طراحی قالب وردپرس

نحوه ی انتشار محتوای بهینه در وردپرس

یکی از سوالاتی که برای هر وب مستری ممکن است پیش آمده باشد این است که چگونه باید محتوای بهینه خود را در وردپرس پیاده سازی کنیم طوری که برای سئو مناسب باشد؟

نحوه ی انتشار محتوای بهینه در وردپرس باید چگونه باشد؟

اولین نکته درباره ی انتشار مطلب مورد نظر این است که محتوای آن مطلب باید با موضوع کلی سایت همخوانی داشته باشد مثلا در یک سایت شرکتی خبرهای ورزشی را نمی توان انتشار داد. نکته ی بعد این است که باید ببینیم که حداقل یکی از نیاز های خواننده با خواندن مطلب مورد نظر بر طرف می شود یا اینکه برای خواننده هیچ سودی دارد یا نه.
محتوای بهینه

مقدار مطلب باید چقدر باشد: زیاد یا کم بودن مطلب اهمیت چندانی ندارد و این خود مطلب است که باید برای خواننده مفید واقع شود. فقط به این نکته باید توجه داشت که مطلب مورد نظر باید بیش از ۴۰۰ کلمه در خود جای دهد زیرا از نظر سئو مطلبی که کمتر از ۴۰۰ کلمه داشته باشد دارای محتوایی بی کیفیت و نامطلوب می باشد.

عنوان مطلب باید چگونه باشد: عنوان مطلب برای موتور های جستجو اهمیت زیادی دارد زیرا اکثر کاربران با جستجوی عناوین مطالب، سایت و مطلب مورد نظر خود را پیدا می کنند. عنوان مطلب باید کوتاه، گویا و برای خواننده جذاب باشد البته نه به این معنی که مانند بعضی از سایت ها فقط برای جذب کاربر از عناوین دروغین استفاده میکنندو همچنین در آن از کلید واژه ها استفاده شده باشد. به این نکته نیز باید توجه داشت که طول عنوان از ۷۰ کاراکتر نباید بیشتر شود زیرا در این صورت موتورهای جستجو بقیه ی آن را پاک می کنند.

انتخاب کلید واژه: یکی از نکات مهم قبل از انتشار مطالب انتخاب چند کلید واژه (۲ یا ۳ عدد) مرتبط با مطلب می باشد. سعی کنید کلید واژه هایی را انتخاب کنید که بیشتر توسط کاربران جستجو شده اند برای پیدا کردن این کلید واژه ها می‌توان از google search suggestion یا google keyword planner استفاده کرد البته استفاده از ابزار اولی راحت تر می باشد زیرا شما می توانید با جستجوی تنها یک کلمه، واژه هایی را که بیشتر توسط کاربران جستجو شده اند بیابید بهتر است از کلید واژه ها در عنوان مطلب و همچنین در خود مطلب نیز استفاده کنیم تا کاربر به محض جستجو کلیدواژه ی مشخص شده توسط شما

انتخاب تصویر شاخص: تصویر شاخص یکی از مزیت های یک محتوای خوب به شمار می رود. آوردن یک تصویر در کنار مطلب باعث جذابیت بیشتر متن میشود و درک آن را برای خواننده راحت تر می سازد.

توضیحات فوق، فقط مختص سایت یا قالب وردپرسی نیست و می توان در هر سیستمی این موارد را در نظر داشت.

شرکت آرنیکاوب با در نظر گرفتن بخش پشتیبانی و ارائه ی خدمات تامین محتوا برای آن دسته از مشتریانی که زمان انتشار محتوا را ندارند،خدمتی جدید را در نظر گرفته است. تمامی اصول استاندارد در زمینه انتشار محتوا توسط تیم آرنیکاوب بررسی و سپس منتشر می شود که کاملا بهینه شده برای موتورهای جستجو می باشند.

 

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398