کد نویسی HTML5 و CSS

کد نویسی به زبان HTML5 چیست و هدف از به وجود آمدن آن چه بوده است؟

کد نویسی 

HTML5 زبانی برای ساختار، طراحی ، و نمایش محتویات صفحات یک وب سایت است. از اهداف اصلی در به وجود آمدن HTML5، پشتیبانی کدها توسط مالتی مدیا، بهینه شدن وب سایت ها برای موتورهای جستجو (سئو) ، و نیز راحت تر شدن کار طراحی سایت ها توسط طراحان وب سایت ها و همچنین طراحی نرم افزارهای کاربردی تحت وب و خدمات برنامه نویسی تحت وب می باشد.

کد نویسی HTML5

کد نویسی HTML5

توجه به وب سایت های بروز و مشهور و پر طرفدار دنیا نشان می دهد که HTML از مسیر اصلی خود یعنی برای چیدمان متون و اطلاعات ، سپس اشتراک گزاری آن ها بین موسسات آموزشی مانند دانشگاه ها و مدارس بوجود آمده بود، فاصله بگیرد و دیگر از  HTMLبرای منتقل کردن اطلاعات بین کاربران سایت ها به طور مطلق استفاده نمی شود، حال صفحات سایت ها به شبکه های اجتماعی و فروشگاه های اینترنتی و… تبدیل شده و همچنین طراحی سایت نیز به یک کار و حرفه رقابتی / تجارتی بسیار گسترده مبدل گردیده است.

کد نویسی و طراحی سایت با تکنولوژی HTML5 امروزه از مزیت هایی است که تمامی کدنویسان و طراحان برای بالا بردن سطح کیفیت و جذب هر چه بیشتر مشتری بهتر است به استفاده از آن روی بیاورند.

html

HTML همیشه زبان اصلی طراحی سایت در وب بوده است . امروزه HTML5 فن‌آوری جدیدی است که کاهش نیاز برای افزونه‌های ویژه مانند ادوب فلش و سیلورلایت که برای مشاهده ویدیوها در بسیاری از صفحات وب و همچنین برخی وب سایت‌های انیماتوری مورد استفاده قرار می‌گیرند را مدنظر دارد. HTML5 ما را قادر می سازد تا اینگونه محتواها را مستقیما در مرورگر مشاهده کنیم و این مورد را می توان یکی از هزاران مزیت این فن آوری برای طراحی سایت و قالب های وردپرس دانست.

علاوه بر این ویژگی مهم، این زبان کد نویسی جدید برای موتورهای جستجو بسیار مناسب تر و بهینه تر می باشد. پس سایتی که با زبان HTML5 نوشته شده باشد از نظر سئو و موتور های جستجو نسبت به یک سایت معمولی ارجئیت دارد.

طراحان و کدنویسان گروه آرنیکاوب با توجه به اهمیت کد نویسی HTML5 در سئو و همچنین جذب مشتری و بازدید کننده و با تسلط کامل بر این زبان در صورت تمایل و درخواست شما، سایت مورد نظر شما را با زبان HTML5 به صورت فوق حرفه ای کد نویسی می کنند.

شما می توانید جهت سفارش برای کد نویسی HTML5 به بخش ارسال سفارش مراجعه نمایید.

 

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در آذر 1399
×