خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

بهترین کسب وکار های اینترنتی بدون سرمایه در سال ۲۰۱۹

کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

خب قصد داریم شما را با روش های کسب و کار اینتنرتی بدون سرمایه اولیه آشنا کنیم. شاید شما از کار کردن برای دیگران یا حقوق کم دریافتی خسته شدید.  دنیای اینترنت پتانسیل زیادی برای این کسب و کار ها دارد فقط با کمی خلاقیت و تلاش و پیگیری میتوان درآمد مطلوبی را از این راه به دست آورد . در ضمن کسب و کار های اینترنتی نیاز به هیچ تجربه فنی خاصی مثل کد نویسی ندارد .

وظیفه شما در کسب و کار اینترنتی :

اول از همه باید یک کسب و کار سود ده را که به بعضی از آن ها در ادامه اشاره می کنیم انتخاب کنید . این انتخاب شما باید بر اساس علاقه قلبی شما باشد در غیر اینصورت ممکن است سر خروده شوید و امیدتان را از دست بدهید . سپس با یک برنامه ریزی درست و حساب شده و تلاش بسیار و شروع کردن و با قدرت ادامه دادن میتوان موفقیت را لمس کرد و نتیجه دلخواه حاصل میشود. در ادامه چند کسب و کار اینترنتی برتر را ارایه میدهیم .

چند نمونه کسب و کار اینترنتی :

۱-خدمات نوشتن مقاله (تولید محتوا)

اگر فکر میکنید نویسنده خوبی هستید میتوانید از این راه کسب درآمد کنید . هر طراح سایت یا وبلاگویسی به دنبال مطالب به روز و جذاب برای سایت های خود می باشند . شما با تولید محتوا برای این افراد میتوانید پول مناسبی در بیارید . از طرفی بازار کار این کسب و کار بسیار داغ است.

۲-محصولات مجازی و دیجیتالی

لزومی نیس محصولات فروشی شما فیزیکی باشند . در واقع فروش محصولات دیجیتالی یک راه خوب برای کسب درآمد است. چند نمونه از محصولات دیجیتالی عبارتند از :

الف-صوتی :

مثلا یک صوت ضبط شده از کنفرانس مهم یا  کتاب های گویا .

ب-ویدیو :

برای مثال ویدیو های آموزشی درسی یا نرم افزار های مهندسی یا فیلم ضبط شده از یک همایش بزرگ و مهم.

پ-متن :

مانند کتاب های دیجیتالی یا انواع  pdf .

۳-کسب درآمد از بیت کوین

از بیت کوین یا پول اینترنتی میتوان درآمد زیادی کسب کرد که با جست و جو کردن در گوگل و به دست آوردن اطلاعات کافی شروع کرد .

۴-وبلاگ نویسی

ساختن وبلاگ شخصی کار سختی نیست فقط کافیست شما بخواهید تا آن را سلخته شده ببینید. میتوان با وبلاگ نویسی و منتشر کردن محصولات دیجیتالی یا با انتشار تبلیغات بقیه در وبلاگ شخصی خود پول در بیاورید. البته واقع بین  باشید و محصولاتی را ارایه کنید که خواستار داشته باشد و بتوانید کسب درآمد کنید.

۵-بازار یابی وابسته یا همکاری در فروش

ازاریابی وابسته به معنای ارتباط بین صاحب تبلیغ، نویسنده و مشتری می باشد که در آن شما به عنوان نویسنده ایفای نقش می کنید و تبلیغی که توسط صاحب آن به شما ارائه می شود را منتشر می کنید و مشترکین خود را به سمت لینک محصول هدایت می کنید و در صورت خرید محصول توسط مشترکین، شما نیز کمیسیونی قابل قبول دریافت می کنید.

۶-بررسی ها و نظر سنجی ها

بسیاری از شرکت ها و سایت های معروف نظر سنجی هایی در سایت خود به نمایش می گذارند  . شما میتوانید با گذاشتن آن نظرسنجی ها در سایت خود بابت این به اشتراک گذاشتن هزینه دریافت کنید وکسب درآمد کنید.

خلاصه :

مهم ترین نکته در کسب و کار اینترنی این است که توجه کنیم بازاری که انتخاب میکنیم سود آور باشد . این کار را با تحلیل کردن لیست کالا های فروشی سایت های بزرگ میتوان به دست آورد. نکنه مهم دیگر این است که لازم نیست خودتان را به یک شاخه محدود کنید . میتوانید  به مرور  به دیگر شاخه های کسب و کار نیز وارد شد .

 

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب
×