خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

کسب و کار های آنلاین پر درآمد داخلی

در این مقاله می خواهیم درباره کسب و کار های آنلاین پر درآمد داخلی که امکان گسترش و پیشرفت در آن ها هنوز بسیار است. توضیحاتی به شما کاربرانی که قصد شروع کسب و کار آنلاین خود را دارند بدهیم.

شناخت کسب و کار های آنلاین پر درآمد داخلی

کسب و کار های آنلاین پردرآمد داخلی

کسب و کار آنلاین داخلی

۱فروشگاه اینترنتی

از مشهورترین دسته بندی ها در کسب و کار های آنلاین در ایران فروشگاه اینترنتی است. لازمه ی این نوع کسب و کار های آنلاین خدمات یا محصولاتی از سوی شما برای ارائه و فروش است.دیجی کالا نمونه ای موفق از این نوع کسب و کار است.

اگر از این می ترسید که نتوانید در این حوضه از دیجی کالا یا بامیلو جلو بزنید و حتی معروف تر شوید، ترستان را کنار بگذارید و روش خود را عوض کنید. می توانید با تمرکز کردن روی یک محصول خاص مثل کفش و وارد کردن برندهای مشهور، کسب و کار آنلاین خود را به یک فروشگاه تخصصی تبدیل کنید و این گونه برنده ی رقابت باشید..

برای آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی و آنلاین میتوانید از لینک زیر اقدام کنید:

آموزش راه اندازی کسب و کار آنلاین و اینترنتی

آموزش راه اندازی کسب و کار آنلاین و اینترنتی

۲کسب و کارهای B2B

بخش دیگری از کسب و کار آنلاین بخش business 2 business  می باشد. به طوری که تجارت میان دو بخش از بازار صورت می گیرد. برای مثال سایت تخفیفان نمونه ای موفق از آن است.

این نوع کسب و کار های آنلاین که خود تسهیل کننده خدمات و محصولات کسب و کاری دیگر برای بازار یا مردم است دارای طرفداران زیادی است. رقبا در این بخش از کسب و کار های آنلاین هم زیاد هستند اما همیشه می توانید با تزریق مقداری خلاقیت به عملکرد خود برترین باشید. نمونه های موفق این دسته بندی تخفیفان ، نت برگ، کلیک یاب و … هستند.

۳دانلود

امروزه سایت های دانلود فایل های متفاوت در ایران بسیار پربازدید شده اند و می توانند به راحتی از  طریق تبلیغات کسب درآمد کنند و یا حتی با فروش نرم افزار و فایل های خاص درآمد خود را بیشتر کنند. کافیست پرطرفدارترین ها را بیابید تا موفق شوید. سایت های پی سی دانلود و میهن دانلود نمونه هایی از این نوع کسب و کار های آنلاین هستند.

۴خبری و سرگرمی

شرط مهم کسب و کار های آنلاین پربازدید بودن وب سایت آن کسب و کار های آنلاین است. نگاهی به سایت های برتر ایران از نظر بازدیدکننده در سایت الکسا بیندازید. متوجه می شوید سایت هایی با محتوای خبری و سرگرمی دارای رتبه های عالی هستند.

هرچند این نوع کسب و کار آنلاین نیازمند سرمایه ی اولیه ی زیادی است زیرا رقبا با صرف هزینه و زمان زیادی به جایگاه خود رسیده اند. اما راه حل شما شروع فعالیت در زمینه ای خاص است که بعد از عملکردی با کیفیت و یافتن مشتری های خود می توانید سایت خود را گسترش دهید.

ورزش سه ، فارس نیوز ، عصرایران ، آفتاب و خبرآنلاین از بهترین ها در این زمینه هستند. مدل درآمدی این کسب و کارهای آنلاین نیز به صورت تبلیغات است که شامل نمایش بنر و آگهی، لینک و درج رپرتاژ می‌شود.

۵آموزش و اطلاعات محور

اگر می خواهید بدون نیاز به سرمایه و نیروی انسانی کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید به شما زمینه ی آموزش را پیشنهاد می کنیم. در این بخش سرمایه ی شما اطلاعات شماست که طرفداران و خواهان زیادی دارد مهم نیست اطلاعات شما در چه زمینه ای باشد می توانید ورزش، حیوانات، آشپزی، فشن، موسیقی و یا زمینه ای تخصصی تر را برگزینید. قطعا در این بازار بزرگ افرادی هستند که مشتاقانه حاضرند اطلاعاتتان را از شما بخرند و این گونه سود بالایی به سوی شما سرازیر می شود. اگر دنبال راهی برای شروع کسب و کار آنلاین هستید اما سرمایه ی اولیه ندارید و نمی دانید از کجا شروع کنید، راه اندازی یک وبسایت آموزش و اطلاعات محور از بهترین روش ها برای شماست.

۶تبلیغات ، نیازمندی ها

محصولات و خدمات نیاز به معرفی شدن دارند و مخاطبان نیاز به منبعی از اطلاعات محصولات مورد علاقه. درواقع تبلیغات این وظیفه را بر عهده دارند. حال اگر میخواهید کسب و کاری آنلاین با گردش مالی فوق العاده داشته باشید. می توانید آگهی های تبلیغاتی را در سایت پر بازدید و دارای سیستم آگهی مدرن خود قرار دهید تا مشتری آن ها را ببیند. در سایت هایی که هم اکنون در این زمینه در حال رقابت هستند شیپور، دیوار و…

این مدل کسب و کار اینترنتی نیاز به دانش فنی بالا ، متخصص کسب و کار و مهم تر از همه ایده خوب در این زمینه ، چرا که فضای کار در این دسته بندی به شدت رقابتی است.

۷شبکه‌های اجتماعی و خدمات وبلاگ

شبکه های اجتماعی و سایت های وبلاگ دهی نیز امروزه از پر درآمدترین ها هستند. سایت های بلاگفا، میهن بلاگ و  شبکه های اجتماعی چون آپارات دارای طرفداران زیادی هستند. هرچند با یک ایده خاص و خلاقانه می توانید آن ها را پشت سر بگذارید. تنها باید صبور باشید چون دست یافتن به موفقیت در این نوع کسب و کار آنلاین کمی زمان بر است.

در این مقاله مقاله مزایا و معایب کسب و کار آنلاین در زمینه های مختلف را سنجیدیم. موضوعی که از اهمیت بالاتری برخوردار است وجود فضای رقابتی شدیدی و اختصاص بخشی از بازار برای کسب و کار آنلاین است. اگر توانایی خود را در همه ی زمینه ها و نکات مثبت و منفی را از همه ی جوانب بسنجید و خلاقیت و ایده ها نو را در کارتان بالا ببرید قطعا موفق خواهید شد. صبوری و برداشتن گام های موفق شما را به برترین بودن نزدیک می کند.

در مقاله های دیگر و مرتبط با آموزش کسب و کار آنلاین می توانید موارد مهم تری درباره راه اندازی کسب و کار آنلاین فرا بگیرید.

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب
×