مشتریان قلب تپنده ما هستند و پاسخگویی به آنها، خون‌رسانی به قلب ماست:)

درخواست پشتیبانی

شما در این بخش می توانید برای وب سایت خود در خواست پشتیبانی و یا در خواست تمدید پشتیبانی از وب سایت را بدهید.

 

با اطمینان می گوییم که پشتیبانی و خدمات پس از طراحی و فروش وب سایت به اندازه ی خود طراحی وب سایت پر اهمیت می باشد.سایت شما مانند ویترینی است که شما دائماً نیاز دارید بهترین محصولات و خدمات خود را در آن عرضه کنید. گروه آرنیکاوب تحویل دادن وب سایت به مشتری را پایان خدمات خود نمی داند بلکه آغازی برای یکسری از خدمات خود که شامل پشتیبانی و بقیه ی خدمات پس از تحویل سایت می باشد، به شمار می آورد.

هر سایتی بدون نگهداری و پشتیبانی کافی بعد از مدت کوتاهی از استاندارد بودن خارج شده و ممکن است با مشکلاتی روبرو شود. محتوا و مطالب غیر استاندارد در سایت ورود پیدا کرده و مقام وب سایت را در موتور های جستجو (مانند موتور جستجوی گوگل) پایین خواهد آورد و همچنین ممکن است وب سایت شما مطابق انتظارتان رشد نکند. همه ی این ها به این معنی است که برای خوب نگهداری از وب‌ سایتتان دربرابر هر چیزی، یا باید زمان بسیار زیادی را صرف کنید و یا اینکه این وظیفه را به نیروهای متخصص دیگری واگذار کنید.

در کل دو نوع پشتیبانی از سایت وجود دارد:

1- پشتیبانی به صورت فنی: نگهداری و پشتیبانی به صورت فنی، حفاظت و پشتیبانی وب‌ سایت را در برابر اشکالات احتمالی که امکان روی دادن آن ها است را شامل می شود. همچنین اگر اشکالات فنی سایت شما حاد نباشد، در فرآیند پشتیبانی این اشکلات برای شما رفع خواهند شد.

2- پشتیبانی به صورت محتوایی: پشتیبانی به صورت محتوایی شامل تمامی فعالیت ها در مورد محتوا ها و مطالب و همچنین تامین بعضی از محتوا ها برای وب‌ سایت شما می باشد. بروزرسانی متن ها، خدمات شما، محصولات شما، خبرها و … وب سایت شما را زیباتر جلوه می دهند و همچنین نمی گذارد وب سایت شما راکد مانده و به یک وب سایت غیر بروز تبدیل شود.

گروه آرنیکاوب از وب سایت های طراحی شده توسط این گروه تا یکسال پشتیبانی کامل انجام می دهد، همچنین مشتران محترم ما می توانند در صورت نیاز این پشتیبانی را تمدید نیز بنمایند.

کاربران و مشتریان محترم دیگر هم می توانند در صورت نیاز به پشتیبانی از وبسایتشان درخواست پشتیبانی بدهند.

برای درخواست پشتیبانی می توانید فرم زیر را کامل کرده و برای ما ارسال نمایید

نکته: نام و ایمیل خود را با دقت وارد کنید.

  نام شما (الزامی)

  ایمیل شما (الزامی)

  موضوع

  پیام شما


  پرسش و پاسخ، نظر

   

  سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

  طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب
  ×