خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

بهترین آموزشگاه طراحی سایت کدام است و چه ویژگی‌ای دارد؟

با توجه به پیشرفت و گسترش بسیار سریع شبکه ی جهانی اینترنت، اغلب شرکت‌ها و مراکز خصوصی و دولتی نیازمند افرادی متخصص در زمینه طراحی سایت هستند تا وبسایت آن ها را طراحی کرده و وظیفه‌ی پشتیبانی آن‌را بر عهده گیرد. حال با توجه به نیاز موجود در بین کاربران و علاقه مندان به آموزش طراحی سایت، آموزشگاه ها و دوره‌های آموزشی فراوانی در سطح کشور تاسیس و تشکیل شده‌اند که هر کدام ویژگی‌های مخصوص خود را دارند. کافیست تا با یک جستجو ی کوچک در اینترنت با انواع بسیار زیاد کلاس های آموزشی که توسط آموزشگاه های گوناگون برگزار می‌شوند روبرو شوید. همراه آرنیکاوب باشید تا در ادامه به بررسی بهترین آموزشگاه های طراحی سایت موجود در سطح کشور را بپردازیم و بگوییم که بهترین آموزشگاه طراحی سایت چه ویژگی هایی باید داشته باشد.

بهترین آموزشگاه طراحی سایت

بهترین آموزشگاه ها و کلاس‌های معتبر موجود در سراسر کشور

کلاس طراحی وب جهاد دانشگاهی

در کلاس طراحی وب جهاد دانشگاهی شما طراحی و کدنویسی صفحات مختلف یک وبسایت با استفاده از زبان کدنویسی HTML را آموزش دیده و کار با ابزار Dream Weaver برای نوشتن کد های استاندارد و همچنین متحرک سازی انیمیشن های مورد نیاز وب سایت با استفاده از نرم افزار فلش را فرا می گیرید. در نهایت شما در این دوره، طریقه ی استفاده ی تخصصی از ابزار مدیریت محتوای وردپرس را آموزش می بینید و می توانید قالب کدنوسی شده ی خود را با استفاده از این ابزار راه اندازی کنید و پس از آن سایت شما آماده ی استفاده است.

کلاس های آموزش طراحی وب جهاد دانشگاهی در اکثر شهر های کشور وجود دارد و از آنجایی که کلاس طراحی وب جهاد دانشگاهی زیر نظر مراکز دولتی می باشد، از نظر محتوای آموزشی به خوبی عمل کرده و هزینه های تمام شده ی کلاس های آموزشی طراحی وب جهاد دانشگاهی نسبت به بقیه آموزشگاه ها پایین تر می باشد به خصوص برای کارمندان دولتی.

پس یکی از بهترین گزینه ها برای آموزش طراحی صفحات وب، کلاس آموزش طراحی وب جهاد دانشگاهی می باشد. البته فضا و محیط مناسب آموزشی و امکانات و تجهیزات جدید آموزشی نیز از ویژگی های دوره های جهاد دانشگاهی می باشد.

دوره‌های آموزش صفر تا صد طراحی سایت آرنیکاوب

آرنیکاوب از اولین برگزار کنندگان دوره آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته در کشور می باشد و تا کنون در حدود بیست دوره ی آموزش طراحی وب کامل برگزار کرده است. دوره های آموزش طراحی سایت آرنیکاوب از کامل ترین ها و بهترین‌های موجود در کشور می باشد و اساتید خبره و مدرسان سطح کشور در این دوره ها تدریس می کنند. هزینه‌ی پایین و کیفیت بسیار بالای این دوره‌های آموزشی، آرنیکاوب را تبدیل به بی رقیب ترین برگزار کننده های دوره‌های آموزش طراحی وب در کشور کرده است.

دوره‌های آموزش همیار وردپرس

گروه همیار وردپرس دوره‌های آموزش طراحی وب مختلفی برگزار می کند که همگی آنها جامع بوده و اغلب مباحث مورد نیاز برای طراحی سایت را در بر می گیرند. علاوه بر آن، نرم افزار های آموزشی ویژه ای نیز دارد که برای افرادی که در شهرستان ها سکونت دارند و توانایی شرکت در دوره های حضوری را ندارند مناسب می باشد. هزینه ی بالای دوره های حضوری گروه همیار وردپرس از معایب دوره های جامع این گروه می باشد.

موسسه‌ی آموزش سون‌لرن

ویژگی منحصر به فرد آموزشگاه طراحی سایت سون لرن جدا کردن و تقسیم کردن دوره‌های آموزشی، به دوره های کوتاه مدت تخصصی است که در هر کدام از این دوره های حضوری تنها بخشی از مباحث مورد نیاز برای طراحی یک وبسایت کامل آموزش داده می شود. این آموزشگاه که از موسسه های معتبر آموزش طراحی وب می باشد، دوره های آموزشی مجازی نیز برگزار می کند تا تمامی افراد از سراسر کشور بتوانند به محتوای آموزشی این موسسه دسترسی داشته باشند.

آموزشگاه های طراحی سایت معتبر دیگری هم با ویژگی‌های تقریبا مشابه وجود دارند وجود دارند مانند: آموزشگاه طراحی سایت نوین آی تی، مجتمع فنی تهران، آموزشگاه طراحی سایت پرتو و …

+آموزش طراحی صفحات وبسایت در ارنیکاوب

ویژگی‌های بهترین آموزشگاه طراحی سایت

تمامی علاقه‌مندان به آموزش طراحی وب دوست دارند که در بهترین و کامل ترین دوره های آموزشی شرکت کنند چرا که برای این کار هزینه کرده‌اند و می‌خواهند در کمترین زمان بیشترین بهره را ببرند. حال متاسفانه تعدادی از این موسسات آموزش طراحی سایت هستند که فقط به فکر جذب مخاطب و سرمایه ی او هستند با تبلیغات فراوان علاقه مندان به این حوزه را جذب کرده و در ازای هزینه ای که دریافت می کنند مباحث بسیار پیش پا افتاده ای را آموزش می دهند و شرکت کنندگان در این دوره ها نه تنها هیچ سودی نبرده اند بلکه پول و زمان خود را نیز به هدر داده اند.

پس این خیلی مهم است تنها در دوره های آموزشگاه های معتبر شرکت کنیم. خب شاید با خود بپرسید که بهترین دوره طراحی سایت را چگونه انتخاب کنم؟ پاسخ در ویژگی هایی است که باید در آموزشگاه مورد نظر موجود باشد و در ادامه به بررسی این ویژگی ها می پردازیم.

بررسی سایت آموزشگاه

یکی از بهترین معیار ها و ویژگی ها برای یافتن بهترین آموزشگاه طراحی سایت بررسی وب سایت و امکانات داخل وب سایت آن مجموعه می باشد. یک آموزشگاه خوب برگزار کننده ی دوره‌های طراحی سایت باید یک سایت شیک و با امکانات زیاد برای خود داشته باشد چرا که استادان طراحی صفحات وب هر چه که در چنته دارند را معمولا برای خود بکار می گیرند.

بررسی سئوی سایت آموزشگاه

بهترین آموزشگاه طراحی سایت باید بهترین سئوی ممکن را برای خود داشته باشد زیرا خود مدرس مبحث سئو است. شما با جستجوی کلمات کلیدی مانند آموزش طراحی سایت، دوره‌های طراحی وب و همانند این ها می توانید به یک اطمینان نسبی برسید که چند نتیجه ی اول جستجو شما از بهترین برگزار کنندگان دوره‌های طراحی سایت هستند.

قدمت آموزشگاه و تعداد دوره‌های برگزار شده

یک آموزشگاه معتبر را می توان از روی قدمت چندین ساله و تعداد دوره‌های برگزار شده ی قبلی آن هم شناخت. قدمت زیاد یک آموزشگاه نشان دهنده ی تجربه ی بالا آن آموزشگاه در برگزاری دوره‌های آموزش طراحی وب نیز می باشد.

امیدواریم بتوانید بهترین آموزشگاه طراحی سایت را پیدا کنید. برای شرکت درکلاس های آموزش آنلاین طراحی سایت آرنیکاوب می توانید با ما از طریق سایت و شماره تماس های موجود در ارتباط باشید.

به این صفحه امتیاز دهید.

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب
×