طراحی قالب وردپرس

طراحی قالب HTML ایمیل

تا به حال به داشتن یک قالب HTML جذاب و زیبا شبیه سایت‌تان برای ارسال به کاربرانتان فکر کردید. قالبی زیبا و چشم نواز که کاربران را برای خواندن متن ارسالی ترغیب کند. قالبی متفاوت‌تر از آنچه کاربران به طور معمول مشاهده کرده‌اند.

تعریف قالب HTML ایمیل

به طور ساده اگر بخواهیم قالب HTML ایمیل را برایتان تعریف کنیم می‌توانیم  این گونه بگوییم:  پیام ایمیل شما با قالبی گرافیکی به دست کاربر می رسد که می‌تواند حتی با طراحی قالب سایت شما مطابقت داشته باشد. همان‌طور که می‌دانید ایمیل‌های Gmail یا Yahoo را خیلی کم می توان شخصی‌سازی نمود. مثلا رنگ نوشته، فونت نوشته و چند مورد دیگر را می‌توان تغییر داد.

کاربرد طراحی قالب HTML ایمیل

از طرفی بسیاری از سایت‌ها برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند هرچند وقت یکبار ایمیل ارسال می کنند. (این ایمیل ها می توانند در قالب فرم، خبرنامه یا هر چیز دیگری باشند.) تصور کنید ایمیلی به دست شما از طرف سایتی می رسد که کاملا با رنگ بندی و محیط خود آن سایت یکپارچه است. مثلا اگر سایت شما یک لوگوی خاص و رنگ بندی منحصر به فردی دارد،  ایمیلی که از طرف شما برای کاربر ارسال می شود نیز دارای همان رنگ بندی و لوگو است. به گونه ای که کاربر حس می کند در همان محیط سایت شماست اما در اینباکس خودش! (به ایمیل هایی که از فیسبوک دریافت می کنید تاکنون دقت کرده اید؟)

قالب html ایمیل

جمع‌بندی

برای اینکه بتوانید ایمیل‌های قالب‌بندی شده برای مشترکین، دوستان یا اعضای خبرنامۀ خود بفرستید، نیاز است که قالب HTML آنرا داشته باشید که خوشبختانه طرح‌های آماده آن در وب به صورت رایگان موجود است اما اگر طرح حرفه‌ای کاملا مطابق با طرح سایت‌تان می‌خواهید، می‌توانید آنرا به ما بسپارید تا کار کدنویسی این قالب را برایتان انجام دهیم. داشتن چنین سرویسی، برای سایت‌تان اعتبار به ارمغان خواهد آورد زیرا حرفه‌ای بودن شما به چشم می آید.

گروه آرنیکاوب این سرویس را برای شما به صورت حرفه ای با جدیدترین طرح ها در کمترین زمان ممکن ایجاد خواهد کرد.

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در آذر 1399