طراحی قالب وردپرس

آموزش طراحی وب

آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که چگونه می شود یک صفحه ی اینترنتی زیبا و شیک طراحی کرد؟ آیا به حوزه ی یادگیری و آموزش طراحی وب علاقه مندید؟ آیا تا به حال به دنبال یادگیری طراحی قالب سایت بوده اید؟ در ادامه می خواهیم توضیحاتی درباره آموزش طراحی وب به شما علاقه مندان این حوزه بدهیم.

آموزش طراحی وب به صورت اصولی

تنها با داشتن تخصص و تجربه ی فراوان می توانی طراحی وب به صورت حرفه ای را آغاز کرد. برای ساخت و طراحی اصولی یک صفحه ی وب و مرتبط سازی آن با بقیه صفحات و در نهایت ساخت یک وبسایت کامل چند مرحله لازم است.

آموزش طراحی وب

آموزش طراحی وب

مراحل اصلی طراحی وب

  • پیاده سازی طرح ذهنی: ابتدا طرح داخل ذهن خود را به وسیله ی ابزاری مانند فوتوشاپ باید پیاده سازی کنید
  • کد نویسی طرح ها: طرح های پیاده سازی شده در مرحله ی قبل را با استفاده از زبان های HTML و CSS کدنویسی می کنیم. در این مرحله صفحه ی اینترنتی مورد نظر حالت استاتیک دارد
  • برنامه نویسی: در مرحله ی آخر یک سری برنامه نویسی ها برای مرتبط سازی اجزا و به اصطلاح داینامیک کردن صفحه ی مورد نظر انجام می دهیم.

پس یک طراح وب نیاز دارد که حداقل به ابزار فوتوشاپ مسلط بوده و به راحتی بتواند با زبان های HTML و CSS کد نویسی کرده و در ضمن برنامه نویسی به زبان هایی مانند PHP و JavaScript را نیز بلد باشد.

آرنیکاوب در حدود یک ده فعالیت خود را در زمینه ی آموزش طراحی سایت از صفر تا صد آغاز کرده است و تاکنون در حدود ۲۰ دوره ی آموزش طراحی وبسایت برگزار کرده است. اساتید و مدرسان این دوره ها از برجسته ترین و با تجربه ترین اساتید کشور هستند و در ضمن تجربیات خود را در طول چندین سال فعالیت در این حوزه با شرکت کنندگان در این دوره ها به اشتراک می گزارند. در این دوره ها تمامی تخصص های بالا به طور کاربردی آموزش داده می شود و شما در پایان این دوره می توانید قالب صفحات وبسایت خود را به بهترین نحو ممکن طراحی کنید. در دوره های آموزشی طراحی وب آرنیکاوب علاوه بر موارد بالا مباحثی مانند بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو، خرید هاست و دامنه، امنیت صفحات وب و … نیز آموزش داده می شود.

پس اگر شما به هر دلیل این نیاز را در خود می بینید که آموزش ساخت یک  وبسایت را یاد بگیرید می توانید در دوره های صفر تا صد طراحی وبسایت آرنیکاوب شرکت کنید و از تمامی مزایای این دوره ها بهره مند شوید. برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398