خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

توانمندی های وردپرس

همانطور که شاید کم و بیش بدانید، سیستم مدیریت محتوای وردپرس یک سکوی انتشار است که از طریق آن می‌توان وب سایت‌ها، پورتال‌ها و وبلاگ‌های زیادی را با طرح‌های متفاوت و گوناگون راه‌اندازی و پیاده سازی کرد. گاهی اوقات افراد تصور می‌کنند که وردپرس تنها برای ساخت وبلاگ یا سایت‌های ساده مناسب است در حالی‌که این تصور بسیار اشتباه بوده و ریشه در متن معرفی وردپرس در سایت رسمی خود دارد.

در اوایل هنوز وردپرس، خودش را بستری برای راه اندازی وبلاگ معرفی می‌کرد اما رفته رفته با اضافه شدن امکانات فراوان به این سیستم مدیریت محتوای محبوب، توانمندی‌های وردپرس نیز فراتر رفت و در نهایت امروز شاهد هستیم که بسیاری از وب سایت‌های بزرگ دنیا و همچنین وب فارسی از این سیستم به عنوان هسته وب‌سایت فروشگاهی، شرکتی، پورتال، خبری و مجله و … استفاده می‌کنند. پس این‌طور نیست که وردپرس توانایی راه‌اندازی چنین سایت‌هایی را ندارد.

این مطلب در تلاش است تا تصور اشتباه برخی افراد را که هنوز وردپرس را ناتوان در راه‌اندازی انواع وب‌سایت می‌دانند از بین ببرد.

راه‌اندازی سایت با وردپرس

 

وردپرس به عنوان هسته یک سایت فروشگاهی

هم اکنون فریموورک‌ها و افزونه‌های متعددی برای تبدیل وردپرس به یک سایت بزرگ فروشگاهی وجود دارند که توسط صدها هزار نفر در سرتاسر جهان در حال استفاده هستند و بدون کوچکترین مشکلی در روند کار وب‌سایت، به خدمات دهی به خریداران محصولات مشغول‌اند. افزونه هایی همچون WooCommerce و Easy Digital Downlods از آن جمله هستند. همچنین جدا از استفاده از افزونه‌ها، در صورتی‌که طراح قالب وردپرس  شما توانایی پیاده سازی یک فروشگاه آنلاین را بدون استفاده از افزونه‌های فروشگاهی داشته باشد، می‌تواند از امکانات پیش‌فرض خود وردپرس برای این منظور استفاده کند.

پیشنهاد می‌شود این مقاله را بخوانید: با وردپرس چه سایتی می‌توان طراحی کرد

وردپرس به عنوان یک سایت خبری یا مجله‌ای

همان‌طور که شاهد هستید، در صد سایت برتر کشور بر اساس رتبه‌بندی الکسا، بیش از ۵۰ سایت از وردپرس به عنوان هسته خود استفاده می‌کنند و بدون کوچکترین مشکلی، هزاران مطلب را در خود جای داده و آن‌ها را در شکلی زیبا و با سرعتی مناسب در معرض نمایش گذاشته‌اند. این خود گواهی بر این است که وردپرس را به راحتی می‌توان به عنوان بستری برای انتشار مطالب زیاد استفاده کرد بدون آن‌که مشکلی پیش آید.

وردپرس به عنوان هسته یک سایت شخصی یا معرفی شرکت

این حالت که ساده‌ترین حالت ممکن در استفاده از وردپرس است، در واقع بدون کوچک‌ترین تلاشی مقدور است. هسته که آماده است، قالب هم در صورت تمایل کاربر هم آماده می‌تواند استفاده شود و هم کاربر می‌تواند سفارش طراحی قالب را به شرکت‌ها و اشخاص متخصص ارائه نماید. این که دیگر خوراک وردپرس است!

راه اندازی سایت با وردپرس

وردپرس به عنوان هسته‌ای برای ایده‌های جدید

با وردپرس همه چیز ممکن است (نزدیک به ۹۹٫۹%) و واقعا می‌توان گفت که وردپرس محدودیتی ندارد مگر این‌که واقعا راه اندازی یک وب‌سایت با وردپرس معقول نباشد.

در نهایت می‌توانیم بگوییم که مزایای وردپرس نامحدود است و در این شک نکنید که می‌توانید همین ایده‌ای که همین حالا در سر دارید را در وردپرس بدون محدودیت پیاده سازی نمایید. حال شاید خودتان نتوانید این کار را انجام دهید اما مطمئن باشید که یک متخصص طراحی قالب وردپرس می‌تواند امکانات مدنظر شما را تا حد زیادی بدون دردسر و خستگی پیاده‌سازی نماید و با کمترین هزینه صاحب یک وب‌سایت با ایده دلخواهتان شوید.

آرنیکاوب در رابطه با راه‌اندازی وب‌سایت وردپرسی شما، مشاوره رایگان می‌دهد.

 

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب
×