طراحی وب سایت در شهر مشهد

طراحی سایت در مشهد

چرا طراحی سایت ؟

امروزه با توجه به شرایط کسب وکار ، داشتن یک وب سایت برای معرفی خدمات یا محصولات امری مهم و اجتناب ناپذیر است . شاید صاحبان کسب و کارهای سنتی ، نیاز به داشتن یک وبسایت را حس نکرده اند و اهمیتی به حضور درفضای کسب و کار آنلاین را نمیدهند اما واقعیت امر این است که عمر کسب و کار سنتی رو به اتمام است و مشتریان برای خرید یک محصول ، ابتدا در اینترنت جستجو و سپس محصول خود را با توجه به نوع سایت و شیوه ارائه محصول توسط هر وب سایتی اقدام به خرید میکنند.

بنابراین برای تبدیل بازدید کننده به مشتری و  داشتن یک سایت موفق ، نیاز به طراحی سایت تخصصی داریم . شرکتی که با بکارگیری بهترین روش ها ، اقدام به طراحی سایت کند . طراحی سایت به عنوان تخصص و فعالیت اصلی گروه طراحی آرنیکاوب به عنوان یک شرکت طراحی سایت در مشهد مطرح می باشد. لذا در ادامه ویژگی های خدمات ارائه شده توسط گروه آرنیکاوب با حوزه طراحی سایت در مشهد را لیست می کنیم:

شرکت طراحی سایت در مشهد

خدمات طراحی سایت در مشهد

پشتیبانی یک ساله از لحاظ فنی 
به این صورت که ما از روزی که کار را به شما تحویل دادیم به مدت یکسال پشتیبانی فنی آن را بر عهده می گیریم. طراحی سایت در مشهد با پشتیبانی قوی در این شهر و برای سایر مشتریان سرتاسر کشور ارائه می شود.

 خدمات پس از فروش یکساله با حداقل هزینه
پس از تحویل پروژه طراحی شده، شما هر تغییری را بر روی سایت که مدنظرتان می باشد را با کمترین هزینه دریافت خواهید کرد. برای خدمات پس از فروش نیازی نیست که حتما در شهر مشهد باشید یا سفارش طراحی سایت را به شرکت طراحی مشهدی داده باشید. از هرکجای ایران که باشید ما طراحی سایت شما را انجام میدهیم .

کاملا HTML5 معتبر (Valid) و کدهای دسته بندی شده
کدهای قالب سایت شما ۱۰۰% معتبر (Valid) می باشد؛ با داشتن چنین نوع کدنویسی کیفیت سرعت و بهینه سازی برای موتورهای جستجو افزایش پیدا می کند.

طرحی سایت در مشهد سفارش طراحی سایت مشهد

 کاملا ریسپانسیو (واکنشگرا)

کدنویسی اصولی با رعایت استاندارد و تحویل وب سایتی که در تمامی دیوایس ها و موبایل ها و تبلت ها به بهترین شکل مناسب نمایش داده می شود تا بیشترین جذب مخاطب را داشته باشید.

طراحی سایت در مشهد سفارش طراحی سایت مشهد

 پایینترین حجم با حداکثر سرعت بارگزاری
همانطور که می دانید یکی از نکات مهم یک سایت برای جذب مخاطب و بهینه سازی برای موتورهای جستجو، سرعت بالای بارگزاری می باشد. مطمئن باشید کاری که به شما تحویل داده می شود دارای این ویژگی مهم می باشد.

 کاملا Flexible (منوهای قابل بسط)
به این صورت که در هر منویی از سایت که بخواهید می توانیم محتوای جدیدی را بدون محدودیت در آن بگنجانیم.

طراحی سایت در مشهد سفارش طراحی سایت مشهد

 استفاده از جدیدترین امکانات روز وب (جی کوئری، تکنیکهای HTML5 و CSS)
زیبایی و کیفیت یکی از نکات مهم در جذب بازدیدکننده است که ما به طور قطع آن را اعمال خواهیم کرد.

طراحی سایت در مشهد سفارش طراحی سایت مشهد

 مطابق با آخرین استاندارد کنسرسیوم وب (کاملا بهینه شده و بدون نقص)
کنسرسیوم وب یا W3C مرجعی برای تمام وب نویسان است. این کنسرسیوم هر روز نکات جدیدی را در رابطه با طراحی سایت مطرح می کند و تمام طراحان وب نیز می بایست با این نکات همگام باشند تا اعتبار سایت شان افزایش پیدا کند.

 

 خروجی سازگار با انواع مرورگرها – نمایش بدون خطا تا حد امکان
همانطور که می دانید هر مرورگر دارای ویژگی های خاص خود می باشد و سایتی که به خوبی کدنویسی نشده باشد، در برخی از مرورگرها دچار مشکل می شود. اما سایت هایی که گروه طراحی آرنیکاوب برای مشتریان خود طراحی می کند در تمام مرورگرها بدون خطا و مشکل به نمایش در می آید.

 

سئوی کامل سایت + ارائه نکات کلیدی + بازدیدهای دوره ای از عملکرد سایت
پس از طراحی و تحویل سایت، کارشناسان سئو کار خود را آغاز می کنند. آنها علاوه بر سئو کردن سایت شما، نکات کلیدی را به اپراتور سایت توضیح می دهند تا برای انتشار مطالب به بهترین نحو آموزش ببیند.

طراحی سایت در مشهد، کسب و کار آنلاین

شرکت آرنیکاوب، با خدمات طراحی سایت در مشهد کسب و کار آنلاین شما را در فضای مجازی راه اندازی کرده و خدمات پس از فروش در حوزه وب و طراحی در اختیار شما می گذارد تا بتوانید در این فضای رقابتی بیشترین فروش را با کمترین هزینه داشته باشید.

شرکت های طراحی سایت در مشهد با بهترین کیفیت خدمات طراحی وب خود را ارائه می دهند و ما بعنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه های طراحی سایت در استان خراسان در خدمت مشتریان محترم هستیم.

آرنیکاوب باتوجه به سال تاسیس و سوابق کاری خود از جمله قدیمی ترین شرکت طراحی سایت میباشد . شرکت آرنیکاوب از سال ۱۳۸۶ ، در زمینه طراحی سایت ، طراحی قالب و….. طراحی قالب وردپرس ، فعالیت خود را در مشهد آغاز کرده است و از جمله اهداف آن ، گسترش دادن خدمات طراحی سایت وقالب و… برای شهرهای مختلف تهران و ایران  است .  باتوجه به قدمت شرکت طراحی سایت آرنیکا وب ، میتوانید نمونه کارهای حرفه ای طراحی سایت و قالب شرکت مارو از طریق این  فرم درخواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما ، نمونه های طراحی سایت و قالب را برای شما ارسال کنند.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398