خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

کسب و کار سنتی خود را آنلاین کنید

شما صاحب یک کسب و کار سنتی در محله ای در شهر خود هستید. شما نیاز دارید تا مردم شما را بیشتر شناسایی کرده و از خدمات شما و محصولاتی که ارائه می دهید بهره مند شوند.

طبیعتا فعالیت های فیزیکی شما محدود به خیابان و محله و نهایتا شهر شما می شود اما می توانید همین فعالیت را با صرف هزینه ای کمتر و بازخوردی بهتر و نتیجه ای کاراتر داشته باشید. این فعالیت می تواند در قالب فعالیتهای مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین در فضای مجازی باشد یا ساخت یک وب سایت یا اپلیکیشن موبایل. آموزش کسب و کار آنلاین و یادگیری مهارتهای فعالیت در فضای مجازی کار ساده ای است. کافیست تصمیم بگیرید و شروع به جستجو در فضای لایتناهی وب کنید.

یادگیری کسب و کار آنلاین و مهارتهای آن می تواند از طریق یک ویدئوی آموزشی یا یک پست وبلاگی ساده باشد یا حتی شرکت در دوره های آموزشی کسب و کار آنلاین باشد.اما برای پیشرفته یاد گرفتن و حرفه ای شدن در این زمینه باید تمامی این موارد را در کنار هم داشته باشید که میتوان این همه را در این سایت ببینید. تمام سعی ما این است که بتوانیم راه شما را برای رسیدن به یک کسب و کار خوب اسان تر کنیم.

برای شروع شما میتوانید از شبکه های اجتماعی کمک بسیاری بگیرید که به اهمیت این شبکه ها در مقاله نقش شبکه های اجتماعی در کسب وکار اشاره شده است. البته لازم به ذکر است که استفاده از شبکه های اجتماعی باید بعد از ایجاد وبسایت انجام شود تا بتوان به کمک انها مخاطبین خود را به وبسایت هدایت کنید و بتوانید خدمات خود را راحت تر در اختیار انها قرار دهید.

شبکه های اجتماعی در بسیاری از موارد میتوانند مفید باشند در ادامه به مزیت هایی که این شبکه ها دارند اشاره میکنیم:

 • مشتری به دنبال شماست!
      در شبکه های اجتماعی دیگر وقت شما برای هر یک از مشتریانتان هدر نمیرود و نیازی نیست مواردی را چند بار برای چند نفر بگویید و این باعث میشود که سرعت پیشرفت کسب و کار شما به صورت تساعدی بیشتر شود. علاوه بر اضافه شدن سرعت رشد شما میتوانید تعداد افرادی که مطلب خود را با انها به اشتراک میگذارید بیشتر کنید چون مطالبی که در شبکه های اجتماعی وجود دارند از بین نمیروند و تا هر وقت که ان شبکه اجتماعی فعال و سرپا باشد میتواند برایتان مفید واقع شود و مشتریانی جدید برای شما به ارمغان بیاورد.
 • دوستان را دست کم نگیرید
  شما قطعا در شبکه های اجتماعی دوستان یا همکارانی دارید. چرا از اون ها برای رشد کسب وکارتان کمک نگیرید؟! میتوانید برای اشنایانتان محصولاتیرا که به نظرتان مفید هستند بفرستید البته در این زمینه مراقب باشید که مطالبتان برای اون ها ازار دهنده نباشد.
 • برندتان را مشهور کنید 
  در مورد مفید بودن برند سازی نیز نیازی به توضیح نیست همان طور که میدانید اگر بند شما معروف شود باعث میشود تا مشتریان بیشتر به سمت شما و محصولاتتان بیایند ؛با بازنشر بیشتر مطالب میتوانید برندتان را بر سر زبان ها بیندازید و کاری بکنید تا برند سازی بهتری انجام دهید.
 • مشتریانی وفادار با شبکه های اجتماعی
  اگر شما در کنار وبسایتتان بتوانید بتوانید مطالب یا خدمات را با شبکه های اجتماعی به اطلاع مشتریان برسانید میتوانید بعد از مدتی مشتریانی وفادار برای خود بسازید. وقتی شما به مشتری احترام میگذارید و مطالب را برای سهولت او در اختیارش میگذارید او نیز با شما احساس راحتی میکند و این بسیار عالیست.
 • رتبه سایتتان را بالا ببرید
  شبکه های اجتماعی میتوانند با فرستادن مخاطبین به وبسایت شما رتبه ان را بهبود ببخشند و علاوه بر این موتور های جستجو سایت هایی را که در شبکه های اجتماعی فعالیت بیشتری دارند را در رتبه های بالاتر نشان میدهند زیرا معمولا شرکت های بزرگ و معتبر همیشه در شبکه های اجتماعی فعالیت بیشتری دارند و این نشان میدهد که سایت شما سایتی مورد اعتماد است
 • ارتباط بگیرید و رضایت کسب کنید
  با ارتباط گرفتن در فاضی مجازی میتوانید رضایت مشتریان را کسب کنید و حتی از احوالاتشان با خبر شوید ! سعی کنید از انها مشکلاتشان را بپرسید و همینطور بخواهید که اگر نظری دارند با شما در میان بگذارند این باعث میشود که کسب وکار شما روز به روز قدرتمند تر و بزرگ تر شود و همانطور که میدانید اگر مشتری از شما راضی باشد میتوانید در مقابل رقبا حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشید.به امیداینکه مطلب برای شما موفقیت های بیشتری به ارغان بیاورد.

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب
×