خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

10 ایده برتر راه اندازی کسب و کار اینترنتی مطمئن

آیا می توانید در خانه خودتان و با سرمایه کم کسب درآمد کنید؟ بله که می توانید! چگونه می توانید به راحتی کسب و کار اینترنتی مطمئن و آنلاین خود را راه اندازی کنید؟ تنها چیزی که شما نیاز دارید یک کامپیوتر یا لپتاپ متصل به اینترنت است! در این مقاله  10 ایده برتر کسب و کار اینترنتی را که نیازمند سرمایه کم و البته انگیزه زیاد هستند با شما در میان می گذاریم.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

برای کسب و کار اینترنتی به چه چیزی احتیاج دارم؟

قبل از این که ایده‌های برتر برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی مطمئن و پر سود را بگوییم، بهتر است با مواردی آشنا شوید که برای حضور در این فضا لازم است. داشتن این موارد به شما کمک خواهند کرد تا این مسیر را با درصد موفقیت بیشتری طی کنید.

1-سرمایه

کمی سرمایه ،اگر شنیدید که بدون سرمایه می توان یک کسب و کار اینترنتی راه انداخت باور نکنید درست است که برای بعضی از کسب و کارها نیازی به هزینه‌ی هنگفت نیست اما در همین کسب وکارهای کوچک نیاز اندکی برای تبلیغ ،خرید هاست و دامنه مورد نیازتان دارید. برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید به آن علاقه مند باشید.

2-صبر برای رسیدن به نتیجه

کسب و کارهای اینترنتی بر خلاف کسب و کار سنتی که به هزینه‌ی زیاد و زمان کم احتیاج دارد از شما هزینه ی زیادی نمی‌طلبد بلکه باید با علاقه وقت خود را صرف این کسب و کار بکنید و صبر کنید تا نتیجه دهد. اگر کسب و کاری را شروع کنید و حاضر نباشید تا 5سال برای آن حتی رایگان وقت بگزارید شانس موفقیت شما درآن کسب و کار کاهش می‌یابد.

راه اندازی کسب و کار آنلاین موفق

ایده‌های محبوب برای شروع کسب‌وکار اینترنتی

داشتن ایده خوب در موفقیت یک کسب و کار می‌تواند بسیار تاثیر گذار باشد. در ادامه با چند ایده عالی برای راه اندازی کسب و کار آنلاین موفق آشنا خواهید شد.

1. کسب و کار اینترنتی تولید و فروش وب‌سایت

ایده کسب و کار اینترنتی ساخت و فروش وب‌سایت بسیار ساده و مطمئن است. قدم های راه اندازی این کسب و کار بدین ترتیب می‌باشد:

 • به یک ایده مناسب فکر کنید!
 • حال می‌توانید طراحی یک وب‌سایت را آغاز کنید.
 • با استفاده از تکنیک‌های گوناگون، تعداد بازدیدکنندگان وب‌سایت را افزایش دهید.
 • هنگامی که تعداد بازدیدکننده‌ها به میزان مطلوبی رسید، وب‌سایت خود را به دیگران می‌فروشید.

2. فروشگاه آنلاین خود را بسازید

از ساده‌ترین کسب و کارهای اینترنتی مطمئن، می‌توان به فروش انواع محصولات اشاره کرد. محصولات می‌تواند تولیدی دیگران باشد. البته می‌توانید حتی دست‌سازه های تولیدی خودتان باشد! با طراحی وب‌سایت خود به سرعت این امکان برای شما فراهم می‌شود تا فروشگاه اینترنتی خود را تاسیس کنید.

3. کسب و کار بازاریابی شبکه ای آنلاین

می توانید کسب و کار اینترنتی خود را با عضوگیری شبکه ای و فروش محصولات از طریق بازاریابی شبکه ای راه اندازی کنید. مراحل راه اندازی این کسب و کار بدین شکل است که:

 • یک وب‌سایت طراحی کنید.
 • عضوگیری را آغاز کنید.
 • اعضایی که در سایت عضو شده اند و هزینه پرداخت کرده‌اند از خدمات شما استفاده می‌کنند.
 • اعضا پس از خرید از شما، محصولات را به دوستان خود نیز معرفی می‌کنند.
 • این روند به صورت هرمی ادامه پیدا می‌کند.

4. راه اندازی وب‌سایت کاریابی

تاسیس سایت‌های کاریابی نیز یک ایده‌ی کسب و کار اینترنتی مطمئن می‌باشد. شما از طریق سایت کاریابی، کارجویان را به شرکت‌ها، کارخانه‌ها و موسسه‌ها معرفی می‌کنید. در نتیجه علاوه بر اشتغال زایی برای دیگران، خودتان نیز درآمد کسب می‌کنید.

راه اندازی وب‌سایت کاریابی

5. کسب و کار اینترنتی ارائه خدمات

در راه اندازی این نوع کسب و کار بایستی صبور باشید! مسیر زیر را با شکیبایی طی کنید:

 • ابتدا وب‌سایت خود را طراحی می کنید.
 • از طریق این وب‌سایت، افراد ماهر به بازار کار معرفی می‌شوند.
 • کسانی وجود دارند که نیازمند دریافت خدمات جزئی مانند تعمیر لوازم منزل هستند. آنان از طریق سایت شما از بین افراد ماهری که در سایت ثبت نام کرده اند، فردی را برمی‌گزینند.
 • در نهایت شما به ازای این معرفی، کارمزد خود را دریافت می‌کنید.

6. درآمدزایی از طریق وردپرس

آیا با پلتفرم وردپرس آشنایی دارید؟! آیا می دانستید که تقریباً 30% وب‌سایت‌های اینترنتی، با وردپرس راه اندازی شده اند؟! وردپرس یک نرم افزار متن باز است. هر کسی می‌تواند به راحتی کدهای دلخواه خود را در آن بنویسد و تغییرات مطلوبش را ایجاد کند. بنابراین اگر توسعه دهنده وردپرس شوید قطعاً کسب و کار اینترنتی مطمئن خود را راه‌اندازی کرده اید! بدین ترتیب به راحتی به صورت آنلاین درآمد کسب می‌کنید! شما با یادگیری وردپرس دو راه پیش روی خود دارید:

 •  وب‌سایت کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید.
 • به صورت آنلاین سفارش بگیرید و برای دیگران وب‌سایت طراحی کنید.

حتما بخوانید: وردپرس چیست و چرا با وردپرس سایت بسازیم؟

7. ساختن وب‌سایت‌های مد و فشن

از مطمئن‌ترین ایده‌های کسب و کار اینترنتی، راه اندازی وب‌سایت‌های مد و فشن است! در این وب‌سایت ها شما مطالب مفید درباره مد و انواع لباس را به مخاطبین خود ارائه می‌دهید. در کنار آن با پذیرفتن تبلیغ برندهای معروف، درآمدزایی می‌کنید.

راه اندازی وب‌سایت جهت برگزاری دوره های آموزشی

8. ساختن وب‌سایت های مروری

دوست دارید دیگران نیز از تجربه شما استفاده کنند؟! در این سایت‌ها، شما تجربیات خود را به اشتراک می‌گذارید. اطلاعات را از منابع گوناگون گردآوری می‌کنید و آن‌ها را مرور می‌کنید. در کنار این فعالیت نیز با تبلیغات و نمایش آگهی درآمد کسب می‌کنید.

9. راه اندازی وب‌سایت جهت برگزاری دوره های آموزشی

آیا مهارت شما در زمینه ای به قدری بالاست که می‌توانید آن را به دیگران ارائه دهید؟ تبریک! یک ایده کسب و کار اینترنتی مطمئن در دستان شماست!

افراد زیادی مشتاق یادگیری سریع و آسان هستند. آن ها نیاز به کسب مهارت دارند. بنابراین تمایل دارند در دوره‌های آموزشی شرکت کنند. با راه انداختن وب‌سایت خود، از همین امروز تدریس را آغاز کنید.

10. کسب و کار اینترنتی مزایده آنلاین کالا

در این روش نیز شما می‌توانید به آسانی سایت خود را طراحی کنید. آن‌گاه انواع محصولات را به حراج گذاشته یا به اعضای وب‌سایت اجازه دهید محصولات خود را برای فروش به مزایده بگذارند. از این طریق شما کارمزد دریافت می‌کنید. جهت آشنایی بیشتر با این نوع کسب و کار اینترنتی، سایت دیوار را بررسی کنید.

کسب و کار اینترنتی مزایده آنلاین کالا

 

☑ نتیجه!

اگر به دنبال یک ایده کسب و کار اینترنتی مطمئن جهت کسب درآمد بیشتر هستید، اینترنت فرصت‌های زیادی را در اختیار شما می‌گذارد. در مقاله‌ای که خدمت شما ارائه شد 10 ایده پولساز و مطمئن برای راه اندازی کسب و کار آنلاین مطرح شد. به نظر می‌رسد که برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی مطمئن، تنها به یک وب‌سایت خوب نیاز دارید. پس از تحقیق و انتخاب برترین ایده، با انگیزه و جدیت، کار خود را آغاز کنید. در این مسیر آرنیکاوب با بیش از 13 سال تجربه حرفه ای در زمینه طراحی سایت‌های وردپرسی و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین در کنار شماست و آماده ارائه ی بهترین خدمات برای شما عزیزان است.

به این صفحه امتیاز دهید.

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب
×