طراحی قالب وردپرس

افزونه های الزامی هر قالب وردپرس

افزونه ها و پلاگین ها به بخش جدا نشدنی هر سایتی تبدیل شده اند و هر وب سایتی برای بهبود محتوای خود باید از افزونه ها استفاده کند البته استفاده ی زیاد از افزونه ها می تواند برای وبسایت مضر نیز واقع شود.

اگر شما به تازگی صاحب یک سایت وردپرسی شده اید حتما با انبوه افزونه ها و پلاگین هایی که سایت های مختلف ارائه می دهند مواجه شده اید و حتما هم نمی دانید که کدام یک از این افزونه های برای سایت شما مفید و کدام یک مضر می باشند.

پلاگین وردپرس ضروری

در این متن ما افزونه های خوب و پر طرفدار و مفید وردپرس را که برای هر وب سایتی لازم است را به شما معرفی خواهیم کرد.

افزونه Newsletter : این افزونه یکی از ساده ترین افزونه های وردپرس می باشد که تنها در چند ثانیه می تواند بخش خبر نامه را به سایت مورد نظر اضافه کند. از ویژگی های این افزونه یکپارچه بودن آن با سیستم عضویت وردپرس می باشد خبرنامه: یکی از بخش های مهم یک سایت که می تواند برای سایت و همچنین سئوی سایت بسیار مفید واقع شود بخش خبرنامه می باشد.

افزونه W3 Total Cache : این افزونه با کش کردن دیتابیس سایت، افزایش سرعت لود سایت، فشرده سازی فایل های css و جاوا با استفاده از minify و امکان استفاده یکپارچه از سیستم CDN به کاربر پسند تر شدن سایت کمک می کند.

افزونه Akismet : یکی از بهترین افزونه ها برای جلوگیری از اسپم ها و هرزنامه ها می باشد. این افزونه به طور پیشفرض در بسته نصبی وردپرس قرار دارد اما غیر فعال می باشد و برای فعال کردن این افزونه باید برای هر سایت یک کد فعال سازی از سایت سازنده این پلاگین دریافت کرد . با فعال کردن این افزونه دیگر نگران اسپم ها و هرزنامه ها و دیدگاه هایی که توسط ربات ها فرستاده می شوند نباشید

افزونه ی All in One SEO Pack یا Yoast SEO : این افزونه دارای تنظیمات کمی می باشد و برای کسانی که دارای تجربه ی کمی هستند بسیار مناسب می باشد. از مزایای این افزونه میتوان به پشتیبانی از Google Analytics، جلوگیری از ایجاد محتوی تکراری در هنگام نوشتن مطالب، تنظیمات خودکار ریدایرکت و … اشاره کرد

افزونه ی Add To Any یا Shareaholic : افزونه ی Add To Any  از افزونه هایی است که در اشتراک گذاری مطالب، کارآمدتر و از وسعت بیشتری در جذب بازدیدکنندگان بهره میبرد. استفاده از این افزونه بسیار ساده می باشد  و به راحتی می توانید دکمه به اشتراک گذاری را به انتهای پست ها اضافه کنید.

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398