دوره های کارآموزی آرنیکاوب

آرنیکاوب با توجه به نیاز جامعه مخصوصا دانش آموزان و دانشجویان به داشتن مهارت فنی و تجربه ی کاری و … شروع به راه اندازی دوره های کارآموزی کوتاه مدت تحت عنوان “رشدانا” کرده است که در ادامه ی این مطلب می خواهیم به شرح جزئیات این دوره های کارآموزی بپردازیم.

ویژگی های دوره های کارآموزی آرنیکاوب؟

اولین ویژگی دوره های کارآموزی آرنیکاوب این است که کارآموزان در این دوره ها وارد یک محیط کاملا حرفه ای کاری می شوند و بر روی پروژه های کاملا واقعی کار می کنند که موجب می شود تجربه های کامل و زیادی در این زمینه کسب کنند که این تجربه ی مهم می تواند تاثیر بسیار زیادی در آینده ی کاری و شغلی کار آموزان شرکت کننده در این دوره ها داشته باشد. در ضمن در این دوره های کار آموزی به کارآموزان مهارت های ارتباط با مشتریان، ارتباط با دیگر کارمندان و یک سری مهارت های اجتماعی مرتبط با محیط کاری آموزش داده می شود.

در این دوره های کارآموزی شما فرصت برقراری ارتباط حرفه ای با اشخاص مرتبط با حوزه ی کسب و کار و زمینه ی شغلی  آینده خودتان را پیدا می کنید. این ارتباط حرفه ای با متخصصان حوزه های مختلف در حالت معمولی خیلی آسان نمی باشد. همچنین یکسری فرصت های بالقوه وجود دارد که در این ارتباطات به یک فرصت کاری عالی تبدیل می شود.

ویژگی بعدی و بسیار مهم این دوره های کارآموزی گروه آرنیکاوب، کارگاه های آموزشی است که در ابتدای هر روز توسط اساتید متخصص و خبره در حوزه های مربوط به هر بخش به کارآموزان آموزش داده می شود. در این کارگاه ها مطالب بسیار مفید و با ارزش که کاملا کاربردی می باشند به کارآموزان ارائه داده می شود که در بعضی موارد باید مبلغ زیادی صرف رفتن به کلاس های آموزشی و یادگیری همین مباحثی که در کارگاه های آموزشی ارائه می شوند کرد.

از دیگر مزیت های دوره های کارآموزی آرنیکاوب تقویت کردن رزومه کاری شما است. اصلی ترین هدف رزومه کاری ارائه ی یک خلاصه از مهارت ها، تخصص ها، تجربه های کاری که با کسب و کاری که می خواهید به آن وارد شوید ارتباط دارد و برجسته کردن دستاوردهای فردی خودتان که قابل توجه هستند. رزومه کاری شما، ابزاری ضروری برای پیدا کردن شغل و کار است و این رزومه ی کاری باید بتواند توجه کارفرمای شما را در چند ثانیه به خود جلب کند.

در کارگاه های این دوره چه مباحثی آموزش داده می شود؟

  • بازاریابی آنلاین
  • تامین محتوا
  • مدیریت شبکه های اجتماعی پر درآمد
  • راه اندازی وبسایت
  • مدیریت وبسایت های بزرگ و فروشگاه های آنلاین
  • اصول اولیه عملکرد موتور های جستجو
  • الزامات قانونی وبسایت ها
  • و…

نیازمندی های دوره های کار آموزی آرنیکاوب؟

در حقیقت باید بگوییم تنها علاقه به ورود به بازار کسب و کار آنلاین و اینترنتی پیش نیاز این دوره می باشد، اما به همراه داشتن یک دفترچه یادداشت هم لازم است.

در نهایت باید اضافه کنیم که این دوره ها به کارآموزان شرکت کننده کمک می کند که مهارت های T شکل خود را ارتقا دهند تا بتوانند در کسب و کار آینده ی خود به یک نیروی همه کاره یا به عبارت دیگر  multitasking تبدیل شوند. برای پیش ثبت نام دوره های کارآموزی آرنیکاوب از طریق وب سایت رشدانا – Roshdana.com اقدام فرمایید.

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب
×