طراحی قالب وردپرس

طراحی قالب HTML ایمیل

به طور ساده اگر بخواهیم قالب HTML ایمیل را برایتان تعریف کنیم می توانیم  این گونه بگوییم:  پیام ایمیل شما با قالبی گرافیکی به دست کاربر می رسد که می تواند حتی با طراحی قالب سایت شما مطابقت داشته باشد. همانطور که می دانید ایمیل های جی میل یا یاهو را خیلی کم می توان شخصی سازی نمود. مثلا رنگ نوشته، فونت نوشته و چند مورد دیگر را می توان تغییر داد.

از طرفی بسیاری از سایت ها برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند هرچند وقت یکبار ایمیل ارسال می کنند. (این ایمیل ها می توانند در قالب فرم، خبرنامه یا هر چیز دیگری باشند.) تصور کنید ایمیلی به دست شما از طرف سایتی می رسد که کاملا با رنگ بندی و محیط خود آن سایت یکپارچه است. مثلا اگر سایت شما یک لوگوی خاص و رنگ بندی منحصر به فردی دارد،  ایمیلی که از طرف شما برای کاربر ارسال می شود نیز دارای همان رنگ بندی و لوگو است. به گونه ای که کاربر حس می کند در همان محیط سایت شماست اما در اینباکس خودش! (به ایمیل هایی که از فیسبوک دریافت می کنید تاکنون دقت کرده اید؟)

قالب html ایمیل

برای اینکه بتوانید ایمیل های قالب بندی شده برای مشترکین، دوستان یا اعضای خبرنامۀ خود بفرستید، نیاز است که قالب HTML آنرا داشته باشید که خوشبختانه طرح های اده آن در وب به صورت رایگان موجود است اما اگر طرح حرفه ای کاملا مطابق با طرح سایتتان می خواهید، می توانید آنرا به ما بسپارید تا کار کدنویسی این قالب را برایتان انجام دهیم. داشتن چنین سرویسی، برای سایت تان اعتبار به ارمغان خواهد آورد زیرا حرفه ای بودن شما به چشم می آید.

گروه آرنیکاوب این سرویس را برای شما به صورت حرفه ای با جدیدترین طرح ها در کمترین زمان ممکن ایجاد خواهد کرد.

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398