خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

میتاپ وردپرس و جامعه وردپرسی ها

اولین میتاپ وردپرس در کشور در تهران برگزار شد که در آن از افراد علاقمند وردپرس دعوت شد تا در برنامه میتاپ رسمی وردپرس حضور پیدا کرده و در این خصوص به اشتراک گذاری تجربیات خود بپردازند. برنامه میتاپ وردپرس در سرتاسر دنیا، رویدادی است که در آن علاقمندان، متخصصین و توسعه دهندگان و کاربران وردپرس گرد هم آمده و در مورد موضوعات مرتبط با وردپرس گفتگو می کنند.

در دورهمی های میتاپ وردپرس یا WordPress Meetup ابتدا یک موضوع کوتاه 15 تا 30 دقیقه ای ارائه می شود و پس از آن شبکه سازی، پنل گفتگو و پرسش و پاسخ در خصوص وردپرس و بعد از آن شبکه سازی و گفتگوی آزاد میان شرکت کنندگان برقرار می شود.

میتاپ وردپرس مشهد

رویدادهای میتاپ وردپرس یا وردپرس میتاپس از سال 97 در تهران شروع بکار کرد و دومین شهر ایران که این رویداد در آن برگزار می شود، مشهد است. رویداد وردپرس میتاپ مشهد برای اولین بار با همکاری مشهد کد و آرنیکاوب در محل شرکت آرنیکاوب برگزار شد که در آن حدود 35 نفر از علاقمندان به وردپرس شرکت کردند و در مورد Post Type سفارشی و موضوعات مرتبط با آن توسط مهندس مصطفی پورعلی و مهدی سارانی توضیحات داده شد.

توضیحات در این خصوص بود که چگونه باید پست تابپ را در قالب وردپرس پیاده سازی کرد، چه افزونه هایی برای پست تایپ ها در وردپرس نیاز است و همچنین به چه صورت می توان امکانات اضافی در قالب را ایجاد کرد.

میتاپ وردپرس

میتاپ وردپرس

در این رویداد که در روز جمعه مورخ 31 خرداد 1398 برگزار شد، ابتدا تیم های برگزاری در محل میتاپ حاضر شده و پس از آماده سازی فضا و پذیرایی و همچنین موارد مربوط به فیلمبرداری، منتظر حضور شرکت کنندگان شدند و برنامه رسما از ساعت 10 صبح شروع و ساعت 12 ظهر به اتمام رسید.

میتاپ وردپرس چیست؟

میتاپ‌ها و دورهمی‌ های وردپرسی در دنیا و در شهرها و کشورها به شکل آزاد و به همان شیوه وردپرس در حال برگزاری و اجرا است، همکاران وردپرسی کشور، پس از برگزاری اولین همایش وردپرس ایران، در تکاپو برای تشکیل جامعه کاربران وردپرس فارسی زبان شده و تصمیم به ایجاد گروهی کاربری تحت عنوان “میتاپ وردپرس” برآمدیم. این برنامه یک کامیونیتی کاربری باز و خود گردان است که با مشارکت افراد حاضر به صورت رایگان در پی برگزاری رویدادهای وردپرسی در ایران است.

میتاپ وردپرس

آرنیکاوب بعنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های طراحی و توسعه قالب وردپرس در کشور و همچنین یکی از حامیان وردپرس همیشه آماده خدمت به این جامعه بزرگ است و در تلاش است تا وردپرس و کامیونیتی آن روز بروز بزرگتر و بالغ تر شده و در این زمینه جایگاه سازی خوبی در کشور انجام شود.

میتاپ وردپرس ارائه آقای مصطفی پورعلی در خصوص پست تابپ ها در وردپرس و روش استفاده و کاربرد انها در این سیستم مدیریت محتوا.

میتاپ وردپرس شبکه سازی حاضرین در اولین برنامه میتاپ وردپرس مشهد در کنار صرف پذیرایی و گفتگو و اشتراک گذاری تجربیات و فرصت های کاری وردپرسی.

میتاپ وردپرس

برای اطلاع از برنامه های میتاپ وردپرس در شهر مشهد و همچنین سایر برنامه های آموزشی مهارتی کاربردی وردپرسی آرنیکاوب و یا کانال میتاپ وردپرس را دنبال کنید.

به این صفحه امتیاز دهید.

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب
×