آرنیکاوب، تخصص در طراحی قالب وردپرس و کدنویسی وب سایت

درباره ما

گروه آرنیکاوب (Arnika Web)، با سابقه ای درخشان قریب به 13 سال است که با ارائه خدمات طراحی سایت، طراحی قالب وردپرس، کدنویسی وب‌سایت‌ها، طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری در حال فعالیت بوده و هم اکنون با تجربه‌ای چندین ساله، در حال توسعه و پیشبرد اهداف خویش در راستای جذب و نگهداری مشتریانی راضی و خشنود است.

گروه آرنیکاوب در زمینه ارائه انواع خدمات تخصصی در زمینه تجارت الکترونیک، پیاده سازی هویت سازمانی آنلاین و همچنین ارائه راهکارهای بازاریابی تحت وب تا کنون توانسته است بیش از 1000 پروژه موفق را در کارنامه خود ثبت کند.

هدف ما، تیم همدل آرنیکاوب، در نهایت یک چیز است: رضایت مشتری و مشتری مداری. خط مشی گروه آرنیکاوب، به این ختم می‌شود که کلیه امور و خدمات و محصولاتی که ارائه می‌شود، می‌بایست در نهایت برای رفع نیاز یک فرد یا یک سازمان بوده و منتهی به رضایت وی شود. رضایت مشتریان تا به امروز عامل ماندگاری ما بوده است.

  • کیفیت خدمات یکی از مهمترین اصولی است که رضایت مشتری را به دنبال دارد و این اصل اولین قدم در جلب این مهم است.
  • سرعت ارائه خدمات، به‌عنوان دومین اصل، باعث شده که به هر طریقی، رضایت مشتریان محترمی که سرعت برای آن‌ها مهمترین عامل است جلب شود.
  • خدمات پس از فروش و پشتیبانی واقعی اصل دیگری است که نشان از تعهد ما نسبت به خدمات ارائه شده به مشتری دارد.
  • همچنین گروه آرنیکاوب دوره های آموزشی را برای علاقه‌مندان به این حوزه و کسانی که دوست دارند طراحی سایت را به صورت حرفه‌ای و تخصصی بیاموزند در نظر گرفته است. لینک این دوره در پایین قابل دسترس است.

تخصص در درجۀ اول، علاقه به کار در درجه دوم و فضای صمیمی در کنار محیط حرفه ای، باعث می‌شود تا متخصصین و اعضای گروه آرنیکاوب بهترین کارایی را در قبال وظایفی که به آن‌ها محول شده داشته باشند و در نهایت برآیند کاملا مثبتی را از کاری که انجام می‌شود، داشته باشند.

ما امیدواریم که بتوانیم برای شما خدمتی صادقانه انجام دهیم.

پرسش و پاسخ، نظر

 

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب
×