خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

ایده های جالب برای طراحی وب سایت تخصصی

ایجاد و طراحی وب سایت تخصصی برای تجارت شما می تواند یک چالش بزرگ باشد. با وجود تنوع در روش های طراحی سایت دشوار میتوان روشی را انتخاب کرد که برای مخاطبان خود جذاب باشد. ما برای شما ایده های مناسب طراحی سایت را نام برده ایم که با الهام گرفتن از آنها می توانید به هدف خود برسید. هنگامی که برای سایت جدید و جذاب خود آماده شدید، با این ایده ها شروع کنید.

طراحی وب سایت تخصصی تمیز و مدرن

یكی از متداول ترین روش های طراحی وب سایت تخصصی در سالهای اخیر ، ظاهر تمیز و مدرن است. در این سبک از طراحی سایت، می توانید از فونت های مناسب، طرح بندی های مینیمالیستی، زیبایی شناسی مسطح استفاده کنید. این روش غالباً رسمی تر احساس می شود، بنابراین اگر تجارت شما به زمینه هایی مانند آموزش، فناوری یا مشاوره مربوط می شود، از آن بهره ببرید. نمونه زیر را در نظر بگیرید.

طراحی سایت خلاقانه

ما روش های طراحی سایت مدرن را دوست داریم. شروع یک برنامه آموزشی با یک مأموریت منحصر به فرد می تواند سوالات زیادی را از طرف مشتری بالقوه ایجاد کند. برای جلوگیری از سردرگمی بازدید کنندگان خود در مورد آنچه ارائه می دهید، طراحی وب سایت تمیز و مدرن می تواند همه این موارد را به وضوح بیان کند.

طراحی وب سایت تخصصی دوستانه و سرگرم کننده

یک دیگزر از ایده های طراحی سایت، استفاده از تصاویر زیبا، پالت های رنگی روشن، فونت های هیجان انگیز و اینفوگرافیک های دقیق است، که با استفاده از آن‌ها می توانید سایت خود را دوستانه و سرگرم کننده کنید. مشاغل از این سبک طراحی وب سایت تخصصی استفاده می کنند تا به مشتریان آنلاین خود تجربه همه جانبه تری ارائه دهند. اگر در دنیای رستوران ها، محصولات غذایی، تعطیلات یا سرگرمی هستید، به این مسیر بروید. این سبک همچنین برای مشاغل در هر صنعتی که می خواهید بیشتر قابل دسترس به نظر برسد کار می کند.

ایده های جالب طراحی سایت

به سایت Valentine’s Deli نگاهی بیندازید. این سایت شامل تصاویر جالب از کوهستان ، جاده و آتش و کمپ است. نقاشی های منحصر به فرد آن با خطوط سیاه و سفید یک احساس ساده و زیبا به زمین را نشان می دهد – تقریباً گویی که یکی از دوستان شما این تصویر را در خانه ترسیم کرده است. این نقاشی ها به بازدید کنندگان نشان می دهند که صاحبان این سایت سرگرمی را دوست دارند و با محیط محلی خود در تماس هستند.

طراحی های متنوع در طراحی سایت

طراحی وب سایت کلاسیک

طراحی وب سایت کلاسیک نوستالژی، گرمی و آشنایی با اینترنت را به ارمغان می آورد، مکانی که غالباً سرد و دیجیتالی به نظر می رسد. فونت های مدرسه قدیمی و بافت های محو شده به برانگیختن این احساسات کمک می کنند. اگر مشتری های شما به دنبال آشنایی و قابلیت اطمینان در کسب و کار هستند – به عنوان مثال ، اگر شما یک عکاس و فیلمبردار ، تولیدکننده چاپگر صفحه نمایش یا پوشاک برند هستید، طراحی سایت کلاسیک می تواند به مشتریان شما احساس راحتی دهد.

بررسی ایده های جالب در ساخت سایت

طراحی وب سایت

اگر روی طراحی وب سایت جدید کار می کنید، امیدواریم که بتوانید از این راهنما به عنوان نقطه شروع خود استفاده کنید. هنگامی که دانستید تجارت شما در کدام دسته قرار دارد، ایده های جدید را از نمونه های مربوطه دریافت کنید، آنگاه قادر خواهید بود با مشتریان خود از سراسر اینترنت ارتباط برقرار کنید. همچنین شما می توانید با مشاوران ما در زمینه طراحی وب سایت تخصصی در ارتباط باشید.

 

منبع : 99designs 

به این صفحه امتیاز دهید.

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب
×