خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

معرفی بهترین افزونه‌های امنیت وردپرس

آیا قصد دارید وب سایت وردپرسی خود را در امنیت نگه دارید و از پلاگین‌های امنیتی برتر وردپرس استفاده کنید؟ پس نگران نباشید چون در این مقاله می‌خواهیم به معرفی بهترین افزونه‌های امنیت وردپرس بپردازیم. با آرنیکاوب همراه باشید.

وردپرس در میان سیستم‌های مدیریت محتوا از بیشترین محبوبیت برخوردار می‌باشد، به همین خاطر اغلب، هکرها و اسپمرهای خرابکار به سمت آن هجوم می‌برند. متاسفانه، تعداد زیادی از مالکان سایت‌ها اشتباها فکر می‌کنند که تنها کمپانی‌های بزرگ یا وبلاگ‌های محبوب هستند که مورد حمله و هدف افراد هکر قرار می‌گیرند؛ پس به امنیت سایت‌شان توجه زیادی نمی‌کنند.  ولی واقعیت چیز دیگریست؛ افراد هکر فقط برای دزدیدن اطلاعات شخصی و ایجاد بک لینک‌ها به سایت‌ها حمله نمی‌کنند و برای تفریح و سرگرمی نیز به سایت‌ها هجوم می‌برند.

به بیان دیگر، اگر یک سایت کوچک دارید این به معنای در امان بودن سایت شما در برابر حمله‌های مخرب نیست. درصورتی‌که به انجام اقدامات امنیتی مورد نیاز جهت جلوگیری از حملات به سایت‌تان نپردازید، به هکرها این امکان را داده که رتبه‌بندی سرچ شما را نابود و بیزینس آنلاین شما را از بین ببرند.

با اینکه راه‌های فراوانی جهت بالا بردن امنیت وردپرس موجود است ولی اساسی‌ترین کار جهت در امان نگه داشتن سایت این است که یکی از برترین افزونه یا همان پلاگین‌های امنیتی وردپرس را در وب سایت خود نصب کنید.

 

بهترین افزونه‌های امنیتی وردپرس

در ادامه تعدادی از بهترین پلاگین‌های امنیتی وردپرس را به شما معرفی می‌کنیم.

افزونه های امنیتی وردپرس

 

۱- افزونه Malcare

همان‌گونه که از اسم این افزونه معلوم است برای افرادی ساخته شده است که در پی پکیجی کامل برای امن نگه داشتن وب سایت خود هستند. افزونه Malcare که با آنالیز بیشتر از ۲۴۰ هزار وب سایت وردپرسی درست شده است، می‌تواند امنیت وب سایت‌ها را با استفاده از چند لایه امنیتی تامین کند.

امکان بارزی که Malcare دارد، پیدا کردن فایل‌های مخرب پنهان در کوتاه‌ترین زمان ممکن است تا پیش از اینکه گوگل وب سایت شما را بلک لیست (لیست سیاه) کند، فایل‌های مخرب را از بین ببرید. از آنجایی که افزونه Malcare از دقت زیادی برخوردار است، در بیشتر بررسی‌ها، اشتباهی در پیدا کردن فایل‌های مخرب پنهان به وجود نمی‌آید.

ویژگی‌های کلیدی:

 • تجهیز شده به فایروال جهت بلاک کردن آی پی‌ها و حمله‌های مخرب Brute Force انجام شده بوسیله ربات‌ها.
 • دارای اسکنر قوی جهت شناسایی پیچیده‌ترین کدهای مخرب
 • تجهیز شده به اسکنر ابری برای پایین آمدن مصرف منابع سرور وب سایت و انجام پردازش‌های سنگین در سرورهای Malcare

ورژن تجاری Malcare از ویژگی‌های زیادتری برای پاکسازی و محافظت از وب سایت برخوردار است.

ویژگی‌های نسخه تجاری:

 • مقاوم کردن وب سایت برای مقابله در برابر تخریب در صورت دسترسی اشخاص غیر مجاز
 • آپدیت پلاگین‌ها، پوسته‌ها و هسته وردپرس چندین وب سایت با استفاده از یک داشبورد
 • بک آپ گرفتن دوره‌ای و حفظ بک آپ‌ها تا یک سال

به غیر از این امکانات امنیتی، این افزونه امکان لیست سفید و گزارشات کاربر را هم در دسترس شما می‌گذارد که در منیج کردن تعداد زیاد وب سایت‌ها کاربرد دارد. بدون شک افزونه Malcare یکی از برترین پلاگین‌های امنیتی وردپرس می‌باشد.

 

۲- افزونه Sucuri Security

اگر بخواهیم به معرفی بهترین افزونه‌های امنیت وردپرس بپردازیم، نباید افزونه Sucuri Security را از قلم بیندازیم. حتما نام Sucuri تاکنون به گوشتان خورده است. Sucuri یک منبع معروف جهانی می‌باشد که در زمینه امنیت وب سایت‌ها و به شکل تخصصی پیدا کردن حفره‌های امنیتی وردپرس به فعالیت می‌پردازد.

این افزونه، افزونه‌ای امنیتی می‌باشد که برای همه‌ی کاربرهای وردپرس رایگان است. میزان دانلودهای این افزونه به مقدار افزونه Wordfence  که در ادامه به آن می‌پردازیم نیست، اما همانقدر موثر می‌باشد.

این پلاگین از ویژگی‌های امنیتی مختلفی برخوردار است که یکی از ویژگی‌ها گزارش فعالیت‌های امنیتی می‌باشد. این قابلیت جهت ایمن سازی وب سایت یک گزارش از تمام فعالیت‌های روی وب سایت شما نگهداری می‌کند. این یعنی اگر هک شوید با بررسی گزارش می‌توانید محل نفوذ را پیدا کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های خیلی خوب  Sucuri Security، مانیتورینگ صحت فایل‌ها می‌باشد. وقتی که Sucuri نصب شود به طور خودکار یک پشتیبان از وب سایت شما بعنوان نسخه سالم به وجود می‌آورد. درصورتی‌که در هر زمان کدهای وب سایت با این نسخه متفاوت باشند به شما اطلاع داده می‌شود.

همچنین، امکان اسکن بدافزارهای Sucuri Security خیلی کارآمد می‌باشد. این امکان از موتور اسکن قوی SiteCheck بهره می‌گیرد.

ویژگی‌های کلیدی:

 • مانیتورینگ صحت فایل‌ها
 • گزارش فعالیت‌های امنیتی
 • آگاهی رسانی موارد امنیتی
 • امکان اسکن بدافزارها
 • تنظیمات مفید امنیتی
 • مانیتورینگ بلک لیست

این افزونه یکی از برترین افزونه‌های امنیتی بدون پرداخت هزینه (رایگان) وردپرس است و جزو مجموعه پلاگین‌های اصلی هست که بر روی وب سایت‌های وردپرسی نصب می‌شود.

بهترین افزونه های امنیت وردپرس

 

۳- افزونه Wordfence

بدون شک در سایر مقایسه‌های انجام گرفته میان پلاگین‌های امنیتی، با اسم Wordfence روبرو شده‌اید. در ارزیابی‌های انجام گرفته، این پلاگین در رتبه‌های برتر قرار دارد که این قرارگیری بدون دلیل نمی‌باشد.

این افزونه یکی از محبوب‌ترین پلاگین‌های امنیتی وردپرس می‌باشد. این افزونه در حال حاضر چندین میلیون نصب فعال دارد و همچنان در حال جلب اعتماد میلیون‌ها کاربر سیستم مدیریت محتوای وردپرس در سراسر دنیا می‌باشد.

قابلیت مشاهده زنده ترافیک این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا هر لحظه ورودی‌ها و حمله‌های روی وب سایت را مانیتور کنید. پلاگین Wordfence با وردپرس شبکه هم سازگاری دارد و قابلیت ورود دو مرحله‌ای از طریق گوشی همراه را هم برای شما فراهم می‌کند که مانع حمله‌های Brute force بر روی وب سایت می‌شود.

ویژگی‌های کلیدی

 • امکان بلاک کردن حمله‌ها به شکل لحظه‌ای و نیز بلاک کردن شبکه‌های مخرب
 • دارای تنظیمات پیشرفته جهت بلاک کردن
 • قابلیت استفاده از ورود دو مرحله‌ای برای بالا بردن امنیت
 • بلاک سازی بر اساس کشور

بعلاوه، این افزونه برای تایید صلاحیت پلاگین‌ها و پوسته‌ها، آن‌ها را با مخزن وردپرس تطابق می‌دهد. یکی دیگر از ویژگی‌های بارز پلاگین Wordfence، اسکن کردن فایل‌های وب سایت شما مطابق با مخزن خود می‌باشد که دارای بیشتر از چهل و چهار هزار بدافزار شناخته شده است.

بنابراین اگر می‌خواهید به بالا بردن امنیت وب سایت خود بپردازید، این افزونه یکی از برترین پلاگین‌های امنیتی وردپرس می‌باشد.

 

حفاظت از وب سایت خود

ایمن کردن وب سایت وردپرسی اهمیت زیادی دارد و بدون به کار بردن افزونه‌های امنیتی انجام این کار خیلی سخت است. توجه نکردن به موضوع امنیت وب سایت اشتباهی بزرگ می‌باشد. محتویاتی که در وب سایت شما وجود دارد نتیجه‌ی تلاش‌های شما و همکاران شما است و نابود شدن آن در مدت چندین دقیقه خیلی آزاردهنده است.

استراتژی منطقی، پیشگیری از چنین مواردی می‌باشد که نخستین گام برای بالا بردن امنیت این است که یکی از افزونه‌های امنیتی وردپرس را نصب کنید. ما در این مقاله به معرفی بهترین افزونه‌های امنیت وردپرس پرداختیم که خیلی قدرتمند هستند و امنیت وب سایت شما را برای مقابله با بدافزارها و حمله‌ها بالا می‌برند.

 

اگر می‌خواهید برای طراحی سایت وردپرسی خود یک قالب حرفه ای و شکیل و اختصاصی داشته باشید، به صفحه طراحی سایت مشهد مراجعه کنید یا با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

مشاوره : 09394040011  –  05138821727

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب
×