لحظه ای مکث کنید تا آنها شما را پشت‌سر بگذارند.

سئو یک فرآیند تنها تکنیکی نیست٬ بلکه علم و هنر است که با هم ادغام شده است.

شرکت آرنیکاوب (با سابقه چندین ساله در کار طراحی، آموزش و توسعه وب) با همکاری مدرسان متخصص با برنامه ریزی حرفه ای و دانش محور، اقدام به برگزاری سری دوره های آموزشی سئو با عنوان “سئو، علم دیده شدن” نموده اند که در واقع نوعی تولید علم را رقم زده و با ارائۀ جدیدترین دستاوردها از چگونگی “بهتر دیده شدن” در دنیای وب، مسیری جدید را برای پیشرفت وب سایتها و وبلاگهای فارسی هموار کرده اند.

در این سری دوره های آموزشی که فقط با محوریت “سئو” ارائه می گردد، مباحث زیر به طور مفصل بررسی، تحلیل و پیاده سازی می شوند :

  • آشنایی اولیه با سئو و بهینه سازی
  • تحقیق کلمات کلیدی – Keyword research
  • معرفی و آموزش تکنیک های بهینه سازی داخلی سایت (On Site Optimazation)
  • بررسی سایت – Site audit
  • معرفی و آموزش تکنیک های بهینه سازی خارجی سایت (off site Site Optimazation)
  • بازاریابی درون‌گرا – Inbound Marketing
  • بهینه سازی محلی – Local SEO

دوره آموزشی “سئو، علم دیده شدن” در محیطی حرفه ای، با شرایطی ویژه برای اهالی وب برگزار می گردد. اقامت رایگان در طول دوره در یکی از بهترین هتل آپارتمانهای مشهد، رفت و آمد رایگان و راحت، پذیرایی ویژه از امکانات این دوره های کلاس های آموزشی میباشد.

از شرایط شرکت در این دوره:

آشنایی اولیه با سئو  /  همراه داشتن لپ تاپ  /  مدیر سایت یا سابقه مدیریت سایت

 ۲۱ و ۲۲ خرداد، مشهد، ۱۰ ساعت، ۲ روز

هزینه ثبت نام : بدون اقامت ۱۲۰۰۰۰ تومان / با اقامت در هتل ۲۸۰۰۰۰ تومان

برای ثبت نام از طریق صفحه ثبت نام در دوره اقدام فرمایید.