طراحی سایت داینامیک

سایت داینامیک سایتی است که محتویات آن را می توان به صورت دوره ای و دلخواه تغییر داد و شما (اوپراتور سایت) می توانید با در اختیار داشتن کلمه عبور، در سایت خود محتویات را کم یا زیاد کنید.

طراحی سایت داینامیک

طراحی سایت داینامیک

به عبارتی دیگر سایت داینامیک مجموعه ای از صفحات است که با توجه به درخواست کاربر ساخته می شود و برای تامین محتوا می بایست به پایگاه داده رجوع کند. سایت های داینامیک امروزه بسیار محبوب می باشند زیرا در هر لحظه که اراده کنید می توانید آن را به شکل موردنظر در آورید.

فقط با انتخاب چند گزینه صفحه ای که مورد نظر کاربر بوده، ساخته می شود. این گزینه ها به کاربران توانایی دسترسی سریع به حجم عظیمی از اطلاعات و به مدیران سایت ها سرعت و سادگی به روز رسانی اطلاعات را ارائه می کنند.

در سایت داینامیک با کنترل پنلی که در پشت صحنه آن وجود دارد که از طریق آن مدیر سایت تغییرات را بر روی سایت اعمال می کند. از جمله مثال های سایت داینامیک میتوان به سایت های وردپرسی یا PHP اشاره کرد . در این سایت ها ، با دسترسی به کنترل پنل مدیریت ، میتوانید تغییرات لازم را با توجه به نیازتان ویرایش کنید ، مقاله ای را اضافه کنید یا برگه جدید را اضافه کنید . بنابراین میتوان گفت براحتی میتوان مدیریت یک سایت را از طریق طراحی سایت داینامیک را بدست گرفت و تمامی صفحات یک سایت را کنترل کرد .

طراحی سایت داینامیک 

آرنیکاوب بعنوان قدیمی ترین شرکت طراحی سایت ، با انجام پروژه های مختلف و موفق در زمینه طراحی سایت و طراحی قالب ، بعنوان شرکت موفق در طراحی سایت داینامیک می باشد. برای دیدن نمونه های طراحی سایت و طراحی قالب کافیست درخواست خود را از طریق این فرم ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس حاصل فرمایند.

طراحی سایت داینامیک 

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب
×