خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

صفر تا صد کسب و کار اینترنتی

ممکن است یکی از سوالاتی که افراد پویا و علاقه مند به برنامه های pc در ذهن خود داشته داشته باشند این است که آیا می توان بدون هیچ زمینه ای در آموزش،کسب و کار اینترنی ایجاد کنند و از این کار درآمد کسب کنند؟البته که میتوان با بررسی شرایط اطراف خود و مشاهده ی دقیق تر به این سوال پاسخ داد.چرا که ایده ای است که میتوان با شروع آن و البته مداومت در آن کسب و کار خود را اغاز کنیم.

در وهله ی اول باید به این نکته توجه کنیم که هیچ کدام از متخصصان کسب و کار اینترنتی در ابتدا مهارت چندانی نداشته اند.کسانی که محتواهای خوبی تولید می کنند به طراحی سایت و وب سایت مشغول هستند و با بهترین اطلاعات مشغول به برنامه نویسی هستند،افرادی هستند که تلاش کرده اند و یاد گرفته اند که چگونه رویاهای خود را به واقعیت نزدیک کنند.اگر واقعا تصمیم خود را گرفته اید و می خواهید کسب و کاری را در فضای اینترنت شروع کنید،کافی است کمی حوصله به خرج دهید و البته در کار خود مداومت داشته باشید.

 

برای شروع کسب و کار اینترنتی،باید یک وب سایت راه اندازی کنید.وقتی شما اصول کسب و کار اینترنتی را بدانید وب سایتی طراحی می‌کنید که کاملاً متفاوت است.

علاوه بر راه انداری وب سایت شما باید به اصول و روش های کسب و کار اینترنتی نیز اگاهی پیدا کنید.کسب و کار اینترنتی شامل چندین مهارت است.ایمیل مارکتینگ،تبلیغ نویسی در وب، سئو، فعالیت‌های شبکه اجتماعی، بازاریابی محتوایی و لینک سازی همه از مهارت‌هایکسب و کار اینترنتی می باشند.

 

گام بعدی،تولید محتوا است.هر کسب و کار اینترنتی نیازمند تولید محتوایی است که مخاطب را جذب بنماید.شما با تولید محتوای قوی می توانید خود را به مخاظبانتان معرفی کنید.در واقع همین تولید محتوا می باشد که بین رقبا،رقابت ایجاد می کند.در چنین شراطی که رقابت شبانه روزی انجام می شود،محتوا می تواند نقش تعیین کننده ای در جذب مشتری داشه باشد.پس سعی کنید محتوای مناسبی برای کسب و کار اینترنتی خود فراهم کنید.

 

مهارت بعدی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجوی seo می باشد.مهارتی که محصول،کالا و خدمات شما را به رتبه ی اول گوگل برساند seo نام دارد.مهارتی که بسیاری از صاحبان کسب و کار اینترنتی ندارند.پس این مهارت وجه تمایز بین رقبا را تعیین می کند.چنانچه فکر می کنید چنین مهارتی ندارید،با یادگیری اصول کسب و کار به دنبال کسب این مهارت باشید.

 

مهارت بعدی بازاریابی ایمیلی می باشد.بازاریابی ایمیلی یکی از مهارت‌های دیگر است که برای افزایش ترافیک و فروش محصولات شما لازم است.بسیاری از این افراد

ایمیل مارکتینگ را کم‌اهمیت می‌دانند. و این یک اشتباه است. ایمیل مارکتینگ حرفه‌ای باعث افزایش فروش و ترافیک سایت شما می‌شود. با ایمیل مارکتینگ حرفه‌ای می‌توانید سودآوری تان را ۴ برابر کنید.

 

در گام بعد می توان به مهارت تبلیغ نویسی اشاره کرد.فردی را در نظر بگیرید که بهترین کالا را به مردم عرضه می کند.اما به دلیل آنکه تبلیغات مناسبی ندارد و آنطور که شایسته است برای محصول خود تبلیغات نمی کند،فروش بالایی ندارد.کسب و کار اینترنتی نیز چنین ویژگی دارد.این مهارت برای نوشتن عنوان محصولات، ایمیل و مقالات بسیار کاربرد دارد. داشتن محصول یا خدمات عالی برای فروش کافی نیست! شما باید مهارت تبلیغ نویسی هم داشته باشید.

 

در گام آخر مدیریت و پشتیبانی به شما کمک خواهد کرد که مشکلات و نیازهای آینده را به خوبی و تسلط بررسی کنید و آنها را ارزیابی کنید.

 

تمام این مهارت‌ها برای داشتن یک کسب و کار اینترنتی پولساز و ماندگار لازم است.

اگر به کوتاه‌مدت فکر می‌کنید و فقط می‌خواهید یک وب‌سایت داشته باشید، مهارت اول کافی است. اما اگر به یک کسب و کار اینترنتی پولساز و ماندگار با درآمد عالی فکر می‌کنید، تمام مهارت‌ها لازم است.

اگر شما می‌توانید یک تیم داشته باشید که بسیار عالی است. یک متخصص راه‌اندازی، یک متخصص بازاریابی اینترنتی و یک مدیر و پشتیبان.

اما اگر می‌خواهید خودتان به‌تنهایی یک کسب و کار اینترنتی داشته باشید، به همه این مهارت‌ها نیاز دارید.

 

 

 

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب
×