خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

مواردی که موقع نصب قالب وردپرسی فراموش می شود

بسیار خب…شما موفق شدید که وبسایت وردپرسی خود را نصب کنید و چند افزونه ضروری هم روی آن نصب کرده اید. تامین محتوا را هم به خوبی انجام داده اید و از سایت خود راضی هستید. این خیلی خوبه پس به همین روند ادامه دهید.ولی… به نظر میرسه چیزی رو فراموش کردید درسته؟ بعضی وقت ها پیش میاد که خیلی سریع همه چیز را برای یک کاری آماده می کنید و آن را انجام می دهید و متوجه می شوید یه چیزای کوچکی رو فراموش کردید.

مواردی که موقع نصب قالب وردپرسی فراموش می شود

حالا ما قصد داریم مواردی که بعد از نصب قالب وردپرسی ممکن است فراموش شده باشد را به شما بگوییم:

رجوع به بخش منوی تنظیمات پنل قالب وردپرسی

تنظیمات>عمومی

مطمئن شوید که فیلد های  مرتبط  با عنوان سایت و توضیح کوتاه مربوط را به سایت را کامل کرده اید. هیچی مثل عبارت ” یک سایت وردپرسی دیگر” که در مرورگر نمایش داده می شود غیر حرفه ای نیست.

همچنین حتما فرمت زمان و تاریخ را تنظیم کنید که در زمان انتشار نوشته به مشکلی برنخورید.

تنظیمات>دیدگاه ها

خیلی از سایت ها از بخش دیدگاه ها که در خود وردپرس تعبیه شده است استفاده نمی کنند. حتما به این صفحه بروید و تنظیمات آن را انجام دهید چرا که مطمئنا به کار شما می آید.

تنظیمات>پیوند یکتا

مطمئن شوید که سایت شما از ساختارهای پیوندهای یکتای بهینه شده بهره می برد.

هرگز سئو را از یاد نبرید

افزونه های زیادی برای سئو در وردپرس وجود دارد. یکی از آنها را انتخاب کنید و از مزایای آن به خوبی استفاده کنید. اگرچه ممکن است پوسته شما ابزار اولیه سئو را داشته باشد ولی شما تمامی نوشته ها و صفحات را بهینه کنید تا رتبه سایت شما افزایش یابد.

همیشه پلن B داشته باشید

مهم نیست که چقدر این اتفاق به وجود می آید،ولی باید پیش بینی کنید احتمال از دست دادن اطلاعات سایت و قالب وردپرسی در هر زمان وجود دارد. همیشه از قالب خود یک بکاپ داشته باشید تا در مواقع ضروری از آن استفاده کنید.

به خاطر همین است که می گوییم حتما یک پلن B برای خود داشته باشید.

امنیت را درنظر بگیرید

افرادی که روی هسته وردپرس کار می کنند خیلی سریع در حال برطرف کردن مشکلات امنیتی هستند. این روزها نرم افزارها خودشان به روز می شوند ولی این به این معنا نیست که دیگر امنیت را در نظر نداشته باشیم و بگوییم امنیت تامین شده است. افزونه های امنیتی در وردپرس وجود دارد که باعث می شود سایت شما خیلی سخت تر  هک شود. دنبال افزونه هایی باشید که پس از چند بار ورود ناموفق حساب کاربر را مسدود می کند.

نتیجه کار

راه اندازی سایت جدید بسیار لذت بخش و جالب می باشد. می خواهید از اینکه سایت شما به درستی کار می کند مطمئن شوید. روز جزئیات و موارد کوچک وقت بزارید تا بتوانید با بقیه فرق داشته باشید و سایت کاربردی و خوبی را داشته باشید.

 

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب
×