خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

5 ایده برای راه اندازی کسب و کار آنلاین

لازم است بدانید که داشتن ایده می تواند شما را در راه اندازی کسب و کار آنلاین یک قدم پیش بیاندازد به ویژه اگر این ایده تازه و بکر باشد.در این مقاله به معرفی 5 ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی می پردازیم.

 

رسانه ی تخصصی

اگر به موضوع خاصی علاقه مند هستید و برای دنبال کردن آن اشتیاق دارید کسب و کار اینترنتی موقعیت مناسبی را فراهم کرده است تا بتوانید از طریق این علاقه مندی به کسب درآمد نیز بپردازید. کافیست توانمندی خود را در زمینه ی تولید محتوای ویدئویی آرام آرام افزایش دهید و به تولید محتوا در زمینه ی مورد علاقه ی خود بپردازید و با بارگزاری این محتوا در وبسایت هایی همچون آپارات با سایر مخاطبان این حوزه ارتباط  برقرار کنید. بعد از مدت نه چندان طولانی شما در این حوزه به رسانه ای تبدیل می شوید که حرفی برای گفتن دارد .حالا وقت آن رسیده که با قبول تبلیغات برای خود درآمد اندکی به هم بزنید. برای مثال می توانید مجموعه هایی مانند اتاق بازی را بررسی کنید.

 

وبلاگ نویسی تخصصی

این ایده نیز همچون مورد اول می باشد با این تفاوت که ممکن است شما به نویسندگی علاقه داشته باشید و حوصله ی تولید محتوای ویدئوی را نداشته باشید اما فرد دیگری خود را در نوشتن مقاله ناتوان ببیند یا با نویسندگی ارتباط برقرار نکند. برای نمونه می توانید به وبلاگ های تخصصی زیر که هر کدام برای خود مخاطبان ویژه ای دارند مراجعه کنید :

دکتر استارتاپ

عادل طالبی

عکس های خود را بفروشید

به عکاسی علاقه دارید و فکر می کنید که عکس هایی که می گیرید جذاب هستند ؟ فرصت را از دست ندهید. می توانید از طریق اینترنت تصاویر خود را بفروشید و پول مناسبی را به دست بیاورید. امروزه به لطف اینترنت و شبکه های اجتماعی عرضه ی عکس ها به دیگران از هر زمان دیگری ساده تر شده است . همیشه عده ای وجود دارند که حاضرند برای تصویر متفاوت مبلغ خوبی بپردازند . سایت های متعددی برای ذخیره ی عکس به وجود آمده است که برای فروش عکس های شما پیشنهاداتی دارند. حتی گاهی این سایت ها تصاویری را که نیاز دارند در سایت خود توضیح می دهند تا علاقه مندان به عکاسی طبق توضیحات اقدام به عکاسی از سوژه ی مورد نظر کنند و با قیمت خیلی خوب این عکس ها را به فروش برسانند . برای یافتن این قبیل است ها می توانید در گوگل سرچ کنید و به سادگی آن ها را بیابید.

 

ایجاد و فروش وبلاگ

بلاگ نویسی به یکی از علاقه مندی های هر فرد تبدیل شده است . هر کسی تمایل دارد در مورد مطلبی بنویسد و با افراد علاقه مند ارتباط برقرار کند اما بسیاری از افراد توانایی راه اندازی وبلاگ و کارهای فنی مربوط به آن از قبیل طراحی قالب مرتبط با موضوع و نوشتن مطلب در وبلاگ را ندارند و تمایلی هم برای یادگیری ندارند . بنابر این با آموختن این موارد می توانید به افراد علاقه مند بلاگ نویسی در راه اندازی وبلاگ هایشان کمک کنید و از این طریق کسب درآمد کنید.

 

برند خودتان را تولید کنید

اگر از آن دسته افرادی هستید که محصولاتی مانند صنایع دستی تولید می کنید یا خوراکی های خوشمزه مانند انواع شیرینی تولید می کنید و تمایل به فروش این محصولات دارید ، کسب و کار آنلاین شرایط بازاریابی و فروش محصولات را به مراتب ساده تر کرده است . برند خود را بسازید و از دوسان و آشنایان خود بخواهید که سایت شما را به دیگران معرفی کنند و دایره ی کسب و کار خود را به مرور گسترش دهید.

به این صفحه امتیاز دهید.

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب
×