طراحی قالب وردپرس

تبدیل PSD به HTML چرا و چگونه؟

در این متن سعی داریم تا شما را با دلایل تبدیل PSD به HTML و دلایل آن آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا با فایل PSD، دلایل و مزایای تبدیل PSD به HTML آشنا شوید.

تبدیل psd به html:

هر روزه وب‌سایت های جدیدی با محتوای غنی و متفاوت در دنیای وب شروع به فعالیت می کنند تا بازدیدکننده ی بیشتری جذب کنند و محصولات تجاری خود را بصورت آنلاین به فروش برسانند. طراحی‌های گوناگونی برای کامل کردن چرخه‌ی طراحی وب بوجود آمده است که تبدیل PSD به HTML یکی از این قابلیت‌ها می باشد.این سرویس یکی از اساسی‌ترین ابزار برای یک طراح وب محسوب می شود تا بتواند کار خود را به نحو احسن انجام دهد.

طراحان وب از برنامه Adobe Photoshop برای کار بهتر خود بهره می گیرند. چرا که این برنامه به آن‌ها  کمک می کند تا فایل‌هایی به نام PSD بسازند که توسط خروجی هایی نظیر Bitmap, RGB, Duotone Multichannel, Gray scale CMYKو  Indexed Color پشتیبانی می‌شوند. اگر شما فردی تازه وارد به دنیای وب هستید و می‌خواهید چیزهای جدید یاد بگیرید پس باید به خواندن مطالبی در این زمینه ادامه دهید.

فایل های PSD چه نوع فایل‌هایی هستند و چرا مورد استفاده قرار می‌گیرند؟

طراحان وب می‌خواهند وب‌سایت های متفاوتی طراحی کنند و به همین خاطر است که از Adobe Photoshop استتفاده می‌کنند. این برنامه قالب‌های طراحی در انواع مختلف دارد که این فایل‌ها با فرمت PSD ذخیره می‌شوند. آن‌هایی که صاحب سایت هستند قالب‌های وبی که توسط طراحان طراحی شده است را خریداری می‌کنند، برای  اینکه قالب را در وب سایت خود قرار دهند باید آن را به HTML تبدیل کنند. از وقتی که فتوشاپ امکان طراحی قالب را به راحتی هر چه تمام‌تر در اختیار مخاطبان خود گذاشته  تا به صورت فایل‌های PSD ذخیره کنند این تکنیک در چندین سال اخیر بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. فایل های PSD اساساََ برای طراحی وب استفاده می‌شوند که فقط بعد از تبدیل آن‌ها به HTML مورد استفاده قرار می‌گیرند. در نتیجه،صفحات وب به راحتی قابل مشاهده می‌باشند.

تبدیل PSD به HTML

پروسه‌ی تبدیل بسیار پیچیده است و اگر شما صاحب یک سایت هستید و نمی خواهید درگیر این پیچیدگی‌ها شوید،پیشنهاد ما انتخاب یک متخصص وب هست که در تبدیل این فایل ها تجربه ی حرفه ای زیاد داشته باشد.توصیه ی ما به شما این است که کدها بسیار منظم در کنار هم قرار بگیرند چون در غیر این صورت برای بارگزاری صفحه به مشکل بر خواهید خورد.

مزایای تبدیل PSD به HTML

  • پشتیبانی توسط همه مرورگرها
  • کاهش هزینه‌ها برای طراحی وب
  • پشتیبانی کامل
  • سازگاری با موتورهای جستجو
  • سودمند بودن
  • رضایت مشتری
  • انعطاف‌پذیر و کاربردی‌تر
  • تحویل به موقع طبق توافق اولیه

انتخاب‌های بی شماری برای تبدیل PSD به HTML بصورت آنلاین وجود دارد. هم‌چنین می توانید کدنویسی‌هایی که نیازمند انجام این تبدیل می‌باشد را یاد بگیرید ولی به طبع نیازمند زمان بیش‌تر و تلاش بیش‌تر برای رسیدن به هدف هستند. مطمئن باشید به امتحانش می‌ارزد.چرا که وقتی خودتان مطالب را یاد بگیرید، بعنوان یک صاحب سایت، نیازی نیست که با شرکت‌های بزرگ در این زمینه همکاری داشته باشید.

خواندن مطالب زیر را نیز به شما پیشنهاد میکنیم:

پرسش و پاسخ، نظر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

طراحی شده توسط تیم توسعه و طراحی آرنیکاوب - بروزرسانی در فروردین 1398