خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

پی اس دی به اچ تی ام ال

شرکت آرنیکاوب هم اکنون چند سال است که در تبدیل هر نوع فرمت طراحی به XHTML / HTML / CSS در حال خدمت رسانی به مشتریان عزیز است. نکته ای که در مورد شرکت طراحی سایت آرنیکاوب حائز اهمیت است این است که تمام (تقریبا با قطعیت!!) کدهای نوشته شده توسط این شرکت اصولی و معتبر (ولید) هستند. ما به طور کامل آماده‌ایم تا تمام فرمت‌ها را از جمله: PSD, GIF, JPG, PNG, TIF, EPS, AI, PDF, BMP از شما دریافت کنیم و آن‌ها را به صورت کاملا حرفه‌ای به زبان XHTML / HTML / CSS تبدیل نماییم. از ویژگی‌های مهم کار ما وزن سبک قالب، سئوی کامل و بهینه سازی حرفه ای، سازگاری با مرورگرهای مختلف، دارای اعتبار از نظر W3C و … می‌باشد.

اما نکته مهم دیگر شاید این باشد که تفاوت HTML5 با XHTML چیست؟ سوال بسیار خوبی است. چرا باید بیشتر هزینه کرد برای کدنویسی به صورت HTML5 در حالی که ظاهرا  هیچ تفاوتی با هم ندارند. بیایید خیلی ساده شروع کنیم: موتورهای جستجو عاشق کدهایی هستند که اصولی نوشته شده باشند. دقیقا همین جاست که HTML5 خود را نشان می‌دهد. زیرا در این زبان تمام کدها می‌بایست اصولی باشند و از یک قاعده خاص پیروی کنند. این یکی از مهم‌ترین تفاوت‌ها بین XHTML و HTML5 است. HTML5 نوع اصولی HTML می‌باشد و از این رو موتورهای جستجو علاقه بیشتری به سایت‌هایی دارند که با زبان HTML5 نوشته شده باشند؛ در نتیجه سایتی که با زبان HTML5 نوشته شده باشد از لحاظ سئو وضعیت بهتری نسبت به سایتی دارد که با HTML نوشته شده باشد.

یکی دیگر از مهم‌ترین تفاوت‌های HTML5  با XHTML این است که دیگر نیازی به استفاده از فلش برای فایل‌های صوتی یا تصویری نیست، بلکه می‌توان به صورت مسقیم از طریق خود HTML5 این را در خود سایت جا داد. در این حالت سرعت وب‌سایت چندین برابر می‌شود و اصولا کار بسیار راحت‌تر می‌شود.

مطمئنا نسل آینده وب‌سایت‌ها را نمی‌توان بدون HTML5 تصور کرد. پس چه بهتر که ما زودتر خود را وارد این تغییر کنیم و مطمئن باشید که گروه آرنیکاوب به بهترین نحو ممکن این کار را برای شما انجام می دهد.

منتظر PSDهای شما هستیم!

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در آذر 1399