خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

آموزش طراحی قالب وردپرس

همانطور که می دانید دوره پنجم کلاس های آموزش حرفه ای طراحی وب و همچنین طراحی قالب وردپرس تا چند صباح دیگر برگزار خواهد شد. اما شاید بخواهید بدانید که دقیقا در این دوره ها به داوطلبان چه مطالبی آموزش داده می شود. با توجه به تجربه ای که در ۴ دوره قبلی کسب کرده ایم به خوبی می دانیم داوطلبان در این دوره ها به دنبال چه هستند و چه مطالبی واقعا به دردشان می خورد. (نکاتی که در این کلاس ها آموزش داده می شود را در هیچ کتابی نمی توان پیاد کرد زیرا تمام این مطالب با تجربه و از دل بیش از ۳۰۰ طراحی وبسایت به دست آمده است.)

آموزش طراحی قالب وردپرس

آموزش طراحی قالب وردپرس

در چند جلسه ابتدایی، نکات مفیدی در مورد ظاهر سایت (رنگ آمیزی، روانشناسی رنگ ها، نوع قرار گرفتن امکانات هر سایت و …) و همچنین هر چیزی که در مورد فتوشاپ در زمینه طراحی سایت به دنبالش هستید را فرا می گیرید. همانطور که می دانید فتوشاپ پر است از ابزارهای متفاوت که آموزش کاربرد بیشتر این ابزارها برای طراحی سایت عملی بی فایده و وقت گیر است زیرا جز چندین ابزار خاص، هیچ نیازی به بقیه آنها نیست. در ۷ جلسه شما کار با فتوشاپ را در زمینه طراحی سایت به قدری خوب یاد می گیرید که به هیچ عنوان در آینده برای طراحی یک سایت به هیچ مشکلی بر نخواهید خورد.

یادگیری طراحی قالب وردپرس

در آخر مرحله از کار با فتوشاپ، شما قالبی برای خود طراحی کرده اید که باید فقط کدنویسی (HTML Mark Up) و سپس به وردپرس تبدیل شود. لذا در این مرحلۀ HTML و CSS، این دو مورد کاملا و به طور حرفه ای با تمامی ریزه کاریها آموزش داده می شود. سپس در این مرحله شما همان PSD to HTML معروف را فرا خواهید گرفت. طرح فتوشاپ شما آماده است و باید به کدنویسی HTML تبدیل شود. تمام موارد، انواع کدها و از همه مهم تر CSS3 در این مقطع از دوره به شما آموزش داده می شود تا بدون هیچ مشکلی طرح PSD شما به طرح HTML تبدیل شود.

کدنویسی وردپرس

پس از HTML کردن طرح PSD نوبت به کدنویسی وردپرس می رسد. همانطور که مستحضر هستید وردپرس با فاصله بسیار زیاد نسبت به رقبایش، محبوب ترین سیستم مدیریت محتواست. دلایل این امر بسیار زیاد است؛ امنیت بالا، سئوی قوی و راحتی کار با آن از این دلایل است. برگردیم به کلاس های خودمان و مرحله تبدیل HTML به وردپرس! در این قسمت شما به طور کامل کدنویسی و وردپرس کردن یک قالب را فرا خواهید گرفت به گونه ای که اگر در آینده برای خود یا فرد دیگری قصد داشته باشید یک قالب وردپرس طراحی کنید، به هیچ مشکلی برنخورید. با توجه به محبوبیت روزافزون وردپرس بعید به نظر می رسد که تا چند سال آینده سیستم مدیریت محتوای دیگری بتواند جای وردپرس را بگیرد.

سئوی سایت

حال که کدنویسی به پایان رسید، نوبت به jQuery، بکارگیری افکتهای آن و استفاده مناسب از ابزارهای ایجکس و متحرک کردن بخشهای مختلف قالب می رسد که به طور حرفه ای آموزش داده می شود و خودتان می توانید از هر افکت جی کوئری به آسانی استفاده کنید.

آخرین و احتمالا محبوب ترین مرحله، آموزش سئو، آشنایی با موتورهای جستجو و تکنیک های جذب بازدیدکننده است. قبل از توضیح دادن این مرحله باید بگوییم که مدرس این قسمت از دوره، مدیر سایت سئوموز، می باشند که این وب سایت، یکی از موفق ترین ها در ایران در زمینه سئو به شمار می روند. اما در این مرحله به شما همه چیز در مورد انواع موتورهای جستجو (مخصوصا گوگل) آموزش داده می شود. ضمنا به شما خواهیم گفت که چگونه سایت خود را به جستجوگرها بشناسانید و رتبه آن را ارتقا بخشید. بازدیدکننده چگونه به سایت ما سرازیر شود؟! مطمئن باشید پاسخ به این سوال را پس از شرکت در این دوره خواهید یافت و آن را به راحتی به کار خواهید گرفت. ما به شما قول می دهیم که سایت شما دیده خواهد شد…

این بود خلاصه ای از عملکرد ما در دوره های آموزشی طراحی سایت که خدمت شما عرض گردید. برای اطلاعات بیشتر “دوره های آموزشی” را کلیک کنید و برای ثبت نام نیز به این لینک بروید.

آرنیکاوبــ

سفارش طراحی سایت و قالب وردپرس

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در آذر 1399