کد خوب، از کباب خوب بهتر است :)

تبدیل PSD به xHTML/HTML5

در کنار طراحی و محتوا، کدنویسی یک وب سایت می تواند عامل مهمی برای پیشرفت، ماندگاری و جذب مخاطب بیشتر از طریق موتورهای جستجو شود. کدنویسی صحیح و اصولی طبق استانداردهای جهانی، تاثیر بسیار زیادی در سئوی سایت و سرعت بارگزاری آن دارد.باما همراه باشید تا اطلاعاتی درباره  تبدیل psd به html را بیاموزید.

گروه حرفه ای آرنیکاوب بعنوان یکی از پرچمداران کدنویسی HTML و HTML5 بر پایه CSS خدمات کدنویسی حرفه ای را به صورت آزاد و یا بر پایه فریموورک های تحت نظر مشتری به بهترین شرکت و با بالاترین سرعت ممکن انجام می دهد.

تبدیل PSD به HTML5

هم اکنون بسیاری از اشخاص و شرکتها به صورت برون سپاری با آرنیکاوب مشغول همکاری هستند و پروژه های خود را در قالب طرح گرافیکی (طرح رابط کاربری) به ما ارسال کرده و ما آن را به بهترین شکل ممکن کدنویسی می کنیم. کدنویسی تمیز یا Clean Coding یکی از مواردی است که برنامه نویسان به آن به شدت نیاز داشته و می تواند سرعت آنها را چندین برابر کند.

همچنین پیاده سازی قالب واکنشگرا (ریسپانسیو) اصول و استانداردهایی دارد که می بایست در کدنویسی به طور بسیار دقیق و ماهرانه اعمال شود. این مورد نیز در کنار کدنویسی اصولی انجام می شود و نسخه موبایل طرح نیز بر اساس نمایشگرهای مختلف در صورت تمایل مشتری کدنویسی شده و تحویل وی می شود.

شما به راحتی می توانید PSD یا طرح گرافیکی سایت موردنظر خود را برای ما ارسال نمایید تا ما به بهترین نحو آن را کدنویسی HTML کنیم. در کدنویسی HTML موارد زیر رعایت می شود:

  • کدنویسی معتبر (Valid) بر اساس W3C
  • HTML5 بر اساس آخرین استاندارهای این نوع سند
  •  سازگار با تمامی مرورگرهای جدید
  • کدهای کاملا بهینه و استاندارد
  • کمترین حجم ممکن برای تصاویر
  • بالاترین سرعت بارگزاری از لحاظ کدنویسی
  • کدهای بهینه شده برای موتورهای جستجو
  • ساختار صحیح در پیاده سازی بخشها در کدنویسی
  • پیاده سازی به صورت PixelPerfect به معنای دقیق مشابه طرح

روال تبدیل PSD به کد HTML

روال کدنویسی طرحهای گرافیکی شما به این صورت است که ابتدا شما طرح مورد نظرتان را در قالب فایل jpg یا طرح اصلی PSD برای ما ارسال می نمایید و ما پس از بررسی و قیمت دهی، شروع به کدنویسی کرده و پس از تست در مرورگرهای مختلف (نسخه های جدید) آنرا به صورت تست به شما نمایش داده و پس از بررسی و تایید شما، کل کد را به شما تحویل می دهیم.

روال کدنویسی قالب سایت

طرح شما نزد آرنیکاوب محفوظ بوده و به هیچ عنوان استفاده دیگری از آن نمی شود. در صورت تمایل مشتری طرح از روی سیستم ما حذف می گردد.

برای کدنویسی سایت آرنیکا میتواند یکی از بهترین ها در این زمینه باشد!

برای سفارش تبدیل PSD به HTML یا HTML5 می توانید از طریق صفحه ارسال سفارش طراحی اقدام نمایید.

برای شرکت در دوره ی آموزش تبدیل psd به html کلیک کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398