خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

بهترین کسب و کار های اینترنتی بدون سرمایه در سال‌های اخیر

قصد داریم در این مقاله از آرنیکاوب شما را با بهترین کسب و کار های اینترنتی بدون سرمایه اولیه آشنا کنیم. شاید شما از کارکردن برای دیگران یا حقوق کم دریافتی خسته‌شدید. دنیای اینترنت پتانسیل زیادی برای این کسب و کار ها دارد. فقط با کمی خلاقیت و تلاش و پیگیری میتوان درآمد مطلوبی را از این راه به دست آورد. در ضمن کسب و کار های اینترنتی نیاز به هیچ تجربه فنی خاصی مثل کد نویسی ندارند.

کسب و کار بدون سرمایه در اینترنت

وظیفه شما در کسب و کار اینترنتی :

اول از همه باید یک کسب و کار پرسود را که به بعضی از آن‌ها در ادامه اشاره می‌کنیم، انتخاب کنید. این انتخاب شما باید براساس علاقه قلبی شما باشد، در غیر اینصورت ممکن است سرخرده شوید و امیدتان را از دست‌بدهید. سپس با یک برنامه ریزی درست و حساب شده و تلاش بسیار، شروع کنید و با قدرت ادامه دهید تا به موفقیت نزدیک شوید و نتیجه دلخواهتان را به دست آورید. در ادامه چند کسب و کار اینترنتی برگزیده را معرفی می‌کنیم.

معرفی کسب‌وکار های برگزیده:

۱-خدمات نوشتن مقاله (تولید محتوا)

اگر فکر میکنید نویسنده خوبی هستید میتوانید از این راه کسب درآمد کنید. هر طراح سایت یا وبلاگویسی به دنبال مطالب به روز و جذاب برای سایت‎‌های خود می‌باشند. شما با تولیدمحتوا برای این افراد می‌توانید پول مناسبی دربیارید. از طرفی بازار کار این کسب و کار بسیار داغ است.

۲-محصولات مجازی و دیجیتالی

لزومی نیس محصولات فروشی شما فیزیکی باشند. در واقع فروش محصولات دیجیتالی یک راه خوب برای کسب درآمد است. چند نمونه از محصولات دیجیتالی عبارتند از:

الف-صوتی :

مثلا یک صوت ضبط شده از کنفرانس مهم یا  کتاب های گویا .

ب-ویدیو :

برای مثال ویدیوهای آموزشی درسی یا نرم افزارهای مهندسی یا فیلم ضبط شده از یک همایش بزرگ و مهم.

پ-متن :

مانند کتاب های‌دیجیتالی یا انواع  pdf .

۳-کسب درآمد از بیت کوین:

از بیت‌کوین یا پول اینترنتی میتوان درآمد زیادی کسب‌کرد که با جست‌وجو کردن در گوگل و به دست‌آوردن اطلاعات کافی شروع کرد.

درآمدزایی با بیتکوین از اینترنت

۴-وبلاگ نویسی

ساختن وبلاگ شخصی کار سختی نیست، فقط کافیست شما بخواهید تا آن را ساخته‌شده ببینید. میتوان با وبلاگ‌نویسی و منتشر کردن محصولات دیجیتالی و یا با انتشار تبلیغات در وبلاگ شخصی‌تان پول در بیاورید. البته واقع بین باشید و محصولاتی را ارائه کنید که خواهان داشته باشند تا بتوانید کسب درآمد کنید.

۵-بازاریابی وابسته یا همکاری در فروش

بازاریابی وابسته به معنای ارتباط بین صاحب تبلیغ، نویسنده و مشتری می‌باشد که در آن شما به عنوان نویسنده ایفای نقش می‌کنید و تبلیغی که توسط صاحب آن به شما ارائه می‌شود را منتشر می کنید، تا مشترکین خود را به سمت لینک محصول هدایت کنید و در صورت خرید محصول توسط مشترکین، شما نیز کمیسیونی قابل‌قبول دریافت خواهیدکرد.

بازاریابی و درآمدزایی در اینترنت

۶-بررسی‌ها و نظر سنجی‌ها

بسیاری از شرکت‌ها و سایت‌های معروف نظرسنجی‌هایی در سایت خود به نمایش می‌گذارند. شما می‌توانید با گذاشتن آن نظرسنجی‌ها در سایت خود بابت این اشتراک‌گذاری هزینه دریافت‌کنید و کسب درآمد کنید.

خلاصه :

مهم‌ترین نکته در کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه این است که توجه کنیم بازاری که انتخاب می‌کنیم سودآور باشد. این‌کار را با تحلیل کردن لیست کالاهای سایت‌های فروشگاهی بزرگ می‌توان به‌دست آورد. نکته مهم دیگر این است که لازم نیست خودتان را به یک شاخه محدود کنید. می‌توانید به مرور به شاخه‌های دیگر کسب و کار نیز واردشده، و با تلاش و پشتکار سود بیشتری بدست آورید.

 

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب
×