کدنویسی قالب وردپرس

قالب های وردپرس، قبل از اینکه برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس آماده سازی شوند، کد HTML خام بوده اند. این کد توسط متخصص توسعه قالب وردپرس، برای این CMS کدنویسی و آماده سازی شده است. البته گاهی پیش می آید که خود کدنویس هم دستی به قالب ببرد و کد خام HTML خود را به قالب وردپرس تبدیل کند. اما مساله مهمی که وجود دارد این است که کدنویسی قالب وردپرس کاری است که با داشتن جزئیات زیاد، سهل ممتنع به نظر می رسد.

wordpress-theme-development

همانطور که می دانید، یک قالب سادۀ وردپرس از توابع متعددی استفاده می کند تا بتواند به صورت پویا محتوای مورد نظر را به نمایش بگذارد. اما این توابع دائما به روز می شود و نیاز است که با دانستن این بروزرسانی ها از جدیدترین توابع وردپرس و جزئیات آنها مطلع شد. جدا از این مطلب، توابع جایگزین های متفاوتی دارند و نیاز است که هر کدام در جای مخصوص خود بکار رود.

استفاده مناسب از تگهای قالب وردپرس (WordPress Template Tags) در واقع یک مهارت است که نیاز است یا آنرا به طور کامل تجربه کرد یا کار را به یک متخصص سپرد. اینطور نیست که با یک کد ساده و چند تابع دم دستی، یک قالب خوب را پیاده سازی و برای نمایش آماده کرد.

برخی توابع استفاده از منابع سرور بالایی دارند و در مقابل برخی دیگر فشار زیادی به سرور وارد نمی آورند. ضمن اینکه می توان به جای استفاده از چندین تگ قالب وردپرس در یک صفحه، از یک Template Tag استفاده کرد و آنرا به صورت Duplicate در بخش های دیگر صفحه نیز استفاده نمود که این مورد موجب عدم ارسال درخواستهای مجدد به سرور و در نتیجه افزایش سرعت لود قالب خواهد شد.

یک طراح قالب وردپرس یا در واقع کدنویس وردپرس با این موضوعات می بایست کاملا آشنایی داشته باشد و از آخرین بروزرسانی های تگهای قالب وردپرس مطلع باشد تا بتواند قالبی با سرعت لود بالا و کیفیت خوب طراحی کند.

شرکت آرنیکاوب با داشتن متخصصینی مجرب و با مهارت کدنویسی قالب وردپرس شما را به بهترین شکل انجام داده و با تضمین و پشتیبانی یک ساله، کیفیت و سرعت و امنیت را به شما تقدیم می کند. همچنین طراحی قالب وردپرس از مرحله طراحی طرح گرافیکی نیز توسط این شرکت انجام می شود.