طراحی قالب وردپرس

آموزش html و css

 

ابتدا بهتر است درکی از زبان HTML و کاربرد آن داشته باشیم. HTML مخفف Hyper Text Markup Language که زبان پایه ی طراحی صفحات وب است می باشد. همانطور که گفتیم در طول این دوره در مورد HTML و CSS صحبت می کنیم. به طور کلی می توان HTML را به اسکلتی برای ساختمان تشبیه کرد که CSS کار نما و زیبا سازی ساختمان را برای ما انجام می دهد.آموزش html و css

اچ تی ام ال پایه‌ای ترین زبان طراحی  و اساس طراحی وب است و هر فردی که علاقه مند به طراحی وب سایت است  در ابتدا باید به یادگیری این زبان بپردازد.

آموزش html و css

آموزش html و css

امروزه نسخه‌ی جدیدی از HTML در قالب ۵ به وجود امده است که قدرت و انعطاف خیلی بالاتری نسبت به نسخه‌ی ۴ دارد وشرکت آرنیکا وب با مجرب ترین اساتید به آموزش این زبان میپردازد.آموزش html و css

و اما CSS چیست ؟

CSS یا Cascade Style Sheets زبان برنامه نویسی می باشد که کنسرسیوم بین المللی شبکه جهانی وب یا W3C برای غلبه بر مشکلاتی که در طی زمان با استفاده از HTML بوجود آمده است پیشنهاد داده است. عملا این زبان برنامه نویسی، مکملی بر زبان باستانی HTML است و سعی در پر کردن نقاط ضعف و خلاء های آن دارد.

CSS زبانی است که توسط آن قادر خواهید تا استیل طراحی صفحات وب سایت تان را یکبار تعریف و به صفحات مورد نیازتان اعمال نمایید.آموزش html و css

آموزش html و css

آموزش html و css

برای این منظور مثالی را می زنیم. تصور کنید که سایت شما شامل ۱۰۰ صفحه استاتیک می باشد و شما آنها را تماما به زبان HTML نوشته اید. بعد از یک هفته تصمیم گرفته اید تا فونت تمام کلمات را کمی بزرگتر کنید. گفتن اینکه فونت تمام کلمات بزرگتر شود بسیار کار راحتی است و تنها یک جمله است. ولی آیا در عمل تغییر ۱۰۰ صفحه نیز به همان راحتی خواهد بود؟

نظر شما چیست؟

قطعا نه. CSS دقیقا همان زبانی است که جمله یک خطی شما را تبدیل به همان یک جمله خواهد کرد. شما تنها کافی است تا استیل مورد نیازتان را در طراحی تغییر دهید و آن هم تنها با تغییر یک یا چند مورد کوچک.

جمله آخر اینکه، استفاده از CSS باعث تمیزتر شدن کدهای برنامه نویسی تان می شود، تغییرات آتی را آسان می کند و همچنین دید شما را بیشتر به طراحی معطوف می کند تا سر و کله زدن با کدهای برنامه نویسی.

آموزش طراحی سایت یکی از تخصص های نوین است که به صورت دوره ای در واحد آموزش  شرکت آرنیکاوب برگزار می شود . عمدتأ هدف افرادی که در کلاسهای آموزشی آرنیکاوب شرکت میکنند فراگیری و آموزش طراحی سایت حرفه ای می باشد . در آرنیکاوب اساس کلی دوره ها آموزشی برای شرکت کنندگان به صورت صفر تا صد است.

آموزش html و css

آموزش html و css

آرنیکاوب اولین شرکت آموزش طراحی سایت در کشور با بیش از ۱۳سال سابقه در زمینه های طراحی قالب سایت ( بیش از ۴۰۰نمونه کار) و مشاوره کسب و کار آنلاین توسط مهندس مصطفی پورعلی میباشد.

آموزش طراحی سایت ، چرا ؟؟

امروزه طراحی سایت و آموزش طراحی سایت یکی از مهارت های محبوب و بسیار کاربردی می باشد. وب و اینترنت به ابزاری قدرتمند، برای تبلیغ یا پروموت شغل یا حرفه یا معرفی کسب وکار تبدیل شده و به جرات میتوان گفت که امروزه تمامی شرکت ها و کسب وکار ها حتی کسب وکارهای سنتی مبادرت به طراحی سایت می کنند.

به منظور استفاده وبهره بردن از فضای قدرتمند وب ، شما نیاز به آموزش طراحی سایت دارید. مهم نیست که شما هیچ تجربه ای نداشتید ، مهم این است که وقتی یک طرح یا ایده در ذهن شما شکل میگیرد باید مهارت های لازم و کافی را کسب کنید و تا انتها آن را اجرا کنید تا موفق شوید .

چرا آموزش طراحی سایت آرنیکاوب ؟

آموزش طراحی سایت و آموزش طراحی سایت حرفه ای و پایه ایی یکی از تخصص های اصلی شرکت آرنیکا وب است . شرکت آرنیکا وب ، شرکت طراحی سایت است که به آموزش طراحی سایت حرفه ای به افراد مبتدی ولی علاقمند می پردازد . شما آموزش طراحی سایت را بصورت حرفه ای و از صفر تا صد می آموزید .

آموزش html و css

آموزش html و css

سیستمهای مختلفی برای آموزش طراحی سایت وجود دارد و شرکت های طراحی سایت از متد ها و تکنیک های مختلف بهره میگیرند . اما آموزش طراحی سایت در شرکت آرنیکاوب ، توسط مدرسین و متخصصین حرفه ای خود چندین سال است در خصوص طراحی سایت درشرکت های معتبر  فعالیت میکنند و از همین راه کسب درآمد دارند ، آموزش صرفا کار جانبی ایشان است به همین دلیل یادگیری ، بصورت کاربردی است نه آکادمیکی . بنابراین شما آموزش طراحی سایت ۰ تا ۱۰۰ را در این شرکت خواهید آموخت.

 

در شرکت آرنیکاوب چه مواردی به عنوان آموزش طراحی سایت حرفه ای آموزش داده می شود ؟

یک طراح سایت حرفه ای لازم است در مورد طراحی گرافیک، کد نویسی HTML و CSS، زبان برنامه نویسی سمت سرور نظیر PHP، ایمن سازی وب سایت، تنظیمات سرور و هاستینگ، سئو و بهینه سازی وب سایت اطلاعات کافی داشته باشد.

البته می توانید در یکی از این شاخه ها متخصص باشید و به سایر موارد نپردازید. اما برای آنکه بتوانید به تنهایی یک وب سایت حرفه ای را مدیریت نمایید دانستن کلیه موارد ذیل الزامی می باشد.

بنابراین تمامی موارد ذکر شده بصورت کامل در کلاس آموزش طراحی سایت آرنیکاوب بحث و آموزش داده می شود . در این مقاله به توضیح کد نویسی  می پردازیم .

برای اطلاع از دوره های آموزشی طراحی سایت  آرنیکاوب کلیک کنید

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398