خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

مزایای استفاده از خبرنامه در سایت

خبرنامه تا چه حد می تواند برای یک سایت خوب مفید باشد؟

اولین مزیت استفاده از خبرنامه در قالب سایت خواه وردپرس باشد یا هر سیستم مدیریت محتوای دیگری، این است که خبرنامه باعث می شود که کاربران سایت شما به بازدید دوباره از سایت ترغیب می شوند پس اولین مزیت استفاده از خبرنامه افزایش تعداد کاربران بازدید کننده از سایت شما خواهد بود که در نتیجه استفاده ی بیشتر از خدمات شما و افزایش خرید محصولات شما را در بر خواهد داشت.

دومین مزیت استفاده از خبرنامه این است که خبرنامه، به دلیل اینکه تعداد بازدیدکنندگان سایت شما را افزایش میدهد در سئوی سایت تاثیر مثبتی دارد.

مزیت دیگر این است که شما می توانید با استفاده از این ایمیل ها تبلیغات خود را نیز گسترش دهید مثلا هر زمان که محصول یا خدمات جدیدی برای ارائه دارید می توانید با استفاده از ایمیل های کاربران درباره ی محصول یا خدمات جدیدتان تبلیغات کنید.

خبرنامه باعث می شود که این حس در کاربر بوجود بیاید که شما به او اهمیت می دهید و او برای شما مهم می باشد حال اگر کاربر از خبرنامه ی سایت شما راضی باشد و به خوبی با آن ارتباط برقرار کند، سایت شما را به دیگران هم پیشنهاد می کند.

انتشار لحظه ای اخبار توسط خبرنامه و دریافت سریع آن ها توسط کاربر نیز یکی دیگر از مزیت های خبرنامه می باشد: مثلا شما برای محصولی تخفیف ویژه قرار میدهید و این محصول به دلیل درخواست بالا به فروش رفته و تمام می شود و کسانی که خبر موجود بودن این محصول را توسط خبرنامه دریافت کرده اند توانستند که این محصول را خریداری نمایند.

از مزیت های دیگر خبرنامه رایگان بودن آن می باشد یعنی مشتری به جز پرداخت پول اینترنت مبلغ دیگری را نمی پردازد، در ضمن به حفظ محیط زیست کمک می کند زیرا استفاده از کاغذ را تا حد زیادی کاهش می دهد!

یکی از مزیت های دیگر خبرنامه این است که کاربر توانایی انتخاب نوع خبر دریافتی را داراست، یعنی کاربر به میل خود در خبرنامه ی مورد علاقه ی خود عضو می شود، اطلاعات را توسط ایمیل خود دریافت می کند و سر فرصت آن را مطالعه می نماید.

در اینجا ما دو سایت خوب و رایگان که در این زمینه فعالیت می کنند را به شما معرفی می کنیم:
mailchimp.com و feedburner.google.com

مزایای استفاده از خبرنامه

مزایای استفاده از این دو بستر ایجاد خبرنامه رایگان

اولین مزیت استفاده از این سایت ها این است که سرویس های ارائه شده توسط آن ها کاملا رایگان هستند. دومین مزیت این دو سایت این است خبری از اسپم شدن ایمیل ها در ان ها وجود ندارد. از مزیت های feedburner این است که می توانید به طور مستقیم سایت خود را در آن معرفی کنید زیرا در آدرس و ایمیل ارسال شده نام سایت شما وجود دارد. از مزیت های mailchimp نیز این است که میتوانید تا ۲۰۰۰ عضو رایگان داشته باشید و برای هر یک حداکثر ۶ ایمیل در ماه بفرستید.

خبرنامه برای وردپرس

سیستم مدیریت محتوای وردپرس در قالب افزونه های متفاوت سیستم خبرنامه رایگانی را در اختیار کاربران قرار میدهد. شما می توانید امکان خبرنامه در وردپرس را با افزودن برخی افزونه ها که در زیر لیست کرده ایم فعال کنید و از مزایای آن برخوردار شوید.

افزونه Newsletter

این افزونه یکی از ساده ترین افزونه های وردپرس می باشد که تنها در چند ثانیه می تواند بخش خبر نامه را به سایت مورد نظر اضافه کند. از ویژگی های این افزونه یکپارچه بودن آن با سیستم عضویت وردپرس می باشد

افزونه Email newsletter

این افزونه نیز یکی از افزونه هایی است که این امکان را به شما می دهد برای افراد مشترک یا افرادی که در سایت شما نظر داده اند خبرنامه ارسال کنید.

 افزونه Alo EasyMail Newsletter

ازویژگی های این افزونه می توان به ابزارک آژاکس, چندزبانه بودن، ارسال دسته ای خبرنامه ها و جمع آوری ایمیل کاربران عضو و مشترکین سایت در یک لیست اشاره کرد.

افزونه wysija newsletter

با این افزونه شما می توانید به سادگی خبرنامه ها را از طریق وردپرس ارسال نمایید.

به این صفحه امتیاز دهید.

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب
×